Judaismus > Obecná náboženská debata

Kde se vzala voda (chcete se zapojit?)

<< < (3/19) > >>

Karels:
to Scooolie, souhlasím - na druhou stranu nepohrdám různým významem - který není na první pohled zřejmý...

Karels:

--- Citovat ---Moje omluva, že sem tahám skutečnosti z jinýho  fora. Nechám to tu do čtvrtka, kdyby se snad někdo chytil, a jelikož to působí tak "nesrozumitelně", dám s tím pak pokoj.
--- Ukončit citaci ---

Proč, mně jakákoliv diskuze nevadí - snad kromě politiky, tam vůbec nejsem in...

Yan:

--- Citace: Scooolie kdy 30. Listopadu 2008, 19:38:49 ---Přátelé, ani nevíte, jak jsem šťastný, že beru Písmo prvoplánově a nemám potřebu hledat v jasných věcech druhou, třetí, čtvrtou a kdo-ví-kolikátou rovinu významu  ;D Mě je prostě jedno, proč to bylo 3 x 4 - Pán to tak chtěl, tak to tak bylo. Co Pán činí, dobře činí  ;)

--- Ukončit citaci ---
Ani nevíte jak jsem šťastný, že neberu Písmo ani prvoplánově a ani nemám potřebu hledat druhou, třetí, čtvrtou a kdo-ví-kolikátou rovinu významu  ;D Mě je to prostě jedno ;)

Vodník:

--- Citace: Scooolie kdy 30. Listopadu 2008, 19:38:49 ---Přátelé, ani nevíte, jak jsem šťastný, že beru Písmo prvoplánově a nemám potřebu hledat v jasných věcech druhou, třetí, čtvrtou a kdo-ví-kolikátou rovinu významu
--- Ukončit citaci ---
To Vám teda závidím! Je ovšem fakt, že pokud uvidíte souseda, jak sbírá v sobotu dříví (Num. 15:32-36), tak ho s ostatními spoluvěřícími musíte ukamenovat, protože Pán řekl, že nepřišel Zákon změnit, ale naplnit "Dokud nepomine nebe a země, nepomine jediné písmenko ani jediná čárka ze Zákona, dokud se všechno nestane."(Mt.5:18) >:D

Scooolie:

--- Citace: Vodník kdy 30. Listopadu 2008, 21:48:33 ---
--- Citace: Scooolie kdy 30. Listopadu 2008, 19:38:49 ---Přátelé, ani nevíte, jak jsem šťastný, že beru Písmo prvoplánově a nemám potřebu hledat v jasných věcech druhou, třetí, čtvrtou a kdo-ví-kolikátou rovinu významu
--- Ukončit citaci ---
To Vám teda závidím! Je ovšem fakt, že pokud uvidíte souseda, jak sbírá v sobotu dříví (Num. 15:32-36), tak ho s ostatními spoluvěřícími musíte ukamenovat, protože Pán řekl, že nepřišel Zákon změnit, ale naplnit "Dokud nepomine nebe a země, nepomine jediné písmenko ani jediná čárka ze Zákona, dokud se všechno nestane."(Mt.5:18) >:D

--- Ukončit citaci ---

Nejsem Žid a nejsem pod Zákonem. Jak jistě víte. Co je mě do šabatu?
Římanům 7:1-4, 8:2, Galatským 2:14-21, 3:10-25

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi