Všeobecná kategorie > Historie Izraele

????

<< < (2/6) > >>

Yuri:
dobrá, tak Švédové se nepočítají..výjimka potvrzuje pravidlo...

Vader:
Kdopak by bral Svedy vazne, kdyz NIKDY nedokazali dobyt Brno  ;D :D

Pepino65:
Švédové byli v dánském područí. Nedávno jsem o tom sledoval pořad na Viasat History. Takže oni také ne. Možná, že Turci. Leccos přošvihli, ale jádro nikdy nebylo okupováno.

leho:

--- Citace: Vena kdy 19. Listopadu 2007, 19:14:01 ---při prolézání netu jsem narazil na hlášku,že....kdo má potřebu se "vyvyšovat" tak má v pozadí obvykle velký mindrák!! Původně byli Židé - jejich kmeny ve Starém Egyptu jen otroky a když utekli... tak si vytvořili zkazky. Jde tu jen o vyrovnání starých - původních mindráků této komunity :o.....je opravdu možné, že tohle může někdo myslet vážně?

--- Ukončit citaci ---
Nikoliv, Židé a ani nikdo jiný nebyli rozhodně v Egyptě otroky, totiž Egypťani neměli otroctví až do doby, kdy je zabrali Římané. Pokud bychom začali mluvit o mindrácích, tak Češi jsou ze všech národů naprosto nejzamindrákovanější. Československo jim spadlo do klína ani nevěděli jak a v moderní historii není snad jediné místečko, na které by jako Čech někdo mohl být hrdý. Mnichov, kolaborace s nacisty, a pak další kolaborace s komunisty, totální selhání v roce 1968, normalizace po sovětské okupaci, ze které je člověku šoufl... Zacinkání klíči při plyšáku je opravdu hodně slabá satisfakce. Naproti tomu několika milionům Židů se podařilo vytvořit a vybojovat jedinou prosperující demokracii na Středním Východě obklopenou několika stovkami milionů nepřátel. Tomu já říkám tvorba dějin malým národem...

PS: Snad jediné místečko v dějinách, na jaké bych mohl být jako Čech hrdý, je počínání Československých legií v Rusku za 1. světové války. Nakonec hlavně díky jim Československo vůbec vzniklo...

Vader:

--- Citace: leho kdy  2. Února 2008, 07:05:03 ---... totiž Egypťani neměli otroctví až do doby, kdy je zabrali Římané.

--- Ukončit citaci ---

Prosefost Verner, Zaba co doktor Strouhal by po precteni teto vety dostali infarkt nebo by je postihla CMP ze smichu  ;D ;D ;D ;D

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi