Všeobecná kategorie > Náměty ohledně podoby tohoto fóra

z pátka na sobotu

<< < (28/28)

eleazar:

--- Citace: Vader kdy 19. Prosince 2008, 14:45:16 ---Pro Yana.

Jen tak mimochodem, proc zrovna tobe, sekularovi a notorickemu rypalovi, vadi, ze po dva sabaty forum nejelo ? Po pravde (moji subjektivni pravde) jsi ten posledni, kdo si ma co stezovat a zakladat o tom thread. To i eleazar by mel IMHO mnohem vyssi pravo, a dobre vis, ze s nim v jeho verouce nesouhlasim. Ty sam otevrene jasas nad sekularismem.

--- Ukončit citaci ---
Vadera jsem k provozování fora o šábesu neponoukal. Jsem sice kacíř, ale svůdce nejsem. :'(
Naopak, byl jsem pro zavření a proti závaznosti hlasování, ale pro autokracii adminstva - Vox populi vox bovi.

talarich:
Vy jste na tom všichni dobře  :(  to já už si ani nezahlasuju v anketě  :(
</joke>
 :)

Tamar:
?

talarich:
Áaaale, to byl jen takový veselý povzdech po přečtení celé diskuze na téma "fórum na šabat", protože když jsem se tu objevil, tak jsem si už zahlasovat v anketě nemohl  ;)
A přišlo mi to líto :-)


I když, na druhou stranu, někdy moc demokracie škodí :-) Respektive některé procesy se demokraticky řídit nedají.

Tamar:

--- Citace: talarich kdy  7. Listopadu 2014, 13:28:52 ---I když, na druhou stranu, někdy moc demokracie škodí :-) Respektive některé procesy se demokraticky řídit nedají.

--- Ukončit citaci ---

 :D :D .. šabat šalom!

Navigace

[0] Index zpráv

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi