Všeobecná kategorie > Kultura, hudba, literatura

Knihy v hebrejstine

(1/2) > >>

MartinPodhola:
Ahoj vsichni,

prosim o radu, kde bych mohl dle vasich zkusenosti nejlepe poridit nejake knihy v hebrejstine, pro prohloubeni znalosti a do budoucna i pocteni (jak moderni tak jakoukoli literaturu) prosim? Preferoval bych cenovou dostupnost (amazon a ostatni e-shopy samozrejme prichazi v uvahu, ale nejaka moznost prime koupe v CR by byla mila). Predem dekuji vsem.

Jicchak:
Prosím v jakém městě bydlíte? Jedná se Vám o beletrii nebo o Svaté texty?

MartinPodhola:
Dobry vecer, jsem z Prahy a mam zajem o jakoukoli literaturu. Svate texty jsou pro mne tez velmi lakave. Beletrie je skvela pro relaxaci a procviceni moderni mluvene hebrejstiny.

Elazar:
Tak to jsou Vaše možnosti slušně řečeno "omezené". Můžete si knihy samozřejmě objednat přes internet nebo se zajít podívat do knihovny ŽM nebo ETF...

Anebo zajeďte do Izraele a zajděte tam do knihkupectví. Můžu Vám dát tip na vynikající obchod/antikvariát u King George avenue v Jeruzalémě.

Nebo se zeptejte u hebraistů nebo někoho na obci.

Jicchak:
Ono je tedy více než deset let ale tuším na ulici Široká byl antivariát kde měli vždy knihy v hebrejštiněstaré i nové a ty "nové" za velmi přijatelnou cenu. Jinak je tam a to stále Židovské muzeum a to knihami v hebrejštině všeho druhu naprosto přecpané. A jsou samozřejmě velké zásoby tisíců knih na internetu ať již jako text nebo pdf. V případě zájmu mohu ponechat pár odkazů.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
Navštívit plnou verzi