Autor Téma: Judea a Samaří - otázka pro Scooolieho  (Přečteno 12718 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Samuel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Pohlaví: Mužské
Judea a Samaří - otázka pro Scooolieho
« kdy: 7. Ledna 2008, 13:26:37 »
Citace z 7.1.2008:
?Naše pokyny obyvatelům Judeje a Samaří jsou, aby porušili zákon a stavěli.?

Arje Eldad (Aryeh Eldad), poslanec Národní jednoty / Národní náboženské strany
6. 1. 2008, vyzývá k občanské neposlušnosti Izraelce žijící v Judeji a Samaří, kteří mají ignorovat zákony a pokračovat ve výstavbě svých obcí navzdory vládnímu nařízení veškerou výstavbu zmrazit
---
Svého času Scooolie presentoval názor ve spojitosti s pochodem neonacistů Starým židovským městem o nutnosti postupovat demokraticky v souladu s platnými zákony a nechat vše vyřešit státní moc.
Mám dotaz, jak se Scooolie staví k této výše citované situaci. Můj názor je, že současná vládní garnitura v Israeli nemá zájem věc řešit ke spokojenosti svého lidu a v zájmu svého lidu. Má tento lid přesto vše ponechat v jejích rukách a ani se nesnažit věc jakkoli ovlivnit ? Já myslím, že postupovat podle doporučení Arje Eldada je v této věci jeho jediná současná možnost.
Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Judea a Samaří - otázka pro Scooolieho
« Odpověď #1 kdy: 8. Ledna 2008, 21:59:29 »
Domnivam se, ze v Izraeli je to vsechno jinak a vsechno ma svuj smysl i tato garnitura politickych ubozaku ma asi svoje misto v Bozim zameru s Izraelem - tedy lidem Izraele. Protoze tady se skutecne deji veci vymykajici se moznostem lidskeho chapani. A presto vse ma svuj smysl. Takze jiste i postoj A. Eldada ma svuj vyznam a jiste na sebe nenecha dlouho cekat nejaka zbesila reakce Olmerta a jeho kumpanu.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Judea a Samaří - otázka pro Scooolieho
« Odpověď #2 kdy: 8. Ledna 2008, 22:13:45 »
Já ti Samueli nevím. Tohle je úplně jiná, pro mě nepředstavitelná situace. Opravdu nevím, co bych v takové situaci dělal.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15