Autor Téma: Znovu vojna???  (Přečteno 7222 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

ari180

  • Host
Znovu vojna???
« kdy: 13. Července 2008, 17:50:46 »
Urcite ste si vsimli,ze co sa Iranu tyka,nieco sa deje.Upozornuju na to clanky na takmer vsetkych serveroch.Ja sam som v poslednych dnoch v nervozny a v napati cakam co sa bude diat.
USA dali Izraelu zltu kartu,no distancovali sa a takisto odmietli Izraelu svoje zakladne v Iraku,co by pravdepodobne celu vec zjednodusilo.
Nieco sa vsak musi robit.Iran sa snazi o vyroby jardovej zbrane a ak by sa mu to podarilo urcite by ju nevahal pouzit proti Izraelu.Zaujimave na tom je to,ze aj ked ma Ahmadinedzad plnu hubu reci o mohamedanskej sudrznostia vymazani tzv sionistickeho rezimu z mapy,neprekaza mu,ze pri pripadnom utoku na Izrael by vlastne utocil aj na Izraelskych arabov.
Zla bude aj reakcia svetovych medii,ktore Izrael vykreslia ako agresora a pod...akoby som uz videl reakcie niektorych krcmovych primitivov a protesty neonacistov.

Viac sa vsak obavam o obcanou Izraela,ktori sa nachadzaju v dostrele ahmadinedzadovych rakiet.(samozrejme nevadilo by mi,keby jedna raketa dopadla na skalny dom a al aksa)
Ak mate nejake info,prosim napiste,  :( :( :(

ari180

  • Host
Re: Znovu vojna???
« Odpověď #1 kdy: 13. Července 2008, 17:53:25 »
musim vsak povedat,ze mnoho arabskych krajin v regione by utok na iranske jadrove zariadenia podporili.Samozrejme nikto to nepovie nahlas,ale je jasne,ze spojene arabske emiraty ci saudska arabia by radi videli iranske reaktory v troskach.

eleazar

  • Host
Re: Znovu vojna???
« Odpověď #2 kdy: 14. Července 2008, 20:15:22 »
samozrejme nevadilo by mi,keby jedna raketa dopadla na skalny dom a al aksa
ten goj (Ahmadinerad) se nema co otirat o Jeruzalem, bez ohledu nato, jake stavby tam stoji
« Poslední změna: 15. Července 2008, 02:41:59 od eleazar »

Ben Migrah

  • Host
Re: Znovu vojna???
« Odpověď #3 kdy: 7. Srpna 2008, 01:31:19 »
samozrejme nevadilo by mi,keby jedna raketa dopadla na skalny dom a al aksa
ten goj (Ahmadinerad) se nema co otirat o Jeruzalem, bez ohledu nato, jake stavby tam stoji
Mam jednu otazku, ale nesuvisi to s touto temou....aky ja vztah izraelskej verejnosti k Mesianskym zidom? a co su vlastne Mesianski Zidia? vdaka za odpovede...

ari180

  • Host
Re: Znovu vojna???
« Odpověď #4 kdy: 7. Srpna 2008, 12:36:59 »
samozrejme nevadilo by mi,keby jedna raketa dopadla na skalny dom a al aksa
ten goj (Ahmadinerad) se nema co otirat o Jeruzalem, bez ohledu nato, jake stavby tam stoji
Mam jednu otazku, ale nesuvisi to s touto temou....aky ja vztah izraelskej verejnosti k Mesianskym zidom? a co su vlastne Mesianski Zidia? vdaka za odpovede...

Mesianski su Zidia,ktori povazuju Jezisa za Mesiasa ale odmietaju sa oznacovat ako krestania.
V Izraeli zvyknu plnit misie a presviedcat Zidov.Niekedy to moze byt dost otravne.

eleazar

  • Host
Re: Znovu vojna???
« Odpověď #5 kdy: 7. Srpna 2008, 16:23:47 »
samozrejme nevadilo by mi,keby jedna raketa dopadla na skalny dom a al aksa
ten goj (Ahmadinerad) se nema co otirat o Jeruzalem, bez ohledu nato, jake stavby tam stoji
Mam jednu otazku, ale nesuvisi to s touto temou....aky ja vztah izraelskej verejnosti k Mesianskym zidom? a co su vlastne Mesianski Zidia? vdaka za odpovede...
Na otazku jsem odpovedel castecne zde:https://forum.eretz.cz/index.php/topic,299.msg7534.html#msg7534

A jaky je vztah verejnosti k nocriim: zpravidla spatny az jeste horsi, zalezi na ortodoxnosti konkretniho zida, u arabu je to zpravidla "jeste horsi".
Obcas se vypali nejaka ta nocrijska budova, ci se posle nocrijskym predakum dopisova bomba.
Spousta zidu si mysli, ze je Nocriim chteji zkonvertovat na svou viru, nekteri (Ari, Zoom...) s tim maji i osobni zkusenost, ale neni mozne hazet vsechny nocriim do jednoho pytle.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15