Autor Téma: Kniha s podivným titulem Palestine : Peace Not Apartheid  (Přečteno 34103 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

levi

  • Host
Re: Kniha s podivným titulem Palestine : Peace Not Apartheid
« Odpověď #25 kdy: 31. Října 2007, 15:55:01 »
no legislativa, narizeni, rozkazy, hlaseni

tak jsem se dostali k tomu, ze mozna existuji interni nepsana pravidla podle kterych se urcite veci
zamitaji... a zamitaji.. a zamitaji za to dotycnou osobu, ktera zada omrzi a nebo vzteky umre :)

ono je to tak trochu naruby toho co tu provedl magistrat hlavniho mesta Srahy

takze jsou veci a uredni postupy, ktere lze vylozit nekolikastranne a nekdy i protichudne a vse je v poradku

dostali jsme se tam kam jsme se nechteli dostat, do slepe ulicky

obecne ale plati, ze pokud se k tobe bude chtit pristehovat romska rodina /nehlede na to jaka je , protoze je zatim neznas/ asi se ti to nebude moc libit v lepsim pripade si nebudes zcela jisty.

pokud si dany polic nebo voj. urednik "neni zcela jisty" jaká bude asi odpoveď na tvou teda mou izarabskou žádost?

Elazar

  • Host
Re: Kniha s podivným titulem Palestine : Peace Not Apartheid
« Odpověď #26 kdy: 31. Října 2007, 17:29:01 »
mozna existuji.. interni.. nepsana.. Takoveto formulace jsou na urovni hospodskych blaboleni. Az to budete vedet jiste, tak dejte vedet. Cimz odpovidam i na "neni si zcela jisty". To si nebudete nikdy. A pokuds e nekomu rozhodnuti urednika nebude libit, vzdy ma pravo se odvolat k vyssi instanci (az k nejvyssimu soudu). A to i v Izraeli.

To, ze jsou veci a uredni postupy, ktere lze vylozit vicero zpusoby, je slepa ulicka mozna pro vas, nikoli pro me. Pokud neni porusen zakon, je vse v poradku.

Pokud budete zcela jiste vedet, ze tato narizeni (omezujici prava urcite skupiny obyvatelstva) jsou napsana a jsou soucasti legislativy, ano, to bude apartheid. Jinak ne. V tomto pripade je primer s chovanim vuci Romum zcela presny. Pokud je Izrael apartheidni stat za to, jak se chova k izraelskym arabum, pak CR je jednoznacne (a mozna mnohem vic, alespon dle mych zkusenosti) apartheidni stat za to, jak se chova k Romum - a to Romove ani nevyzyvaji ke zniceni CR. A to nemluvim o cele EU, USA, Rusku, arabskych zemich...

Mimochodem, pokud zijete v Izraeli, pak vite moc dobre, ze tamni urady se prezirave chovaji ke vsem, a je uplne jedno, jestli je to imigrant, emigrant, sabra, jakou ma barvu nebo vyznani.

levi

  • Host
Re: Kniha s podivným titulem Palestine : Peace Not Apartheid
« Odpověď #27 kdy: 2. Listopadu 2007, 08:55:44 »
beru tvuj nazor,
jen bych se te mimo diskuzi sokrome chtel zeptat zda jsi a jak casto v kontaktu s uredniky a statni sporavou ad v Cechach nebo Izraeli

ja tak ty zkusenosti trochu mam a jsem vpravde zoufaly, a proto taky ta moje skepse
nejsem zastancem Fatahu, Hamasu ani podobnych sracek

jen mi slo o objektivitu

je na okraj tipnete si kolik takovych Cunku je i v Izraeli
jeden muj znamy mi nedavno rekl: Izrael je krasna zeme, ale ne na bydleni ... nu coz taky nazor ... a to ten pan zastupuje po celem svete Izraelsky kapital :)


Offline fanuel

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Zdravím
Re: Kniha s podivným titulem Palestine : Peace Not Apartheid
« Odpověď #28 kdy: 6. Listopadu 2007, 21:51:03 »
beru tvuj nazor,
jen bych se te mimo diskuzi sokrome chtel zeptat zda jsi a jak casto v kontaktu s uredniky a statni sporavou ad v Cechach nebo Izraeli

ja tak ty zkusenosti trochu mam a jsem vpravde zoufaly, a proto taky ta moje skepse
nejsem zastancem Fatahu, Hamasu ani podobnych sracek

jen mi slo o objektivitu

je na okraj tipnete si kolik takovych Cunku je i v Izraeli
jeden muj znamy mi nedavno rekl: Izrael je krasna zeme, ale ne na bydleni ... nu coz taky nazor ... a to ten pan zastupuje po celem svete Izraelsky kapital :)


[/quote/]
« Poslední změna: 25. Listopadu 2007, 23:07:10 od fanuel »

Yan

  • Host
Re: Kniha s podivným titulem Palestine : Peace Not Apartheid
« Odpověď #29 kdy: 7. Listopadu 2007, 02:47:08 »
Fanueli. opravdu celý předchozí příspěvek napsal levi jak tam tvrdíš?

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Kniha s podivným titulem Palestine : Peace Not Apartheid
« Odpověď #30 kdy: 7. Listopadu 2007, 08:18:07 »
Fanueli. opravdu celý předchozí příspěvek napsal levi jak tam tvrdíš?

Aaa, oblibeny problem s neuzavrenim /quote  :D
Yan ma pravdu, netyka se to jen Fanuele, lidicky, davejte prosim pozor na to, jak koho quotujete. Ono to obcas opravdu vytvari chaos a muze dojit k nedorozumenim.

levi

  • Host
Re: Kniha s podivným titulem Palestine : Peace Not Apartheid
« Odpověď #31 kdy: 7. Listopadu 2007, 12:40:34 »
chacha
fšechno jsem nepsal, ale pokud je to chytrý ničemu se nebráním  :D

Offline fanuel

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Zdravím
Re: Kniha s podivným titulem Palestine : Peace Not Apartheid
« Odpověď #32 kdy: 10. Listopadu 2007, 01:36:20 »
Fanueli. opravdu celý předchozí příspěvek napsal levi jak tam tvrdíš?

Zdravím , zase sem udělal kopanec tak sory,já to mám od toho zdravím.Stanek (Fanuel)

Yan

  • Host
Re: Kniha s podivným titulem Palestine : Peace Not Apartheid
« Odpověď #33 kdy: 10. Listopadu 2007, 13:30:58 »
Já to samozřejmě poznal Fanueli, ale neni snazší než to tady dodatečně takhle rozepisovat, si na to dát pozor hned při psaní.....? Ono by úplně stačilo si to po sobě přečíst..... a pak opravit (vpravo nahoře u toho příspěvku je ikonka změnit - ta k tomu slouží........ a i pravopisný chyby či překlepy se tím daj opravit).
« Poslední změna: 10. Listopadu 2007, 13:34:58 od Yan »

Offline fanuel

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Zdravím
Re: Kniha s podivným titulem Palestine : Peace Not Apartheid
« Odpověď #34 kdy: 25. Listopadu 2007, 23:09:38 »
Zdravím, já si proud vyrabím ze sluníčka tedy nemám moc času ale jinak souhlasím mám i jiný možnosti v přístupu na net. Dík Fanuel

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15