Všeobecná kategorie > Historie Izraele

JEHUDA LAHAV

(1/13) > >>

zoom:
Domnivam se, ze by bylo vhodne, pokud se o nekom pise, napsat vsechno, pan Lahav je jiste mily vzdelany clovek, ovsem jeho postoje jsou vice nez kontroverzni a jsou jeste pametnici, kteri si pamatuji co psal v padesatych letech do Rudeho Prava a take co psal o vyhnani z Gazy. Clanek jak je napsan mi pripada jako urazka obeti tohoto vyhnani. To ze clanek vysel den po te, kdy  palestici zavrazdili dva pracovnici prekladiste v Gaze je podle me skandalni. Jedna vec je clovek pan Lahav - a druha vec je ultralevicovy novinar.

Yan:
No, ony se ty články připravují s jistým předstihem, to byla pouze náhoda. Mimochodem, 9.4. je výročí vyvraždění vesnice Dejr Jasín.

Max:
Můj názor na soudruha Vejsloviče alias Jigala Arciho (Yigal Artzi) alias Jehudu Lahava je obdobný.

Nicméně cenzurovat vyjádření tohoto levicového extrémisty mi přijde zbytečné. Jen ať si laskaví čtenáři sami udělají obrázek...
Pokud by ovšem někdo chtěl na článek reagovat, jistě by nebyl problém reakci publikovat,.

Max:

--- Citace: Yan kdy 10. Dubna 2008, 10:00:19 ---No, ony se ty články připravují s jistým předstihem, to byla pouze náhoda. Mimochodem, 9.4. je výročí vyvraždění vesnice Dejr Jasín.

--- Ukončit citaci ---

Vzhledem k tomu, že si nepřipomínáme nijak speciálně například ani masakr v Kfar Ecion (https://en.wikipedia.org/wiki/Kfar_Etzion_massacre), kde zahynulo více lidí, tak nevidím zvláštní důvod se zabývat nějak podrobněji zcela výjimečným případem Dejr Jásín.

Samuel:
Ale to byl přeci jen další z pokusů Yana o provokaci. Na to snad ani netřeba reagovat :)

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi