Autor Téma: WINDSURFING 2020: ME V PORTUGALSKU (k)  (Přečteno 654 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 612
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
WINDSURFING 2020: ME V PORTUGALSKU (k)
« kdy: 24. Listopad 2020, 21:09:22 »
Kdyby se letní olympijské hry konaly v Tokiu v roce 2020, jela by na ně izraelská windsurfařka Katy Spyčaková (třída RS:X). Izrael může vyslat v této třídě pouze jednoho muže a jednu ženu.

Spyčaková se do Tokia 2020 kvalifikovala svými výkony v sezoně 2019/2020, když vyhrála souboj s Noy Drihanovou. Ta měla také šanci - pakliže by vyhrála světový šampionát v Austrálii konaný v únoru 2020. Zde  vybojovala  bronzovou medaili, ale to nestačilo, přestože Spyčaková skončila šestá. Pomohly jí ale předchozí výsledky z roku 2019. (Stříbro na MS v Itálii, bronz na závodech Ready Steady v Japonsku.)

Jenomže pak přišel koronavirus – a všechno je jinak. Hry letní olympiády byly o rok odloženy a o tom, zda na ně pojede Spyčaková či Drihanová se rozhodne na mistrovství Evropy v Portugalsku, které začalo 22. listopadu 2020.

MS V PORTUGALSKU
Termín: 22-28/11/2020
Lokalita: Vilamoura, jižní portugalské pobřeží (původně se měl šampionát konat v Aténách).

VÝSLEDKY IZRAELE
24/11/2020 - po třech jízdách
Ženy
Katy Spyčaková ... průběžné 4. místo/14 NET bodů (5+6+3)
Maya Morrisová ... 8. místo/17 (2+8+7)
Noga Gellerová ... 13. místo/38 (14+12+12)
Noy Drihanová ... 15. místo/49 (16+17+16)

Muži
Yoav Cohen ... 1. místo/11 (7+2+2)
Ofek Elimelech ... 5. místo/17 (3+6+8)
Yoav Omer ... 6. místo/20 (10+9+1)
Šahar Cubari (vítěz kvalifikace Izraele na původní OH 2020) ... 12. místo/34 (4+8+22)
Tom Reuveny ... 14. místo/50 (11+22+17)

Průběžné výsledky juniorské soutěže
Juniorky
Naama Greenbergová ... 2. místo/6 NET bodů
Linoy Schwartzová Bargotová ... 3. místo/11

Junioři
Daniel Basik Taštaš ... 1. místo/3
AdirnTawil ... 3. místo/ 10
---
25/11/2020 - po šesti jízdách
Ženy
2. místo Spyčaková ... 17 NET bodů (5+6+3+2+2+5)
7. Morrisová ... 29 (4+5+6+8+12+6
12. Drihanová ... 59 (16+17+16+4+8+15)
14. Gellerová ... 62 (14+12+12+24+14+10)

Muži
1. Cohen ... 15 (7+2+2+2+5+4)
2. Omer ... 26 (10+9+1+3+17+3)
5. Cubari ... 35 (4+8+22+11+10+2)
12. Elimelech ... 52 (3+6+8+22+13+22)

Juniorky
Greenbergová ... 2. místo
Schwartzová Bargotaová ... 3. místo

Junioři
Basik Taštaš ... 1. místo
Tawil ... 3. místo
---
26/11/2020 - po 9 jízdách
Ženy
4. místo Spyčaková ... 35 NET bodů (jízdy 7 až 9: 6+6+6)
5. Morrisová ... 45 (2+9+5)
11. Drihanová ... 81 (12+2+8)
15. Gellerová ... 115 (13+24+16)

Muži
1. Cohen ... 35 (13+6+7)
3. Zubari ... 47 (3+4+5)
6. Omer ... 60 (8+17+9)
13. Elimelech ... 96 (12+10+25)

Po osmi jízdách
Juniorky
Greenbergová ... 2. místo
Schwartzová Bargotaová ... 3. místo

Junioři
Basik Taštaš ... 1. místo
Tawil ... 3. místo

28/11/2020 - závěrečné jízdy, konečné výsledky
Ženy
Katy Spyčaková ... medailová jízda: 4 body
Celkem NET (čistých) bodů ... 39
Konečné druhé místo - Katy získala stříbrnou medaili, stala se vicemistryní Evropy a zajistila si účast na letních OH v Tokiu 2021.

Maya Morrisová ... nedailová jízda: 14 bodů
Celkem NET bodů ... 59
Konečné šesté místo.

Noy Drihanová ... 10. jízda: 19 bodů
Celkem NET bodů ... 98
Konečné 11. místo.

Noga Gellerová ... 10. jízda: 14 bodů
Celkem NET bodů: 126
Konečné 14. místo.

Muži
Yoav Cohen ... medailový závod: 10 bodů
Celkem NET bodů ... 45
Konečné první místo - Yoav získal zlatou medaili a stal se mistrem Evropy.

Šahar Cubari ... medailový závod: 4 body
Celkem NET bodů ... 51
Konečné druhé místo - Šahar získal stříbrnou medaili a stal se vicemistrem Evropy.

Yoav Omer ... medailový závod: 12 bodů
Celkem NET bodů: 72
Konečné šesté místo.

Ofek Elimelech ... 10. jízda: 18 bodů
Celkem NET bodů ... 114
Konečné 13. místo.

Juniorky
Naama Greenbergová
Body v devíti jiízdách: 2+2+2+4+1+1+2+3+1
Celkem NET bodů: 14
Konečné druhé místo - Naama získala stříbrnou medaili a stala se juniorskou vicemistryní Evropy.

Linoy Schwartzová Bargotaová
Body v devíti jízdách: 3+3+5+2+3+3+3+1+3
Celkem NET bodů: 21
Konečné třetí místo - Linoy získala bronzovou medaili.

Junioři
Daniel Basok Taštaš
Body v devíti jízdách: 1+1+1+1+1+1+2+2+1
Celkem NET bodů: 9
Konečné první místo - Daniel získal zlatou medaili a stal se juniorským mistrem Evropy.

Adir Tawil
Body v devíti jízdách: 3+3+4+3+2+2+3+3+4
Celkem NET bodů: 23
Konečné čtvrté místo.


**
« Poslední změna: 5. Prosinec 2020, 21:20:11 od mrstejskal »

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 612
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
ME ve windsurfingu: Izraelská medailová žeň
« Odpověď #1 kdy: 28. Listopad 2020, 17:53:03 »
Do Tokia poletí Spyčaková - více výše ...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14