Autor Téma: FOTBAL: NEJVYŠŠÍ LIGA 2020/2021 - ZÁVĚR ZÁKLADNÍ ČÁSTI A NADSTAVBOVÁ FÁZE  (Přečteno 684 krát)

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 569
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Upozornění: Vzhledem ke kapacitě jedné stránky sportovního fóra Eretzu je předchozí základní část nejvyšší fotbalové ligy 2020/2021, tj. kola 1 a 23 uvedeny pod samostatným tématem. Zde pokračujeme kolem 24.

*

24. kolo
06/03/2021
Netanya - Bnej Jehuda ... 1:0
M. Haifa - M. Petach Tikva ... 0:2
7/3
Bnej Sachnin - K. Šmona ... 0:2
Kfar Saba - H. Haifa ... 0:0
H. Beerševa - Hapoel TA ... 0:1
8/3
Ašdod - Hadera ... 1:1
Maccabi TA - B. Jeruzalém ... 4:1
---
11/03/2021
Po dohrávce 19. kola B. Jeruzalém vs Bnej Jehuda mají všechny týmy srovnaný počet zápasů, tj. odehrály jich 24. Aktuální tabulka:
1. Maccabi TA ... 54 bodů - bude hrát ve skupině o titul
2. M. Haifa ... 53 - bude jrát ve skupině o titul
3. Ašdod ... 39
4. M. Petach Tikva ... 36
5. Kirjat Šmona ... 35
6. Netanya ... 34
7. H. Beerševa ... 33
8. B. Jeruzalém ... 29 ... 0
9. H. Haifa ... 29 ... -5
10. Hadera ... 26 ... -5 - bude hrát ve skupině o udržení
11. Hapoel TA ... 26 ... -10 - bude hrát ve skupině o udržení
12. Kfar Saba ... 23 ... -12 - bude hrát ve skupině o udržení
13. Bnej Sachnin ... 23 ... -23 - bude hrát ve skupině o udržení
14. Bnej Jehuda ... 22
---
25. kolo
13/03/2021
Hapoel TA - Bnej Sachnin ... 0:1
Netanya - Hadera ... 0:1
H. Haifa - Ašdod ... 2:2
Kirjat Šmona - Maccabi TA ... 0:2
14/3
M. Petach Tikva - H. Beerševa ... 0:0
B. Jeruzalém - Kfar Saba ... 2:1
Bnej Jehuda - M. Haifa ... 0:2

Protože 25. kolo je předposlední v základní části, podívejme se nyní na to, jak vypadá pozice jednotlivých klubů před kolem závěrečným. Po něm budou rozděleny týmy do dvou skupin nadstavbové části: 6 nejlepších do skupiny o titul (a postup do evropských klubových soutěží), osm zbývajících do skupiny o udržení v nejvyšší soutěži, přičemž dva nejníže v tabulce sestoupí do 2. národní ligy.

Po 25 kolech má jistotu účasti ve skupině o titul: Maccabi TA, M. Haifa a Ašdod, naopak ve skupině o udržení budou hrát  H.Haifa, Hadera, Hapoel TA, Bnej Sachnin, Kfar Saba a Bnej Jehuda. Největší motivaci zvítězit má zbývajících pět klubů - M. Petach Tikva, Kirjat Šmona, Netanya, H. Beerševa a B. Jeruzalém -, neboť jejich výsledky v závěrečném kole rozhodnou o tom, v jaké skupině nadstavby budou pokračovat.


Tabulka po 25 kolech
1. Maccabi TA ... 57
2. M. Haifa ... 56
3. Ašdod ...

4. M. Petach Tikva ... 37
5. Kirjal Šmona ...35
6. Netanya ... 34 ... +7
7. H. Beerševa ... 34 ... 0
8. B. Jeruzalém ... 32

9. H. Haifa ... 30
10. Hadera ... 29
11. Hapoel TA ... 26 ... -11
12. Bnej Sachnin ... 26 ... -22
13. Kfar Saba ... 23
14. Bnej Jehuda ... 22
---
26. kolo - poslední v základní části
20/03/2021
Ašdod - B. Jeruzalém ... 2:0
H. Beerševa - Bnej Jehuda ... 2:0
Kfar Saba - Kirjat Šmona ... 0:1
M. Haifa - Netanya ... 2:0
Bnej Sachnin - M. Petach Tikva ... 1:0
Maccabi TA - Hapoel TA ... 1:1
22/3
Hadera - H. Haifa ... 3:1

Zápasem Hadera - H. Haifa skončila základní část nejvyšší fotbalové ligy 2020/2021. Pokračovat bude nadstavbovou částí, která sestává ze dvou skupin - skupiny o titul a skupiny o udržení.

Skupina o titul: Do ní se kvalifikovaly týmy na prvním až šestém místě konečné tabulky (níže). Na programu má deset kol, z nichž vzejde mistr ligy a také týmy, které budou účinkovat v evropských klubových soutěžích v sezoně 2021/2022. Zde je jedna velká změna.

Zatímco vítěz ligy bude hrát Ligu mistrů UEFA (začně v 1. předkole), týmy na druhém a třetím místě (a také vítěz Poháru státu) nebudou hrát Evropskou ligu, ale novou soutěž - Evropskou konfederační ligu; začnou v 2. předkole. (O Evropské konfederační lize přineseme více infomací později, až to bude aktuální.

Skupina o udržení
: V té bude hrát osm klubů ze sedmého až čtrnáctého místa konečné tabulky.  Na programu je sedm kol. Poslední dva kluby sestoupí do 2. národní ligy.


Konečná tabulka po 26 kolech
1. M. Haifa ... 59 - vítěz základní části
2. Maccabi TA ... 58
3. Ašdod ... 43
4. Kirjat Šmona ... 38
5. H. Beerševa ... 37 ... +2
6. M. Petach Tikva ... 37 ... +1
Tyto týmy tedy budou účinkovat ve skupině o titul. Následuje pořadí klubů, které budou hrát ve skupině o udržení:

7. Netanya ... 34
8. B. Jeruzalém ... 32 ... -1
9. Hadera ... 32 ... -2
10. H. Haifa ... 30
11. Bnej Sachnin ... 29
12. Hapoel TA ... 27
13. Kfar Saba ... 23
14. Bnej Jehuda ... 22

NADSTAVBOVÁ ČÁST
Skupina o titul - 27. kolo (1. v nadstavbě)
03/04/2021
Ašdod - Kirjat Šmona ... 1:1
M. Haifa - M. Petach Tikva ... 1:1
Maccabi TA - H. Beerševa ... 2:1

Skupina o udržení - 27. kolo (1.)
03/04/2021
Hadera - Hapoel TA ... 0:1
4/4
Netanya - Bnej Sachnin ... 0:0
H. Haifa - Bnej Jehuda ... 1:3
5/4
B. Jeruzalém - Kfar Saba ... 3:1

Tabulka obou skupin po 27. kole
O titul
1. Maccabi TA ... 61
2. M. Haifa ... 60
3. Ašdod ... 44
4. Kirjat Šmona ... 39
5. M. Petach Tikva ... 38
6. H. Beerševa ... 37
O udržení
7. Netanya ... 35 ... +5
8. B. Jeruzalém ... 35 ... +1
9. Hadera ... 32
10. H.Haifa ... 30 ... -9
11. Hapoel TA ... 30 ... -10
12. Bnej Sachnin ... 30 ... -21
13. Bnej Jehuda ... 25
14. Kfar Saba ... 23
---
Skupina o titul - 28. kolo (2.)
06/04/2021
M. Petach Tikva - Kirjat Šmona ... 2:0
H. Beerševa - Ašdod ...  1:2
M. Haifa - Maccabi TA ... 1:1

Tabulka skupiny o titul po 28. kole
1. Maccabi TA ... 62
2. M. Haifa ... 61
3. Ašdod ... 47
4. M. Petach Tikva ... 41
5. Kirjat Šmona ... 39
6. H. Beerševa ... 37

Skupina o udržení
10/04/2021
Hapoel TA - H. Haifa ...0:2
Bnej Sachnin - Bnej Jehuda ... 1:1
Netanya - B. Jeruzalém ... 1:0
11/4
Kfar Saba - Hadera ... 1:2

Tabulka skupiny o udržení po 28. kole
7. Netanya ... 38
8. B. Jeruzalém ... 35 ... 0
9. Hadera ... 35 ... -2
10. H. Haifa ... 33
11. Bnej Sachnin ... 31
12. Hapoel TA ... 30
13. Bnej Jehuda ... 26
14. Kfar Saba ... 23
---
Skupina o titul - 29. kolo (3.)
10/04/2021
Kirjat Šmona - H. Beerševa ... 1:1
11/4
Maccabi TA - M. Petach Tikva ... 3:1
12/4
Ašdod - M. Haifa ... 0:3

Tabulka o titul po 29. kole
1. Maccabi TA ... 65
2. M. Haifa ... 64
3. Ašdod ... 47
4. M. Petach Tikva ... 41
5. Kirjat Šmona ... 40
6. H. Beerševa ... 38

Skupina o udržení - 29. kolo (3.)
17/04/2021
Netanya - Hapoel TA ... 0:1
Bnej Sachnin - Kfar Saba ... 3:0
18/4
Hadera - H. Haifa ... 3:0
19/4
B. Jeruzalém - Bnej Jehuda ... 2:2

Tabuka skupiny o udržení po 29. kole
7. Netanya ... 38 ... +5
8. Hadera ... 38 ... +1
9. B. Jeruzalém ... 36
10. Bnej Sachnin ... 34
11. H. Haifa ... 33 ... -10
12. Hapoel TA ... 33 ... -11
13. Bnej Jehuda ... 27
14. Kfar Saba ... 23
---
Skupina o titul - 30. kolo (4.)
17/04/2021
M. Petach Tikva - H. Beerševa ... 0:0
M. Haifa - K. Šmona ...  4:0
18/4
Maccabi TA - Ašdod ... 1:1

Tabulka skupiny o titul po 30. kole
1. M. Haifa ... 67
2. Maccabi TA ... 66
3. Ašdod ... 48
4. M. Petach Tikva ... 42
5. Kirjat Šmona ... 40
6. H. Beerševa ... 39
---
Skupina o udržení - 30. kolo (4.)
24/04/2021
H. Haifa - Bnej Sachnin ... 1:0
Kfar Saba - Netanya ... 0:1
Hapoel TA  - B. Jeruzalém ... 0:0
25/4
Bnej Jehuda - Hadera ... 2:3

Tabulka skupiny o udržení po 30. kole
7. Netanya ... 41 ... +6
8. Hadera ... 41 ... +2
9. B. Jeruzalém ... 37
10. H. Haifa ... 36
11. Hapoel TA ... 34 ... -11
12. Bnej SDachnin ... 34 ... -19
13. Bnej Jehuda ... 27
14. Kfar Saba ... 23
---
Skupina o titul - 31. kolo (5)
25/04/2021
Ašdod - M. Petach Tikva ... 0:0
Kirjat Šmona - Maccabi TA ... 2:0
26/4
H. Beerševa - M. Haifa ... 1:1

Tabulka skupiny o titul po 31. kole
1. M. Haifa ... 68
2. Maccabi TA ... 66
3. Ašdod ... 49
4. M. Petach Tikva ... 43 ... +1
5. Kirjat Šmona ... 43 ... -6
6. H. Beerševa ... 40
---
Skupina o titul - 32. kolo (6.)
01/05/2021
Kirjat Šmona - Ašdod ... 1:1
M. Haifa - M. Petach Tikva ... 2:1
3/5
H. Beerševa - Maccabi TA ... 1:1

Tabulka skupiny o titul po 32. kole
1. M. Haifa ... 71
2. Maccabi TA ... 67
3. Ašdod ... 50
4. Kirjat Šmona ... 44
5. M. Petach Tikva ... 43
6. H. Beerševa ... 41
---
Skupina o udržení - 31. kolo (5.)
01/05/2121
Bnej Jehuda - Netanya ... 1:2
Hadera - Bnej Sachnin ... 1:0
2/5
Hapoel TA - Kfar Saba ...vzhledem k tomu, že na 2/5 připadl den národního smutku za oběti tragédie na hoře Meron, byl termín zápasu posunut na 3/5 ... 2:2
H. Haifa - B. Jeruzalém ... vzhledem k tomu, že na 2/5 připadl den národního smutku za oběti tragédie na hoře Meron, byl termín zápasu posunut na 3/5 ... 3:1

Tabulka skupiny o udržení po 31. kole
7. Netanya ... 44 ... +7
8. Hadera ... 44 ... +3
9. H. Haifa ... 39
10. B. Jeruzalém ... 37
11. Hapoel TA ... 35
12. Bnej Sachnin ... 34
13. Bnej Jehuda ... 27
14. Kfar Saba ... 24
---
Skupina o udržení - 32. kolo (6.)
08/05/2021
Bnej Jehuda - Hapoel TA ... 1:0
H. Haifa - Kfar Saba ... 3:2
B. Jeruzalém - Bnej Sachnin ... 3:1
9/5
Hadera - Netanya ...

Tabulka skupiny o udržení po 32. kole
7. Netanya ... 45 ... +7
8. Hadera ... 45 ... +3
9. H. Haifa ... 42
10. B. Jeruzalém ... 40
11. Hapoel TA ... 35
12. Bnej Sachnin ... 34
13. Bnej Jehuda ... 30
14. Kfar Saba ... 24
---
Skupina o titul - 33. kolo (7.)
08/05/2021
Kirjat Šmona - M. Petach Tikva ... 1:2
9/5
Maccabi TA - M. Haifa ... 2:2
10/5
Ašdod - H. Beerševa ... ZÁPAS ODLOŽEN (zintenzivnila raketová agrese vedená proti Izraeli teroristy z Pásma Gazy).

Tabulka skupiny o titul po 33. kole
1.
2.
3.
4.
5.
6.
---
Skupina o udržení - 33. kolo (7.) - poslední
15/05/2021
Kfar Saba - Bnej Jehuda ...
Netanya - H. Haifa ...
B. Jeruzalém - Hadera ...
17/5
Bnej Sachnin - Hapoel TA ...

Konečná tabulka skupiny o udržení
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
---




Pokračování příště ...
 
« Poslední změna: 10. Květen 2021, 20:23:17 od mrstejskal »

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 569
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Nadstavbový fotbalový zápas v Ašdodu odložen
« Odpověď #1 kdy: 10. Květen 2021, 20:13:47 »
Viz výše ...
« Poslední změna: 10. Květen 2021, 20:23:33 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14