Všeobecná kategorie > Bezpečnost - armáda, zpravodajství, policie

Soutezni otazky

<< < (2/2)

Tomsik:
Pratele, nebojte se zapojit, nemusite se ani registrovat, staci kdyz mi poslete email s odpovedi a uvedete vasi charakteristickou prezdivku abych si mohl vest statistiku bludistaku...budu moc rad za kazdou odpoved, treba jen castecnou, kazdou, treba i spatnou odpoved ocenim, pokud se zrovna netrefite, rad vas nasmeruji spravnym smerem, nebojte se pratele, soutez neni koncipovana jako souboj ale jako jakousi moznost vas, kteri mate zajem o IDF, se vzdelavat a take se treba i neco zajimaveho dozvedet ze zakulisi... ;)

gvodrazka:
 ;D
Už týden hledám znak se zkříženými kukri po všech čertech a nemůžu nic najít... podle černých baretů, není to nějaká jednotka blízká tankistům? Velice mne zajímá správná odpověď.
Kulomet odhaduji na CENSORED - protože mne mate posazení zásobníku, přesné typové číslo ovšem zase nevím.

 ;)

gv

Tomsik:
S kulometem mate pravdu, ale prosim, priste formou osobnich zprav...
Tankiste to nejsou, ale napovedou muze byt, ze se jedna o pechotni prapor jedne izraelske "mensiny"  ;) Nekdy oznacovane jako specialni sily, ale to je diskutabilni...

Tomsik:
Reseni z minule: prapor Herev - Beduinsky prapor izraelske armady
Kulomet = lehky kulomet IMI Negev.

Dalsi otazka:



Copak za sci-fi zbran to drzi ten pan (ten vepredu) v ruce?
Odpovedi na PM nebo e-mail.

Tomsik:
Odpoved z minula: Tavor TAR-21 viz. treba zde: https://en.wikipedia.org/wiki/IMI_Tavor_TAR-21

Tento tyden si dame neco jednoducheho...moje oblibena jednotka IDF  :)



Odpovedi opet na PM nebo e-mail.

Navigace

[0] Index zpráv

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi