Všeobecná kategorie > Náměty ohledně podoby tohoto fóra

soukromé zprávy

(1/1)

Yan:
Mam takovej problém.
Nešlo by udělat něco s tim aby když někomu přijde soukromá zpráva to tam bylo líp vidět? Já si pravidelně ty soukromé zprávy přečtu až obvykle po několika měsících, neboť si jich povětšinou nevšimnu.

Je možný, že systém posílá i upozornění do emailový schránky...... ale to jsou u mě schránky pro různá fóra, do nichž nechodim, tam se o tom taky nedozvim.

Vader:
B-huzel Yane, v soucasne verzi to nelze. Ja to resim tak, ze si to (jak spravne pises) nechavam preposlat na nektery z mych mailovych uctu, kde mam zaroven filtr, ktery mi posle upozorneni na mobil. Je sice fakt, ze diky tomu mobil kvika temer neustale (mam tam upozorneni i na registraci spambotu), ale tobe to urcite kvikat nonstop nebude. Jine reseni me momentalne nenapada, omlouvam se.

Tamar:
hi hi hi.... mě nekvíká, ale hraje.. "širu la hašem.." ale fakt skoro pořád..  ;D

Vader:

--- Citace: Marcela kdy 16. Prosince 2008, 14:16:33 ---hi hi hi.... mě nekvíká, ale hraje.. "širu la hašem.." ale fakt skoro pořád..  ;D

--- Ukončit citaci ---

No, mila Marceko, zkuste mit nastaveno pro hlaseni zprav z Eretzu "Yerushalajim shel zahav" nebo "Hatikva", nerkuli vykrik dustojnika IDF "Ruce vzhuru". Zkousel jsem to, ale protoze mam vetsinu doktoru pobliz mesity (a salina je plna satku a jinych symbolu), byla to provokace a risk. Nerad bych jel na scintigrafii a odjel na voziku  ;D Proto tam mam neutralni kvikani.

Navigace

[0] Index zpráv

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi