Judaismus > Rabín odpovídá na Vaše dotazy

Leciva housenka

(1/6) > >>

Vader:
Lekar mi doporucil, abych si poridil alternativni lek, vyrabeny z housenek z Himalaje. Nenaridil mi to, jen durazne doporucil.
Tahle housenkova smeska by mi mela prodlouzit zivot, coz u me konkretni nemoci konvencni medicina neumi. Konvencni medicina naopak tvrdi, ze proces je nezvratny a vubec...
Otazka zni - je tohle pripad pikuach nefesh, nebo se mam spokojit s prognozou konvencni mediciny (= v nejlepsim pripade 5-10 let zivota pri uporne podpurne konvencni lecbe) ? Na okraj podotykam, ze se mi v mych 34 letech zda byt i onech maximalnich 10 let krapet malo...

chaje:
bylo by hodně netaktní se zeptal, jakou že diagnozu Vám stanovili?

strašně moc Vám držím palce a nevěšte hlavu, v mnoha případech se lékaři s odhadem vývoje nemoci spletli a v mnoha případech pomohla alternativní medicína...a v mnoha případech pomohla síla vůle a odvážná mysl, a to všechno vy máte

eleazar:
Abych Vás povzbudil, tak Vám na sebe prozradím, že podle některých laboratorních údajů bych neměl být schopen se pořádně pohnout - a hýbu se leta, akorát nevím, jestli budu moct i zítra :-[ naučil jsem se je mi dáno nato nemyslet příliš často.
Jeden profesor studuje asi desítku lidí s podobnými údaji a zatím jsem neslyšel o tom, že by se někomu z nich něco dělo.
Prostě lékařům, ač jím náleží úcta za jejich znalosti a obětvost, nemůžeme věřit na 100%.
Jeden velmi moudrý muž doporučuje nemoc zaprvé nepodceňovat, zadruhé nemít nevyřešené záležitosti "nahoře", zatřetí poprosit o smilování, začtvrté dát šanci lékařům a přitom všem nezapomenout, kdo je Nejvyšší lékař. Snad jsem to nepomotal, chcete-li, dám Vám link.
Chtěl bych se zeptat, jestli to, co by Vám mohlo pomoct dá sehnat i jinak, než z housenky, případně, co to je za látku.

Vader:
Pratele dekuji za odpovedi, ale stran alternativni lecby a konkretni diagnozy si vas pozdeji dovolim kontaktovat pres PM.
Dotaz byl nejen konkretni, ale svym zpusobem i obecny - muze-li nekomu housenka dat par let navic, je omluvitelne pred zrakem HaShem tu housenku (jeji derivat) obcas pozrit, nebo se naopak drzet toho, ze housenka (v jakemkoliv stavu) je pred Jeho zrakem neomluvitelne fuj, a dlabat na ten lek ?

Zina:
Milý Vadere pokud jde o život mělo by být povoleno vše.Můj syn pracuje  jako neurolog a říká nikdy není definitivní diagnóza.Dovedu si jen nepatrně představit v jakém rozpoložení můžete býtVyzkoušejte vše co je dostupné!!!Víte moc dobře že to za to stojí.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
Navštívit plnou verzi