Autor Téma: Mosad  (Přečteno 15397 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Mosad
« kdy: 27. Září 2008, 22:57:11 »
Zajímavá úvaha v Haaretzu - příliš dlouhá na to, abych ji překládal, když navíc nemáme souhlas k přebírání.

Is Mossad responsible for delaying Iran's attainment of nuclear capability?
https://www.haaretz.com/hasen/spages/1024680.html

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: Mosad
« Odpověď #1 kdy: 23. Listopadu 2008, 09:17:58 »
Scooolie, já si to nepřečtu, protože jsem blbec a neumím anglicky, ale jedno vím, hodně o tom čtu, že Mosasd je nejlepší na světě. Kdyby ostatní státy měly takovou službu, nebylo by tolik problémů. Nejbezpečnější letadlo je Izraelské, vzpomeňte, kdo věděl o loňské Syrii!! Musím se vám přiznat, že jsem to poznala i na cestě do Izraele. Měli mě přečtenou. Koukala jsem jak blázen. Na rozdíl od ostatních jsem neměla jediný problém. Žádné kufry ukazování jen mi říkali, ať pokračuji dál. Před jejich službou se skláním. Vím, že je to velice těžké, protože musí operovat vlastně v nebezpečném prostředí. To se nedá dělat z Jeruzaléma. Zdraví Míla

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Mosad
« Odpověď #2 kdy: 23. Listopadu 2008, 14:05:20 »
"Opus Dei" (ac je nemam rad) nejsou o moc horsi nez Mosad. Otazkou ale je, kterem lidu jsou k uzitku...

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: Mosad
« Odpověď #3 kdy: 23. Listopadu 2008, 14:38:27 »
Vaderere, jste mi moc milý,k čemu jsou ? Vzpomňte si před rokem se v Syrii budoval uprostřed pouště za pomoci Korejců, kterých tam nejvíce zahynulo nukleární reaktor pro výrobu zbraní. Nikdo o tom nevěděl a přiletěly naše stihačky přes moře a všechno zlikvidovaly.Kdyby to nezaregistrovaly satelity, tak oba dva státy dělaly mrtvé brouky. Pak byly takové mírné tahanice a pak vše utichlo. Proti komu si myslíte, že se Syrii budovala výroba atomových zbraní ? K tomu je Mosad. O té výrobě nikdo nevěděl, nebo nechtěl vědět to nevím, ale bylo to těsně než jsem odjížděla do Izraele.Zdravím z naprosto zapadaného Jablonce sněhem. Na balkone mám 50 cm.Míla

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Mosad
« Odpověď #4 kdy: 23. Listopadu 2008, 14:52:39 »
Mila Milo, doslo tu k nepochopeni, ktere jsem asi zpusobil ja svoji formulaci. Ptat jsem se chtel na to, k cemu jsou dobri lide z Opus Dei a kteremu lidu pomahaji. V pripade Mosadu nemam pochybnosti.

P.S. - tady uz slunce rozpustilo skoro vsechen snih napadany pri vcerejsi chumelenici  :'(
« Poslední změna: 23. Listopadu 2008, 14:55:00 od Vader »

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Mosad
« Odpověď #5 kdy: 23. Listopadu 2008, 15:09:40 »
Jako každá zpravodajská a informační služba (Opus Dei se však rozhodně nezabývá jen tím - https://www.opusdei.cz) jsou dobří sběrem informací svému zadavateli. Který je v tomto případě papež. A ten s těmi informacemi pak dále pracuje.

Samozřejmě jiným způsobem než izraelský premiér (jak říkal soudruh Stalin: "A kolik divizí má ten papež?").

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: Mosad
« Odpověď #6 kdy: 23. Listopadu 2008, 18:06:12 »
Tak to je fajn, že jsme Vadere na stejné notě. Asi jsem to nepochopila. Hlavně Vám závidím, že nemáte sních. Tak to se tady nedá říci. Pořád chumelí. Já mám i knihu o Mosadu. Já jsem takový čtenář a v televizi si vybírám. Nenávidím seriály, ale mám taky hodně práce.Lajla tov. Míla :)

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re: Mosad
« Odpověď #7 kdy: 23. Listopadu 2008, 18:28:26 »
Hlavně Vám závidím, že nemáte sních. Tak to se tady nedá říci. Pořád chumelí.
;D ;D ;D Vaderovi? Vaderovi závidíte, že nemá sníh?  ;D ;D ;D On zase stopro závidí vám, že ho máte..

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: Mosad
« Odpověď #8 kdy: 24. Listopadu 2008, 19:01:20 »
Víte co, jsem slušná, jděte se bodnout s takovýma názorama na Mosad. Já si ho nesmírně vážím a díky že ho máme. Vím, že mě zkontrolují, jestli nekecám, ale Bůh mi je svědek, že bez nich by jsme byli všichni v háji. A jestli si to někdo neuvědomuje ? Každý  má právo na názor. Nikomu ho neberu. V mém manželství platilo(dokud Bůh neodvolal mého muže), násilí je fašismus. Ať si každý myslí co chce. Mě je to jedno, ale já jsem přesvědčená, že Mosadu šíleně vděčíme a teď ani nemůžeme vědět za co, protože se to dozvědí až naše děti! Lajla tov Míla >:D

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Mosad
« Odpověď #9 kdy: 24. Listopadu 2008, 19:41:43 »
 ??? ??? ??? A to bylo urceno komu a proc ? Na ktery prispevek reagujete ?

dudusko

  • Host
Re: Mosad
« Odpověď #10 kdy: 24. Listopadu 2008, 22:08:02 »
Hlavně Vám závidím, že nemáte sních. Tak to se tady nedá říci. Pořád chumelí.
;D ;D ;D Vaderovi? Vaderovi závidíte, že nemá sníh?  ;D ;D ;D On zase stopro závidí vám, že ho máte..


Sníh nesníh...já odjel k přílulkyni, zahradní kohoutek nezatáhnuv...a věrolomné podnebí, podpořené roztažností ledu, mne zklamalo. Opět potvrdilo, že jsme NIC vůči fyzikálním zákonům..krátce řečeno:
Koupímsi NOVEJ kohoutek, zaplatím vodárnám vycabranou vodu a rampouchy povolám k odpovědnosti. Zatáhnu přívod vody a budu děkovat směrem nahoru, že jsem odolal nedělnímu pomazlení a vrátil se včas.Jj, kolikátku že klíč potřebuji?
BTW: Sníh je v Ostravě realitou a v Hodoníně pouze propagandou. A veden mírnou paranoiou...kdo za tím stojí?  ;D

analityk

  • Host

Offline petahyah

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 618
יואל טייטלבוים

Offline Tomsik

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 407
  • Pohlaví: Mužské
    • KVH Sayeret Nahal Praha

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15