Autor Téma: Jerusalem  (Přečteno 22734 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Elazar

  • Host
Re: Jerusalem
« Odpověď #25 kdy: 25. Července 2008, 10:45:17 »
To je právě ono, on Karadžič by tobě i mě, milý Gugi, prohnal hlavou kulku bez mrknutí oka, neboť jevrej je pro něj zkrátka stejná špína jako muslim. Jakákoli akce proti muslimům, vedená krajní pravicí (BNP, LFN atd.) se automaticky obrátí i proti nám. Vybruslit z toho nelze, musíme s tím pouze počítat.

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: Jerusalem
« Odpověď #26 kdy: 25. Července 2008, 11:41:42 »
Elazare s Karadžičem máte naprostou pravdu, ale nejsou všichni stejní a dost ublížilo bombardování Bělehradu. Ale podle mých znalosti a přes rodinu i za války, tak pořád proti muslimům máme šanci. Vždyď našinci za války bojovali s Titem proti Hitlerovi.Míla

wahhab

  • Host
Re: Jerusalem
« Odpověď #27 kdy: 3. Srpna 2008, 16:01:58 »
Naco sa to hrame??? Tych parchantov nezastavi to,ze sa im znici dom a pod.
Ak by to bolo na mne,zvolil by som rovnake metody ako pouzivaju oni.Mam take tusenie,ze je potrebna nejaka organizacia alebo zdruzenie na ochranu Izraela  ;)   Nehovorim ze Irgun ale ak to takto pojde dalej tak neviem. Hranice s arabskou autonomiou su sice vhodne aj na zastavenie teroristickych utokov,ale co na tom ked na druhej strane tychto hranic je 1.2 miliona arabov a rovnaky pocet buldozerov.  >:(
.....To akoze kazdy Arab je terorista?

Vena

  • Host
Re: Jerusalem
« Odpověď #28 kdy: 3. Srpna 2008, 19:21:42 »
no,každý arab asi ne,ale stoprocentně každý wahhabita

ari180

  • Host
Re: Jerusalem
« Odpověď #29 kdy: 3. Srpna 2008, 20:09:44 »
Naco sa to hrame??? Tych parchantov nezastavi to,ze sa im znici dom a pod.
Ak by to bolo na mne,zvolil by som rovnake metody ako pouzivaju oni.Mam take tusenie,ze je potrebna nejaka organizacia alebo zdruzenie na ochranu Izraela  ;)   Nehovorim ze Irgun ale ak to takto pojde dalej tak neviem. Hranice s arabskou autonomiou su sice vhodne aj na zastavenie teroristickych utokov,ale co na tom ked na druhej strane tychto hranic je 1.2 miliona arabov a rovnaky pocet buldozerov.  >:(
.....To akoze kazdy Arab je terorista?

nie,arabski krestania nie.

ari180

  • Host
Re: Jerusalem
« Odpověď #30 kdy: 3. Srpna 2008, 20:32:27 »
Naco sa to hrame??? Tych parchantov nezastavi to,ze sa im znici dom a pod.
Ak by to bolo na mne,zvolil by som rovnake metody ako pouzivaju oni.Mam take tusenie,ze je potrebna nejaka organizacia alebo zdruzenie na ochranu Izraela  ;)   Nehovorim ze Irgun ale ak to takto pojde dalej tak neviem. Hranice s arabskou autonomiou su sice vhodne aj na zastavenie teroristickych utokov,ale co na tom ked na druhej strane tychto hranic je 1.2 miliona arabov a rovnaky pocet buldozerov.  >:(
.....To akoze kazdy Arab je terorista?

a mimochodom.Hovori Vam nieco lync,ktory sa odohral v hlavnom meste arabskej autonomie??? To nemali na svedomi len extremisti ale obycajni ludia. Po utoku bagristu v Jerusalaim,ci po utoku na Jerusalemsku jesivu,sa ta banda radovala,oslavovala a spievala.V Gaze sa rozdavali cukrovinky a teroristov velebili obycajni ludia.Kazdi jeden takyto obycajny arab je potencionalnym teroristom.Pretoze ak mu nerobi problem tancovat po pade dvojiciek a smrti 3000 ludi, ak mu nerobi problem ucit deti nenavisti ku Izraelu a Zidom, nebude mu robit problem ani spachat teroristicky utok.

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: Jerusalem
« Odpověď #31 kdy: 4. Srpna 2008, 22:34:23 »
Ari, po mých zkušenostech s Vámi souhlasím. . Když jsem byla v Jeruzalémě tak nám průvodkyně řekla, že děti tam mají počítačové hry " zabij si svého Žida" a já jsem to sama pocítila, což jsem to již zde psala, že 3 ženy  jsme měly Davidovou hvězdičku a od těchto krásných arabských dětí , kolem 10 let jsme dostaly jednu ránu ze předu a druhou ze zadu.Míla

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15