Autor Téma: Sraz lidí z Fóra Eretz  (Přečteno 18850 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

maayan

  • Host
Sraz lidí z Fóra Eretz
« kdy: 18. Srpna 2008, 11:26:51 »
Otec z Ceska matka z Maroko. kam se vsichni chodite bavit? budete mit nekdy nejakou party?

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Sraz lidí z Fóra Eretz
« Odpověď #1 kdy: 18. Srpna 2008, 12:45:10 »
Zatím mám ten pocit, že se většina z diskutujících na tomto Fóru zná jen virtuálně. Samotný nápad na nějaký sraz není špatný, ale musela by být dokonalá organizace - přece jen mají-li se sejít lidé z prakticky celé ČR, Slovenska, Izraele, sem tam někdo z USA a odjinud  ;)

maayan

  • Host
Sraz lidí z Fóra Eretz
« Odpověď #2 kdy: 18. Srpna 2008, 13:57:32 »


budeme pratele. dejte vedet az neco bude. tesim se

moje prezentace 

https://cs.facebook.com/people/Maayan_Frishman/1672500077



Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Sraz lidí z Fóra Eretz
« Odpověď #3 kdy: 18. Srpna 2008, 14:01:14 »


budeme pratele. dejte vedet az neco bude. tesim se

moje prezentace 

https://cs.facebook.com/people/Maayan_Frishman/1672500077

Jste teď v Izraeli nebo v ČR (Praha?)?

Zina

  • Host
Sraz lidí z Fóra Eretz
« Odpověď #4 kdy: 18. Srpna 2008, 14:16:18 »
To je výborný nápad :)

maayan

  • Host
Sraz lidí z Fóra Eretz
« Odpověď #5 kdy: 18. Srpna 2008, 15:07:50 »
mar scoooolie

ted jsem v cesku, hledam po hrbitovech (prag a mikulov) koreny - mispacha. pak pristi jom slisi 26 august 10:40 LY 524 do tel aviv.


Karels

  • Host
Sraz lidí z Fóra Eretz
« Odpověď #6 kdy: 18. Srpna 2008, 15:27:08 »
Citovat
Samotný nápad na nějaký sraz není špatný
- no já bych se také zúčastnil...

chaje

  • Host
Sraz lidí z Fóra Eretz
« Odpověď #7 kdy: 18. Srpna 2008, 15:28:50 »
sraz by byl dobrý, nejlépe asi v Praze....i když teda já teď sebou všude tahám kočárek, tak nevím  ;D

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
Sraz lidí z Fóra Eretz
« Odpověď #8 kdy: 18. Srpna 2008, 15:41:45 »
 :)
Dobrý nápad. Ale jak to identifikačně podchytit? Že by se každému přidělil nějaký nezaměnitelný kód a určilo by se místo a čas srazu?

gv

Offline lechem

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 127
  • Pohlaví: Mužské
Sraz lidí z Fóra Eretz
« Odpověď #9 kdy: 18. Srpna 2008, 15:54:34 »
Myslíte, jako třeba noviny v pravé ruce? Já budu držet bochník.

Lechem

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
Sraz lidí z Fóra Eretz
« Odpověď #10 kdy: 19. Srpna 2008, 08:38:47 »
 :)
Každý účatník Fora by adminovi sdělil osobní @. Admin by pak na tento osobní @ poslal nějaký krátký, kombinačně komplikovaný kód. A ten by pak byl jakousi účastníkovou legitimací na místě srazu. Účastník se může nadále vyskytovat na místě srazu pod svým nickem, anebo se může představit - jak chce. Nikdo nebude nucen vytahovat identity card apod. Aby se zajistila nepřenosnost identifikačního kódu, admin účastníka na mistě srazu podrobí třeba nějaké kontrolní otázce podle svého uvážení - např. záludná otázka: co říkáš poslednímu příspěvku Bubáka? Odpověď: dobrej... Admin: milý pane, odražte od krámu, neboť žádný takový účastník na fóru není... apod. Protože nás jsou desítky, jde o časově náročný způsob identifikace...
Vymyslete někdo něco... :-*

gv

chaje

  • Host
Sraz lidí z Fóra Eretz
« Odpověď #11 kdy: 19. Srpna 2008, 09:10:59 »
:)
Každý účatník Fora by adminovi sdělil osobní @. Admin by pak na tento osobní @ poslal nějaký krátký, kombinačně komplikovaný kód. A ten by pak byl jakousi účastníkovou legitimací na místě srazu. Účastník se může nadále vyskytovat na místě srazu pod svým nickem, anebo se může představit - jak chce. Nikdo nebude nucen vytahovat identity card apod. Aby se zajistila nepřenosnost identifikačního kódu, admin účastníka na mistě srazu podrobí třeba nějaké kontrolní otázce podle svého uvážení - např. záludná otázka: co říkáš poslednímu příspěvku Bubáka? Odpověď: dobrej... Admin: milý pane, odražte od krámu, neboť žádný takový účastník na fóru není... apod. Protože nás jsou desítky, jde o časově náročný způsob identifikace...
Vymyslete někdo něco... :-*

dle mého názoru by se mělo stanovit místo a čas, a pak se ukáže, kolik lidí může...ve finále z toho bude sraz pěti účastníků, jak to tak se srazy tohoto typu bývá (ale i to je dobrý, proč ne) a ti si e-mailem navzájem předem sdělí buď svou identitu, nebo nějaké poznávací znamení
gv

chaje

  • Host
Sraz lidí z Fóra Eretz
« Odpověď #12 kdy: 19. Srpna 2008, 09:12:30 »
:)
Každý účatník Fora by adminovi sdělil osobní @. Admin by pak na tento osobní @ poslal nějaký krátký, kombinačně komplikovaný kód. A ten by pak byl jakousi účastníkovou legitimací na místě srazu. Účastník se může nadále vyskytovat na místě srazu pod svým nickem, anebo se může představit - jak chce. Nikdo nebude nucen vytahovat identity card apod. Aby se zajistila nepřenosnost identifikačního kódu, admin účastníka na mistě srazu podrobí třeba nějaké kontrolní otázce podle svého uvážení - např. záludná otázka: co říkáš poslednímu příspěvku Bubáka? Odpověď: dobrej... Admin: milý pane, odražte od krámu, neboť žádný takový účastník na fóru není... apod. Protože nás jsou desítky, jde o časově náročný způsob identifikace...
Vymyslete někdo něco... :-*

gv



dle mého názoru by se mělo stanovit místo a čas, a pak se ukáže, kolik lidí může...ve finále z toho bude sraz pěti účastníků, jak to tak se srazy tohoto typu bývá (ale i to je dobrý, proč ne) a ti si e-mailem navzájem předem sdělí buď svou identitu, nebo nějaké poznávací znamení
chaje


(oprava předchozího příspěvku)

Zina

  • Host
Sraz lidí z Fóra Eretz
« Odpověď #13 kdy: 19. Srpna 2008, 21:50:14 »
gvodrazka:Jenom prosím žádné identifikační kódy,musím si pamatovat již tolik čísel je to někdy neúnosné.Když budeme znát místo setkání a vypadá to na Prahu,tak já problém nevidím říct své jméno.Teď mě napadá, že organizace setkání by byla perfektní,kdyby se takového úkolu ujali "naší admini"ovšem jen kdyby byli tak laskaví a chtěli. :)

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Sraz lidí z Fóra Eretz
« Odpověď #14 kdy: 19. Srpna 2008, 22:00:47 »
Tak admini se rádi ujmou organizace a všeho okolo... ale těžko se zúčastní. Důvody jsou prosté - u mě hraje roli vzdálenost a silný nedostatek času, u Vadera momentální zdravotní stav.

Ovšem pokud se tady shodne více lidí na tom, že se chtějí sejít třeba v Praze a přibližně kdy, tak v éře moderních komunikacím samozřejmě lze domluvit i na dálku rezervaci nějakého útulného prostoru.

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Sraz lidí z Fóra Eretz
« Odpověď #15 kdy: 19. Srpna 2008, 22:47:43 »
:)
Každý účatník Fora by adminovi sdělil osobní @. Admin by pak na tento osobní @ poslal nějaký krátký, kombinačně komplikovaný kód. gv

..no.. my máme teď v práci takové čtečky... (pracuju v domově důchodců) - Každý zaměstnanec má svůj kód. Každý klient má svůj kód. A každý pracovní úkon (jánevím třeba: stříhání nehtů, podávání jídla, krmení, umývání u umyvadla, umývání na lůžku, mytí vlasů, uklidňování rozrušeného klienta...) všechno má svůj kód..

.. že bysme si půjčili ty čtečky, Scoolie nám všem přidělí čárové kódy, my si je někde nalepíme a pak už budem jenom klikat..  ;D  ;D

chaje

  • Host
Sraz lidí z Fóra Eretz
« Odpověď #16 kdy: 19. Srpna 2008, 22:51:44 »
to je dobrý nápad  ;D ;D

BTW, mají to tvoji vedoucí v hlavě v pořádku?

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Sraz lidí z Fóra Eretz
« Odpověď #17 kdy: 19. Srpna 2008, 22:56:07 »
..pořádek na pracovišti je pořádek na pracovišti.. a kontrola pracovní činnosti je nutná, musíme přece tu záslužnou práci nějak vykázat.. nemůžu přece do výkazu napsat, že jsem seděla s babičkou na pokoji a povídala si s ní.. to by vypadalo jako že se flákám... ::)

chaje

  • Host
Sraz lidí z Fóra Eretz
« Odpověď #18 kdy: 19. Srpna 2008, 23:12:19 »
jasně, ale když napíšeš třeba N456, K679 tak to vypadá líp  ;D

Zina

  • Host
Sraz lidí z Fóra Eretz
« Odpověď #19 kdy: 20. Srpna 2008, 00:30:14 »
Nebuďte prosím tak nároční a zapomeňte pro jednou na kódy.Jsem jen schopná si zopakovat morseovku. ;)

Yan

  • Host
Sraz lidí z Fóra Eretz
« Odpověď #20 kdy: 20. Srpna 2008, 08:37:23 »
Čistě pro pořádek Scooolie, nechceš tohle vlánkno opět rozdělit?

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Sraz lidí z Fóra Eretz
« Odpověď #21 kdy: 20. Srpna 2008, 09:25:10 »
Čistě pro pořádek Scooolie, nechceš tohle vlánkno opět rozdělit?

Rozumný  nápad.

Zina

  • Host
Re: Sraz lidí z Fóra Eretz
« Odpověď #22 kdy: 21. Srpna 2008, 21:06:54 »
Vážení diskutující mohli bychom se pro začátek domluvit na měsíci ve kterém by bylo setkání přijatelné.Každý napíše  který měsíc nejlépe vyhovuje ,podle toho bychom mohli zvolit alespoň ten měsíc.

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
Re: Sraz lidí z Fóra Eretz
« Odpověď #23 kdy: 22. Srpna 2008, 06:50:24 »
 :)
Měsíc kterýkoliv, ale především mimo naše svátky. :)


Offline fanuel

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Zdravím
Re: Sraz lidí z Fóra Eretz
« Odpověď #24 kdy: 22. Srpna 2008, 15:46:57 »
Zdravím, z virtuality do reality, čas, místo,prostor.To záleží na té skutečnosti zda se chceme opravdu a bez předsudku sejít a poznat se i jinak.Pak již je jen potřeba zhodnotit  kdo, kde a odkud.Sám za sebe je mi to šumák, každý by si mohl za sebe připravit malý seznamovací profil,tedy co ho zajímá a čeká od srazu.Při tekutém je diskuze zase trochu jiná a já nepožívám alkoh.Ale bavit se dovedu i bez.Malá poznámka: kde je většina tak by mělo být i místo setkání.
                                                                           Co se týče poznání, zda jsme to tedy mi co datlujem na ERETZU.CZ:
                                                                         1) Založit to na znalosti (rodné číslo bez lomítka 55 11 04)
                                                                         2) Za lomítkem už jen prokázání na místě, je to založeno na systému dvojí ochrany.
                           Děkuji Stanek(Fanuel)                 3)Jako když se roztrhne bankovka a přiloží se k sobě, jeden A/ B
                                                                         Jako kontrolní otázka postačí IP adresa co se nejvíc použ.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15