Autor Téma: swap  (Přečteno 18852 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
Re: swap
« Odpověď #25 kdy: 17. Července 2008, 07:17:56 »
 >:(

Nasrall. i Kuntar a další jim podobní nezemřou přirozenou smrtí...
Izrael truchlí, ale smutek ho posiluje a sjednocuje. Teď se budou strachem podlamovat kolena nepřátelům Izraele.

gv

Offline Samuel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Pohlaví: Mužské
Re: swap
« Odpověď #26 kdy: 17. Července 2008, 13:27:46 »
Já se obávám, že dokud bude mít Israel politické vedení, jako je to současné, tak se jeho nepřátelům budou podlamovat kolena leda tak smíchem.
Strach mohou mít nepřátelé jen pokud proti nim bude stát Israel se silným, jednotným a nekompromisním vedením.
Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.

Elazar

  • Host
Re: swap
« Odpověď #27 kdy: 18. Července 2008, 11:30:21 »
Elazare, naprosto vaše pocity chápu a dnes ráno jsem také hledal onen "zvracecí smajlík".
Jen jediná poznámka - parlament s tím nemá nic společného. Dohodu sjednala vláda a milost Kuntarovi na její žádost (resp. formálně vzato na žádost ministra spravedlnosti Friedmana, který však sám hlasoval proti dohodě a žádost podal jen proto, že to dostal od většiny vlády uložené) udělil prezident.

Aha, domníval jsem se, že výměnu schválil parlament, tak to je jiná - zvracejícího smajlíka vládě, Šimonu Peresovi a speciálně Olmertovi za jeho chucpe u rakve s Karnit Goldwasser.

Citovat
Nasrall. i Kuntar a další jim podobní nezemřou přirozenou smrtí...
Izrael truchlí, ale smutek ho posiluje a sjednocuje. Teď se budou strachem podlamovat kolena nepřátelům Izraele.

Gugi, chtěl bych mít tvůj optimismus, ale spíš souhlasím se zoom a Samuelem.

Offline Tomsik

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 407
  • Pohlaví: Mužské
    • KVH Sayeret Nahal Praha
Re: swap
« Odpověď #28 kdy: 18. Července 2008, 16:32:59 »
Verte, ze mi z teto veci neni dobre stejne jako Vam, souhlasim i s tim, ze izraelske vedeni vypada nyni navenek prilis slabe...kdejaky terorista se Izraeli smeje do obliceje...verme proto, ze neni vsem dnum konec a vse se obrati k lepsimu...IDF tomu budiz asi jedinou zarukou

Offline Samuel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Pohlaví: Mužské
Re: swap
« Odpověď #29 kdy: 18. Července 2008, 17:06:39 »
Milý Tomšíku, IDF ať je a bude jakkoli schopná, ať je a bude nejlepší armádou na světě, nezmůže zhola nic, pokud nad ní bude slabé politické vedení, které ji nenechá dostatečně efektivně "pracovat".
Záplatování děr a polovičaté hašení ohňů, které se o to více potom rozhoří, není to, co by podle mně IDF měla dělat.
Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.

Offline Tomsik

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 407
  • Pohlaví: Mužské
    • KVH Sayeret Nahal Praha
Re: swap
« Odpověď #30 kdy: 18. Července 2008, 22:37:00 »
Milý Tomšíku, IDF ať je a bude jakkoli schopná, ať je a bude nejlepší armádou na světě, nezmůže zhola nic, pokud nad ní bude slabé politické vedení, které ji nenechá dostatečně efektivně "pracovat".
Záplatování děr a polovičaté hašení ohňů, které se o to více potom rozhoří, není to, co by podle mně IDF měla dělat.

Souhlasim.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15