Všeobecná kategorie > Všeobecná diskuse

Kdo je....

(1/5) > >>

Jicchak:
Ohledně výroku Ehuda Baraka, ten člověj je natolik nenormální že tomu i věří ale ne všichni čtenáři rozumí že to je pro pobavení, já bych nechal takovýmto jiné místa pro jejich výlevy a žvanění, byl jsem za jeho vlády a osobní přítomnosti ve vězení byť jen krátce a tudíž jsem stihl přijmout rychle národní koncencus který přijala i jeho vlastní strana prostě jej bojkotovat, nyní jej někdo štrachá ven protože si myslí že nic horšího být nemůže, ale může.

Scooolie:
Ty výroky jsou vybírány podle toho, zda je to něco zajímavého. Bez ohledu na to, zda s tím člověk souhlasí nebo zda je to nesmysl. Proto také byly citovány výroky lidí z Hamasu, Fatáhu, apod. Mě osobně prostě ten Barakův výrok pobavil  :) Když jsem to četl, tak jsem se smál. Jemu. I obsahu výroku.

zoom:
Ono je to skutečně problematické, já jsem všera slyšela jeho projev a nevěděla jsem jestli se mam smat anebo plakat. Problem je ye v Izraeli je precejen dost lidi, kteri jsou ochotni mu veřit.  ::)

Scooolie:
Tak ono tohle platí asi všude na světě. Teď se omlouvám všem stoupencům Země Izrael, kteří jsou současně fanoušky pana současného předsedy ČSSD - ale při některých částech jeho projevu na víkendovém sjezdu strany (znám ovšem jen z médií) jsem měl velmi podobný pocit jako Zoom při Barakovi...

... chvílemi jsem se bavil, chvílemi jsem nevěřícně kroutil hlavou...

Občas prostě v politice je legrace - která přestává být legrací ve chvíli, kdy si člověk uvědomí, že ten politik to myslí vážně a bude to chtít realizovat...

Jicchak:
Já mám to štěstí že nemám televizi na radio nemám čas a navíc většina orotdoxnéích stanic byla přepadena a zrušena a tudíž výroky pana Baraka mohu nechat na posmívání jiným. Mám nyní mnoho práce v oblasti práce o rozvodech navíc přrkládám knihu o vyhnání židl ze španělska parašas hašavua a dalších pár maličkostí, kromě toho jdeme nyní se synem do kamenolomu dělat oheň. A blázni ať se radujou a hlavně hodně daleko od nás.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi