Autor Téma: Žádost o jednorázovou spolupráci  (Přečteno 13810 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 867
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Žádost o jednorázovou spolupráci
« kdy: 31. Března 2007, 23:13:30 »
Obracím se touto cestou na  členy Komunity Eretzu.cz s prosbou o jednorázové otestování mého zkušebního webu. O co jde? Pokud si uděláte pár minut času a  otevřete jedny mé webové stránky(adresa níže), najdete na nich  rubriku  IZRAEL-MÍSTO V SRDCI a HATIKVA-IZRAELSKÁ HYMNA. Potřeboval bych vědět, zda se vám podaří  otevřít to, co je v těchto stránkách uloženo, tj. oba díly mých autobiografických vzpomínek(jsou to ty, co už před časem vyšly na Eretzu) a v případě IL hymny všechny čtyři její zvukové modifikace(každá má dvě verze-odkaz a přehrávač). Pakliže bude někdo z vás ochoten tuto proceduru podstoupit a navíc mi zašle výsledek na mrstejskal@yahoo.com(psát o této  mé soukromé záležitosti  do tohoto fóra nepovažuji za vhodné),  budu mu neskonale vděčen. (Nebudu mít v příštích dnech možnost otestovat si to sám na jiném PC, navíc bude-li víc testujících, tím lépe.) Za odměnu nemohu slíbit nic víc než pouze to, že až někdo bude sám potřebovat podobnou službu, budu-li na to technicky a vědomostně stačit, rád vyhovím.  Ale dosti řečí, adresa onoho webu s názvem Lubomírovy Listy eXtra je https://www.freewebs.com/stejskal . Předem děkuji za váš čas.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Žádost o jednorázovou spolupráci
« Odpověď #1 kdy: 31. Března 2007, 23:54:14 »
Hlásím, že mě funguje vše bez problémů. Oba díly knihy se v pořádku načítají do Wordu, minipřehrávače přehrávají, jak mají.

Offline Jicchak

  • Globální Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 349
Re: Žádost o jednorázovou spolupráci
« Odpověď #2 kdy: 1. Dubna 2007, 06:26:44 »
Když již tedy se začali odpovědi psát sem tak jsem večer otevřel první díl, kousek jsem četl ale k druhému dílu jsem se nedostal, co se týče písně nejsme vyznavači hymny, tudíž nemohu zjistit na druhý díl se podívám.

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 867
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Re: Žádost o jednorázovou spolupráci
« Odpověď #3 kdy: 1. Dubna 2007, 09:28:06 »
Zatím moc děkuji za ochotu a pokračujmež tedy zde. Nejde mi o to, abyste  oba díly vzpomínek četli, nebo snad hymny poslouchali. Stačí, když se pokusíte je otevřít a dáte vědět, zda to funguje.
V tomto případě nejde o obsah, ani o "světový názor", je to čistě jen a jen technická záležitost. (Ostatně, kdo není vyznavačem hymny, může  Hatikvu vnímat jako jednu z nespočetné množiny písní - rozhodně nechcí nikoho nutit, aby jednal proti svému přesvědčení. Já také např. nepiji  krev a nejím  produkty z krve, neb to máme zapovězené, ale kdyby někdo potřeboval pomoc s vizuální identifikací, zda krev toho či onoho zvířete má tu či onu barvu, neměl bych s tím problém, aniž bych ji samozřejmě musel požívat. Každopádně děkuji všem, kdo mi pomohli a  pomohou.)

Yan

  • Host
Re: Žádost o jednorázovou spolupráci
« Odpověď #4 kdy: 1. Dubna 2007, 10:50:34 »
Oba díly vzpomínek se otevřely bez problémů. stejně tak první dva odkazy na izraelskou hymnu (zda je to opravdu ona nejsem schopen posoudit). Třetí odkaz způsobil kompletní zhroucení IE (v důsledku čehož tohle píšu již podruhé) na mém počítači  :(

Co bych ale vytkl https://www.freewebs.com/stejskal je ta hudba která se ozve v okamžiku kdy si tyto stránky otevřete. S tímhle efektem je třeba zacházet opatrně, působí to dost rušivě.


Yan

  • Host
Re: Žádost o jednorázovou spolupráci
« Odpověď #5 kdy: 1. Dubna 2007, 11:31:09 »
Čtvrtý odkaz na hymnu bez problémů. Všechny 4 minipřehrávače bez problémů.

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 867
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Re: Žádost o jednorázovou spolupráci
« Odpověď #6 kdy: 1. Dubna 2007, 12:12:46 »
Oba díly vzpomínek se otevřely bez problémů. stejně tak první dva odkazy na izraelskou hymnu (zda je to opravdu ona nejsem schopen posoudit). Třetí odkaz způsobil kompletní zhroucení IE (v důsledku čehož tohle píšu již podruhé) na mém počítači  :(

Co bych ale vytkl https://www.freewebs.com/stejskal je ta hudba která se ozve v okamžiku kdy si tyto stránky otevřete. S tímhle efektem je třeba zacházet opatrně, působí to dost rušivě.

Děkuji za spolupráci. Pokud jde o IL hymnu, je to skutečně ona, byť v různých verzích. Také děkuji za názor  na podkladovou muziku na mém zkušebním webu, zatím je  vše v testovací verzi, celou věc ještě posoudím, nicméně kouzlo Freewebs.com spočívá právě v tom, že tento doprovodný efekt umožňuje.

Yan

  • Host
Re: Žádost o jednorázovou spolupráci
« Odpověď #7 kdy: 1. Dubna 2007, 13:19:58 »
.......Také děkuji za názor  na podkladovou muziku na mém zkušebním webu, zatím je  vše v testovací verzi, celou věc ještě posoudím, nicméně kouzlo Freewebs.com spočívá právě v tom, že tento doprovodný efekt umožňuje

Ono jde o to, že člověk má "různě" nastavenu hlasitost reproduktorů, a když bez varování zaburácí  :o libovolná muzika je to dost nepříjemný. Pokud to uděláte třeba v zaměstnání (což nebyl můj případ) kde právě předstíráte pilnou práci, může to být velké faix paux.

A ještě drobnost. Svoji reakci na něčí příspěvek s využitím fce "citovat" musíte psát až za to "/guote" v hranatých závorkách ........takhle to vypadá že děkuju sám sobě.......  :-\
« Poslední změna: 1. Dubna 2007, 13:29:28 od Yan »

Offline Samuel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Pohlaví: Mužské
Re: Žádost o jednorázovou spolupráci
« Odpověď #8 kdy: 1. Dubna 2007, 15:25:04 »
Zkušenost z prostředí, které není zcela obvyklé. Pod Linuxem ve Firefoxu se oba díly knihy bez problému stáhnou a otevřou v Open Office. Stejně bych ale doporučoval umisťovat texty na web v pdf. Je to podstatně stabilnější a obecněji akceptovaný formát. Navíc by se měl v různých platformách zobrazit vždy tak, jak chtěl autor.
Ani jeden mini přehrávač se nespustil. Bez problému se dají stáhnout do počítače 3 verze hymny v mp3 a přehrát. Soubor mid stáhne jen cosi ve velikosti 2kB, což po spuštění nevyvolá žádnou akci.
Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.

Offline Jicchak

  • Globální Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 349
Re: Žádost o jednorázovou spolupráci
« Odpověď #9 kdy: 1. Dubna 2007, 18:04:31 »
Otevřel jsem již i druhou část, používám prohlížeč Opera. Četl jsem první i nyní druhou část ze zájmu, musím se přiznat že zde na stránkách jsme ji nečetl jako většinu textů, protože to nestíhám, ale když je vše v celku tak se k tomu člověk spíš dostane.

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 867
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Re: Žádost o jednorázovou spolupráci
« Odpověď #10 kdy: 1. Dubna 2007, 19:05:01 »
.......Také děkuji za názor  na podkladovou muziku na mém zkušebním webu, zatím je  vše v testovací verzi, celou věc ještě posoudím, nicméně kouzlo Freewebs.com spočívá právě v tom, že tento doprovodný efekt umožňuje

Ono jde o to, že člověk má "různě" nastavenu hlasitost reproduktorů, a když bez varování zaburácí  :o libovolná muzika je to dost nepříjemný. Pokud to uděláte třeba v zaměstnání (což nebyl můj případ) kde právě předstíráte pilnou práci, může to být velké faix paux.

A ještě drobnost. Svoji reakci na něčí příspěvek s využitím fce "citovat" musíte psát až za to "/guote" v hranatých závorkách ........takhle to vypadá že děkuju sám sobě.......  :-\

Sorry, chybička se vloudila, teď už jsem to snad napsal správně, nobody is perfect.

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 867
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Re: Žádost o jednorázovou spolupráci
« Odpověď #11 kdy: 1. Dubna 2007, 19:17:17 »
Zkušenost z prostředí, které není zcela obvyklé. Pod Linuxem ve Firefoxu se oba díly knihy bez problému stáhnou a otevřou v Open Office. Stejně bych ale doporučoval umisťovat texty na web v pdf. Je to podstatně stabilnější a obecněji akceptovaný formát. Navíc by se měl v různých platformách zobrazit vždy tak, jak chtěl autor.
Ani jeden mini přehrávač se nespustil. Bez problému se dají stáhnout do počítače 3 verze hymny v mp3 a přehrát. Soubor mid stáhne jen cosi ve velikosti 2kB, což po spuštění nevyvolá žádnou akci.
Děkuji za info. Ad PDF:  S umístěním tohoto formátu jsem měl na Freewebs.com problémy, ale v testech budu pokračovat. Ad MINIPŘEHRÁVAČE: S podobným problémem jsem se také setkal, otevření přehrávačů napomohlo napoprvě DVOJÍ kliknutí na tlačítko PLAY.  Pokud se ani v tom případě neotevřeou, mám stejnou radu  jako v případě neotevření souboru MIDI:  Vzít na vědomí, že  není každý den posvícení. Děkuji za Váš čas.

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 867
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Re: Žádost o jednorázovou spolupráci
« Odpověď #12 kdy: 1. Dubna 2007, 19:19:16 »
.......Také děkuji za názor  na podkladovou muziku na mém zkušebním webu, zatím je  vše v testovací verzi, celou věc ještě posoudím, nicméně kouzlo Freewebs.com spočívá právě v tom, že tento doprovodný efekt umožňuje

Ono jde o to, že člověk má "různě" nastavenu hlasitost reproduktorů, a když bez varování zaburácí  :o libovolná muzika je to dost nepříjemný. Pokud to uděláte třeba v zaměstnání (což nebyl můj případ) kde právě předstíráte pilnou práci, může to být velké faix paux.

A ještě drobnost. Svoji reakci na něčí příspěvek s využitím fce "citovat" musíte psát až za to "/guote" v hranatých závorkách ........takhle to vypadá že děkuju sám sobě.......  :-\

Varování na  web pro jistotu umístím, je to dobrý nápad. Díky.

Offline Samuel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Pohlaví: Mužské
Re: Žádost o jednorázovou spolupráci
« Odpověď #13 kdy: 1. Dubna 2007, 20:50:16 »
... Pokud se ani v tom případě neotevřeou, mám stejnou radu  jako v případě neotevření souboru MIDI:  Vzít na vědomí, že  není každý den posvícení. Děkuji za Váš čas.
Což o to, já mám stejně raději, když si mohu soubor stáhnout než přímo přehrávat. A to, že se nedostanu na soubor MIDI mi bohatě vynahradí oblíbená Barbra Streisand. Jsou ale větší "rejpalové", kterým by to na stránkách mohlo vadit.  :)
Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Žádost o jednorázovou spolupráci
« Odpověď #14 kdy: 18. Dubna 2007, 23:22:24 »
Kolego Stejskale, kouknul jsem na stranky. Oba dily "Izraele" jdou stahnout, resp. otevrit. V OOo v pohode, ale primlouval bych se za neco univerzalnejsiho, nez je .DOC. Netvrdim, ze by to melo byt zdrovna .ODT, ale PDF by bylo IMHO univerzalni reseni.
Co se tika Hatikvy, pak mi to v prvnich trech prehravacich jede (prvni mi otevre listu MPC), ale u posledni, ctvrte verze, se prehravani sekne po 17 sekundach. Externe ale lze v pohode prehrat kliknutim na odkaz.
Jinak (a neber to prosim nijak tragicky) si urcite vzpominas, co jsem tu kdysi pronesl o uderech tupym predmetem v souvislosti s nevypnutelnym MIDI, ze  ;) ? Neni nic lepsiho, nez prijit na takovou stranku pri VoIP hovoru nebo pri poslouchani cehokoliv jineho  :-[

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15