Autor Téma: Ako naštartovať  (Přečteno 33343 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline brian04

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 28
Re: Ako naštartovať
« Odpověď #25 kdy: 29. Listopadu 2009, 03:14:52 »
Predem velmi dekuji ;)

Až se vratím zpet do Cr tak zustavam v Praze, takze si myslím, že pro me bude snazsi pockat si az se vratím (ono tady v Indonesii si nejsme tak jistý, že jsou nejake obce).

Sidur jsem našel na webu lamedaw, akorat s tím problemem ze mi nejde stahnout nevíte čím to je??
« Poslední změna: 29. Listopadu 2009, 09:06:07 od brian04 »

Offline brian04

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 28
Re: Ako naštartovať
« Odpověď #26 kdy: 29. Listopadu 2009, 12:23:38 »
jěště bych chtěl poprosit zda-li si neni mozne nekde stahnout knizku haleluja online (abych to ucení mel identicke s videem :-) )...na strankach lamedwaw mi to bohuzel take nejde stahnout:-(

pokud by jste byli tak hodni a poslali kdo to má, tak bych Vam byl vdecný :-)

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re: Ako naštartovať
« Odpověď #27 kdy: 29. Listopadu 2009, 15:14:23 »
Sidur jsem našel na webu lamedaw, akorat s tím problemem ze mi nejde stahnout nevíte čím to je??

netuším, zkoušela jsem to a jde mi stáhnout obojí - sidur i haleluja - tady z této stránky, úplně normálně (sidur jsem tedy zkoušela jen první část..)
https://www.lamedwaw.org/texty_down.html

ještě jde taky stáhnout sidur tady na stránkách olamu:
https://www.olam.cz/download.html

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Ako naštartovať
« Odpověď #28 kdy: 29. Listopadu 2009, 17:18:18 »
No a nejbližší rabín je na Taiwanu. Návštěvu vřele doporučuji. Může Vás posunout dál, anebo Vám vše rozumně rozmluvit.

Offline menagen

  • Globální Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 115
Re: Ako naštartovať
« Odpověď #29 kdy: 29. Listopadu 2009, 20:17:03 »
No a nejbližší rabín je na Taiwanu. Návštěvu vřele doporučuji. Může Vás posunout dál, anebo Vám vše rozumně rozmluvit.
Indonésie je velká, ale mám pocit, že do Manily to bude mít blíž. Což samozřejmě nemusí znamenat snadněji... Každopádně bude-li cesta kolem, návštěvu tamního rabína také doporučuji, z obdobných důvodů  ;)

Offline brian04

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 28
Re: Ako naštartovať
« Odpověď #30 kdy: 30. Listopadu 2009, 11:03:31 »
Takze jsme si nainstaloval nový prohlížeč a konečně mi to šlo stáhnout:-).....Jinak rád bych tuto cestu podnikl, ale potíž je s VISA , jkao student mám rocní visum bez moznosti opustit zemi a zase se vratit (proste tu musím zustat a dokoncit sve studium)...proto prozatím budu studovat židovskou tematiku a pokud bych necemu nerozumel, coz si myslím bude velmi caste, tak bych se na Vas obratil pokud budu moci  ;) ....

...Rozhodne Vám tu dekuju za Vasi ochutu, vazim si toho  :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15