Všeobecná kategorie > Náměty ohledně podoby tohoto fóra

z pátka na sobotu

<< < (3/28) > >>

Tamar:

--- Citace: Pepino65 kdy  7. Prosince 2008, 17:54:48 ---Proč to nebylo uveřejněno předem? Když už ...
--- Ukončit citaci ---
;D ;D no právě to byl ten okamžik překvapení.. :D :D, rozesmálo mě to.. a pobavilo: "co sem lezeš, když máš oslavovat šabat??"
(před chvílí jsem přijela z práce - dvě dvanáctky po sobě a ještě o šábesu.. ;), tak si říkám.. bude-li Hospodinu milé, abych mohla slavit Šabat, jistě mi dovolí sehnat si takovou práci, kde to půjde..  ;D ;D)

zoom:
Ja jsem to nevidela, a docela by me to zajimalo, jak to vypadalo, kdyz nekdo chtel jit na stranky. ja proste sabat oslavuji, takze na pocitac nelezu, proto bych to rada videla, ale skutecne si nemyslim, ze uzavreni stranek, ktere jsou vice politicke nez nabozenske je to prave orechove. Mezi nami ani prazska zidovska obec nema zavrene stranky o sobote / to vim z toho ze tam lide prispivaji do diskuze i o sabatu a to si rika, ze je ortodoxni, takze tam bych to mozna predpokladala, ale na strankach, ktere nemaji jednoznacne nabozenske profilovani a jsou urceny nejsirsi verejnosti mi to pripada nepatricne.

Elazar:
 :D Vypadalo to docela hezky, bylo to možné vidět ještě v sobotu večer po mocaej šabat.

Mě to přijde ještě z jednoho důvodu trochu mimo - přeci jen tu jsou občas přispěvovatelé z jiné časové zóny, tak aby to pak nedopadlo jako na stránkách ArtScroll, které jsou zavřené o šabatu, jejich šabat se ale počítá podle východního času (New York) a pak vznikají pro člověka ze SEČ úplně zbytečné prodlevy. Navíc tady se neprovádí žádné online transakce či obchody.

Scooolie:
Přidal bych ještě jeden postřeh z úplně jiného úhlu pohledu: Chodí nás na Forum navštěvovat také vyhledávací roboti Seznamu, Googlu, atd. Pokud přijdou o šabatu a forum bude v "klidovém režimu", tak si u nás mohou udělat poznámku, že máme poruchu a snížit nám hodnocení. Tedy z hlediska dodržování šabatu je to samozřejmě podružný problém, ale když už se o tom bavíme...
To je také podle mě důvod, proč třeba Arutz 7 o šabatu nevypíná web, jen ho neaktualizuje.

Vader:
No, tak napad sklizi kritiku. Muzeme to respektovat ci akceptovat, ale drahe damy, drazi panove, admin/adminove jsou na serverech hned druzi po B-hu, jak rika stara IT moudrost  ;) Takze bych to s tou demokracii na foru neprehanel  >:D Ale fajn, nesouhlasite-li (uvidime co anketa), nechame vam to bezet a piste si treba o Jom Kipur.
Jeste omluva : to, ze hlaska o sabatu visela jeste po sabatu je MOJE chyba (kdyby chtel nekdo nadavat, aspon to muze udelat adresne). Bylo mi dost zle, takze velice dekuji Scoooliemu, ktery forum vratil do normalniho provozu.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi