Autor Téma: ad přihlašování  (Přečteno 12747 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Yan

  • Host
ad přihlašování
« kdy: 28. Listopadu 2007, 11:28:45 »
Chtěl jsem se zeptat zda přihlášení sem do diskuze je odděleno od přihlášení na titulní stránce Eretzu?

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: ad přihlašování
« Odpověď #1 kdy: 28. Listopadu 2007, 15:38:03 »
Nikoliv, jedno jest.

Yan

  • Host
Re: ad přihlašování
« Odpověď #2 kdy: 28. Listopadu 2007, 16:25:10 »
Nikoliv, jedno jest.
Hmmm, to je divný. Z titulní strany mě to furt šikanovalo že jsem někde udělal chybu zatimco z diskuzního fóra mě to bez problému přihlásilo.....
Napoprvé jsem tam chybu klidně mít moh (člověk se občas splete) ale při opakovaném pokusu jsem si na to už pozor dával.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: ad přihlašování
« Odpověď #3 kdy: 28. Listopadu 2007, 18:13:25 »
Omlouvam se, moc mi to ted nemysli. Nemuze byt problem v cacheovanem hesle v browseru na uvodni strance ?

Yan

  • Host
Re: ad přihlašování
« Odpověď #4 kdy: 29. Listopadu 2007, 18:55:10 »
Vás nepotěším pane Vader, stále kvoká, stále kvoká....

(furt se to nemění, z úvodní strany Eretzu se nepřihlásim, z diskuzního fóra jo - zkoušim to už spíš jen ze sportu......)

Offline Samuel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Pohlaví: Mužské
Re: ad přihlašování
« Odpověď #5 kdy: 29. Listopadu 2007, 19:36:01 »
Nedalo mi to a vyzkoušel jsem. Pravděpodobně existují dvě různé tabulky pro registraci uživatelů, jedna pro hlavní redakční systém a druhá pro systém diskusního fóra a ty nejsou totožné. Zkusíte li zadat, že jste zapomněl heslo a pak zadáte Vaše jméno a registrovaný e-mail, pravděpodobně Vám systém odpoví, že jste neznámý uživatel (alespoň tak se stalo mně).
Vzhledem k tomu, že nenacházím výhodu v tom pokud bych byl přihlášen na hlavní stránce (nepřinese mi to žádný bonus v podobě širšího spektra informací nebo pohodlí ovládání apod.), je asi nejsnazším řešením pro správce webu vyhodit přihlašovací skript na hlavní straně a ponechat jen přihlášení do diskuse.
Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: ad přihlašování
« Odpověď #6 kdy: 29. Listopadu 2007, 21:23:32 »
Kdepak. Vader nepochopil otázku. Vy jste jistě mysleli to přihlašovací okénku na titulní stránce, tj. na https://eretz.cz, že? Tak to je opravdu zcela oddělený systém. Nemá s Forem vůbec nic společného. A je pro členy redakce pro vkládání článků a jejich editaci... Proto tam také je  ;)

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: ad přihlašování
« Odpověď #7 kdy: 30. Listopadu 2007, 07:10:33 »
Jojo, Vader nepochopil, ma vypnuty mozek  :'( Zapne si ho pry po vikendu  ::)

1

  • Host
Titulka Eretzu
« Odpověď #8 kdy: 1. Prosince 2007, 15:42:36 »
Přijde mi zbytečný zakládat kvůli tomuhle nový téma, ale:

bylo by fajn, kdyby ten modrý pruh, co je nahoře na stránce eretz.cz s nápisem "Eretz.cz | zpravodajství z Izraele" a devítikytičkou byl, abych to tak hezky česky vyjádřil "clickable".

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: ad přihlašování
« Odpověď #9 kdy: 1. Prosince 2007, 21:17:04 »
Dobrý nápad. Už to v minulosti bylo. Ale při přesunu na nový hosting jsme vzali ze zálohy starší verzi šablony a vypadlo to. Zaúkoluji (čti: poprosím) webmastera.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15