Všeobecná kategorie > Dnešek v Zemi Izrael

Památný výrok

<< < (15/15)

Yan:

--- Citace: Vader kdy 22. Listopadu 2008, 21:37:49 ---Dokaz opak  ;) Dokazes ho asi stejne kvalitne, jako ja tvrzeni, ze kvarky jsou fialove krychlicky  :)
Yane, uvedom si, ze tohle je proste nevydiskutovatelne. Povede to jen k vzajemne nevrazivosti. Proto bych debatu na tohle tema rad utnul (to vis, jsem fundamentalista a travic studni  ;D )

--- Ukončit citaci ---
1) Já to vim.
2) Všimni si, že já jsem jen vyjádřil jistou pochybnost..... no spíše nejistotu.
3) Karegorický ve svém tvrzení byl přeci eleazar..... ne já!
4) Neměl bys k tomu aby to dokázal vyzvat spíše jeho......? Včetně té kvarkové záležitosti.......

Vader:

--- Citace: Yan kdy 22. Listopadu 2008, 22:51:38 ---4) Neměl bys k tomu aby to dokázal vyzvat spíše jeho......? Včetně té kvarkové záležitosti.......

--- Ukončit citaci ---

Ve sve adminske libovuli zadam tebe, protoze o omipotenci B-ha nepochybuju. A co se kvarku tyce, at jsou to treba nazelenale chumacky energie; zastanci M-teorie na me beztak uvalili kletbu  ;D

fanuel:

--- Citace: eleazar kdy 22. Listopadu 2008, 18:53:21 ---Fanueli nepište prosím o Bohu, že něco nezmůže.

--- Ukončit citaci ---
Zdravím, kde že je ta zmínka,že něco nemůže???? Pro pochopení je důležité,že může vše!!! A z toho textu to vyplývá.Dále mě šlo o tu skutečnost ukázat  po roce 1948 na přelom v dějinách (proroctví).
                                                                            Nejdřív musel vzniknout domov a pak se narodí do vlastního,( jinde) ale těžko se to chápe (kdo uvěří),vše co se odehrává je tedy naplnění slibu(příslibu) od (B).Jisté je jedno, spojí se dvě v jedno na věky. 2018.
                                                                         Stanek (Fanuel)

Navigace

[0] Index zpráv

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi