Všeobecná kategorie > Politika v Zemi Izrael

Ad Postoj arabských stran ke kauze Olmert a rozpuštění Knessetu

(1/1)

Samuel:
Postoje arabských stran a jejich poslanců ke kauze Olmert, rozpuštění Knessetu a novým volbám jsou báječným lakmusovým papírkem toho, co je špatné resp. dobré pro Israel. Jakmile tito s něčím nadšeně souhlasí je ve vrcholném zájmu Israele to smést se stolu a naopak při jejich nesouhlasu danou věc co možná nejrychleji prosadit.
To je sice asi jasné kdekomu, bohužel se podle toho ne vždy israelští politici řídí.

ari180:

--- Citace: Samuel kdy 17. Června 2008, 12:53:37 ---Postoje arabských stran a jejich poslanců ke kauze Olmert, rozpuštění Knessetu a novým volbám jsou báječným lakmusovým papírkem toho, co je špatné resp. dobré pro Israel. Jakmile tito s něčím nadšeně souhlasí je ve vrcholném zájmu Israele to smést se stolu a naopak při jejich nesouhlasu danou věc co možná nejrychleji prosadit.
To je sice asi jasné kdekomu, bohužel se podle toho ne vždy israelští politici řídí.

--- Ukončit citaci ---

suhlasim a je nepripustne aby takyto ludia mohli byt voleni. Kde sa objavia ociernuju Izrael a kedze su jeho obcania,je to vlastizrada a mala by byt trestana.Kedze sa volieb do Knessetu mozu zucasnit araby,nevidim dovod,preco by Zidia nemohli volit a byt voleni do parlamentu arabskej autonomie.Mala by sa sformovat jasna politicka strana,ktoru by vsetci zidovski obyvatelia Judei a Samarii volili a mozno by bolo potrebne zalozit aj mierne militarizovane kridlo potencionalnej strany.

Navigace

[0] Index zpráv

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi