Všeobecná kategorie > Všeobecná diskuse

Žádost o jednorázovou spolupráci

(1/3) > >>

mrstejskal:
Obracím se touto cestou na  členy Komunity Eretzu.cz s prosbou o jednorázové otestování mého zkušebního webu. O co jde? Pokud si uděláte pár minut času a  otevřete jedny mé webové stránky(adresa níže), najdete na nich  rubriku  IZRAEL-MÍSTO V SRDCI a HATIKVA-IZRAELSKÁ HYMNA. Potřeboval bych vědět, zda se vám podaří  otevřít to, co je v těchto stránkách uloženo, tj. oba díly mých autobiografických vzpomínek(jsou to ty, co už před časem vyšly na Eretzu) a v případě IL hymny všechny čtyři její zvukové modifikace(každá má dvě verze-odkaz a přehrávač). Pakliže bude někdo z vás ochoten tuto proceduru podstoupit a navíc mi zašle výsledek na mrstejskal@yahoo.com(psát o této  mé soukromé záležitosti  do tohoto fóra nepovažuji za vhodné),  budu mu neskonale vděčen. (Nebudu mít v příštích dnech možnost otestovat si to sám na jiném PC, navíc bude-li víc testujících, tím lépe.) Za odměnu nemohu slíbit nic víc než pouze to, že až někdo bude sám potřebovat podobnou službu, budu-li na to technicky a vědomostně stačit, rád vyhovím.  Ale dosti řečí, adresa onoho webu s názvem Lubomírovy Listy eXtra je https://www.freewebs.com/stejskal . Předem děkuji za váš čas.

Scooolie:
Hlásím, že mě funguje vše bez problémů. Oba díly knihy se v pořádku načítají do Wordu, minipřehrávače přehrávají, jak mají.

Jicchak:
Když již tedy se začali odpovědi psát sem tak jsem večer otevřel první díl, kousek jsem četl ale k druhému dílu jsem se nedostal, co se týče písně nejsme vyznavači hymny, tudíž nemohu zjistit na druhý díl se podívám.

mrstejskal:
Zatím moc děkuji za ochotu a pokračujmež tedy zde. Nejde mi o to, abyste  oba díly vzpomínek četli, nebo snad hymny poslouchali. Stačí, když se pokusíte je otevřít a dáte vědět, zda to funguje.
V tomto případě nejde o obsah, ani o "světový názor", je to čistě jen a jen technická záležitost. (Ostatně, kdo není vyznavačem hymny, může  Hatikvu vnímat jako jednu z nespočetné množiny písní - rozhodně nechcí nikoho nutit, aby jednal proti svému přesvědčení. Já také např. nepiji  krev a nejím  produkty z krve, neb to máme zapovězené, ale kdyby někdo potřeboval pomoc s vizuální identifikací, zda krev toho či onoho zvířete má tu či onu barvu, neměl bych s tím problém, aniž bych ji samozřejmě musel požívat. Každopádně děkuji všem, kdo mi pomohli a  pomohou.)

Yan:
Oba díly vzpomínek se otevřely bez problémů. stejně tak první dva odkazy na izraelskou hymnu (zda je to opravdu ona nejsem schopen posoudit). Třetí odkaz způsobil kompletní zhroucení IE (v důsledku čehož tohle píšu již podruhé) na mém počítači  :(

Co bych ale vytkl https://www.freewebs.com/stejskal je ta hudba která se ozve v okamžiku kdy si tyto stránky otevřete. S tímhle efektem je třeba zacházet opatrně, působí to dost rušivě.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi