Autor Téma: DVOJAKY METER ?  (Přečteno 8432 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

dukeishope

  • Host
DVOJAKY METER ?
« kdy: 21. Února 2008, 19:17:32 »
"Když elitní komando palestinské guerillové organizace popravilo židovského extremistu a ministra izraelské vlády Rechavama Zeeviho, hovořila západní media a jejich obdivovatelé o vraždě a o vrazích. Když byl zabit ideologický vůdce Hamasu šejch Jasín, hovořilo se o ?cíleném zabíjení?, neboli o mimosoudní ?popravě?. " LL - BL 2008

Toto je DEMOKRACIA podla vASHO iZRAELA ? Alebo mi unika podstata problemu... ked si vsak spomeniem na par versov z vasej BIBLIE a la Talmud - tak som si isty O CO IDE...

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: DVOJAKY METER ?
« Odpověď #1 kdy: 21. Února 2008, 20:43:29 »
A ??? Slo by to nejak rozvest, nebo zustanete u nesmyslnych plivancu ?

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: DVOJAKY METER ?
« Odpověď #2 kdy: 21. Února 2008, 20:57:02 »
Rechavam Zeevi byl starý muž, právě odstupující z funkce ministra turismu. Nestál nikdy v čele žádné teroristické organizace, nikdy nikoho nezavraždil, nenechal zavraždit ani se k ničemu takovému nechystal. Byl zavražděn prostě jen proto, že LFOP chtěla zabít nějakého vysoce postaveného Izraelce.

Vůdce Hamasu šejch Jasín byl zlý stařec, který nařizoval a schvaloval bombové útoky na pizzerie, autobusy hromadné dopravy, tržnice. Byl eliminován proto, aby nadále nemohl podněcovat k vraždění (džihádu mečem), čímž byla zachráněna řada životů nevinných lidí.

Pokud nevidíte rozdíl, tak jste slepý.

Ty verše bych prosil citovat. Moc se na ně těším.

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: DVOJAKY METER ?
« Odpověď #3 kdy: 21. Února 2008, 21:42:01 »
Vážený dukeishope, nespletl jste se v diskusním foru ? Vám by slušelo určitě úplně jiné diskusní forum, kde by jste určitě vynikal. Berte na vědomí, že je to náš Izrael, náš Talmud a dokonce i křesťanská Bible. Zkuste Vaše názory uplatnit někde jinde.Míla :o

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: DVOJAKY METER ?
« Odpověď #4 kdy: 21. Února 2008, 22:36:58 »
Vážený dukeishope, nespletl jste se v diskusním foru ? Vám by slušelo určitě úplně jiné diskusní forum, kde by jste určitě vynikal. Berte na vědomí, že je to náš Izrael, náš Talmud a dokonce i křesťanská Bible. Zkuste Vaše názory uplatnit někde jinde.Míla :o

To se občas stane, že sem zabloudí někdo z nácků. Většinou zase brzo odejde. Buď sám nebo s banem  ;D

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: DVOJAKY METER ?
« Odpověď #5 kdy: 21. Února 2008, 23:11:47 »
Scooolie, já vím, díky, to jsem pochopila. Na takový případ měl můj manžel (který už není mezi námi)jedno křesťanské pořekadlo (víc jich nepoužíval) " Kdo po mě kamenem, já po něm chlebem", ale vždy dodal " měsíc starým". A to si myslím, že jsem měla na mysli, když jsem to psala. Jinak dík. Míla :)

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: DVOJAKY METER ?
« Odpověď #6 kdy: 21. Února 2008, 23:33:01 »
Myslí, že tohle pořekadlo se na tento případ hodí velmi přesně  :)

Offline Tomsik

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 407
  • Pohlaví: Mužské
    • KVH Sayeret Nahal Praha
Re: DVOJAKY METER ?
« Odpověď #7 kdy: 21. Února 2008, 23:43:18 »
Asi takhle, na teroristy demokracie moc neplati, co na ne plati vite sam moc dobre, to co jste popsal je maly priklad...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15