Všeobecná kategorie > Bezpečnost - armáda, zpravodajství, policie

Foto dne

<< < (7/40) > >>

gvodrazka:

Zdravím:
Co si asi tak mohli povídat? Anekdoty asi ne.

Chajal Cahal: Lo hevanta? Ba la bajta!
Aravi: Mi ata? Ba la bajta!

gv

gvodrazka:
Povedlo se mi objevit překrásná fota různých modifikací Tavoru (i s kolimátorem) na https://world.guns.ru, ale nijak se mi nedaří to sem přilepit - tak se podívejte na ten web. Ale možná to už znáte.
Zatím nashle.
gv

gvodrazka:
Dotaz pro rav turai tomsika:
Věc: military reenacting club.
Uvádíte jako dolní věkový limit 18 let. Jaký je horní limit, resp. přihlížíte v tomto ohledu k izr. zákonu o branné službě?

Máte moje sympatie.
Šalom
gv

Scooolie:

--- Citace: gvodrazka kdy 21. Ledna 2008, 14:41:04 ---Povedlo se mi objevit překrásná fota různých modifikací Tavoru (i s kolimátorem) na https://world.guns.ru, ale nijak se mi nedaří to sem přilepit - tak se podívejte na ten web. Ale možná to už znáte.
Zatím nashle.
gv

--- Ukončit citaci ---

Velmi pěkné! Díky! V USA nedávno v nějaké anketě vyhlásili Tavor "nejvíce sexy" zbraní a předpokládá se, že v řadě nových amerických filmů se stane podobnou ikonou, jako byl dosud Uzi.

https://world.guns.ru/assault/as30-e.htm

Tomsik:

--- Citace: gvodrazka kdy 23. Ledna 2008, 14:03:15 ---Dotaz pro rav turai tomsika:
Věc: military reenacting club.
Uvádíte jako dolní věkový limit 18 let. Jaký je horní limit, resp. přihlížíte v tomto ohledu k izr. zákonu o branné službě?

Máte moje sympatie.
Šalom
gv


--- Ukončit citaci ---

Shalom,
horni limit tusim neni...k izraleskemu zakonu myslim neprihlizime, ridime se ceskymi zakony a ty povoluji zbran kategorie D, coz jsou i airsoftove repliky, od 18 let, proto tento dolni limit. Hornim limitem bych spise nazval fyzickou zdatnost jednotlivcu, nejsme totiz jen modelky ale i skupina simulujici dlouhe pochody a narocne bojove situace, proto si musi kazdy uvedomit sam co je jeho limit, spise nez vekovy bych tento limit nazval fyzicky  ;) Nekteri nasi starsi clenove uz sami hovori o tom, ze toho maji obcas plne kecky... ;D

EDIT: Zde jsem pro Vas jeste pripravil par fotek z izraelskeho veletrhu, neco jako IDET tady u nas, tusim z roku 2004, ja tam spousta fotek Tavoru, ale i M4 s prislusenstvim a tusim i lehky kulomet Negev, velikost archivu je skoro 100 MB, tak mejte trpelivost 8) Pozor, bude to tam asi jen 2 mesice tak stahujte hned a nevahejte >:D

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi