Autor Téma: Forum  (Přečteno 24842 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Yan

  • Host
Forum
« kdy: 17. Září 2007, 09:40:13 »
Měl bych jednu připomínku k tomuto foru, respektive způsobu jakým upozurňuje na nové příspěvky.

To se děje barevným odlišením ikonky u sobfóra kde je nějaký nový příspěvek od posledního přihlášení. Kliknuli na toto subfórum, objeví se jednotlivá temata a u těch kde je nový příspěvek svítí modrý štítek s nápisem "new". Potud OK. Problém (spíš nepříjemnost) nastává v okamžiku kdy se vracím opět na úvodní stranu tohoto fóra. Kliknu-li totiž na odkaz "DOMŮ", vrátím se na úvodní stranu fóra kde už barevné odlišení ikonky není, a to i v případě že jsem se nepodíval do všech témat v nichž přibyl nějaký nový příspěvek, je to poněkud nešikovné. Modrý štítek s nápisem "new" samozřejmě svítí, ale to musím na to nesvítící fórum které již nový příspěvek nesignalizuje nejdříve kliknout.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Forum
« Odpověď #1 kdy: 17. Září 2007, 09:57:54 »
Jsem si toho vědom Yane a také už mě to párkrát pozlobilo. V tuhle chvíli ale nevím, jak zjednat nápravu. Editovat zdrojový kód by bylo na delší lokte, s nejistým výsledkem, a navíc při příští aktualizaci by došlo zase k přemazání.

 Jediné, co mě pomáhá, je nevracet se na titulní stránku, ale pod horizontálním menu (s rubrikami "Domů", "Nápověda", "Vyhledávání", atd.) kliknout v cestě ukazující umístění daného tématu (např. Komunita Eretz.cz > Všeobecná kategorie > Náměty ohledně podoby tohoto fóra > Odpověď ( Re: Forum )) na položku o jednu úroveň výš. Tedy neklikat na DOMŮ, ale třeba na NÁMĚTY OHLEDNĚ PODOBY TOHOTO FÓRA, popř. o 2 kategorie výš na VŠEOBECNÁ KATEGORIE.

Jestli Vás to po odeslání příspěvku "vyhazuje" z tématu ven na seznam témat, tak to se dá přenastavit v Editaci profilu.

Yan

  • Host
Re: Forum
« Odpověď #2 kdy: 17. Září 2007, 10:13:26 »
Jsem si toho vědom Yane a také už mě to párkrát pozlobilo. V tuhle chvíli ale nevím, jak zjednat nápravu. Editovat zdrojový kód by bylo na delší lokte, s nejistým výsledkem, a navíc při příští aktualizaci by došlo zase k přemazání.
To mi je jasné, nicméně fórum Eretzu je jediné z těch na něž stabilně chodím, které se takto chová  :(

Jediné, co mě pomáhá, je nevracet se na titulní stránku, ale pod horizontálním menu (s rubrikami "Domů", "Nápověda", "Vyhledávání", atd.) kliknout v cestě ukazující umístění daného tématu (např. Komunita Eretz.cz > Všeobecná kategorie > Náměty ohledně podoby tohoto fóra > Odpověď ( Re: Forum )) na položku o jednu úroveň výš. Tedy neklikat na DOMŮ, ale třeba na NÁMĚTY OHLEDNĚ PODOBY TOHOTO FÓRA, popř. o 2 kategorie výš na VŠEOBECNÁ KATEGORIE.
Samozřejmě že na tohle jsem taky přišel  ;), ale tyhle odkazy jsou pro rychlé nalezení a rychlé odkliknutí bohužel poněkud nenápadné, je to někde uprostřed řádku, atd. atd. Pro rychlou práci to je prostě nešikovné.

Jestli Vás to po odeslání příspěvku "vyhazuje" z tématu ven na seznam témat, tak to se dá přenastavit v Editaci profilu.
Nevyhazuje mě to, dvakrát kliknout na jasně vyznačený odkaz je pohodlnější než hledat na které slovo (sousloví) v tom řádku kliknout (kdyby spoň to svítilo nějakou barvou).....

e.weissova@centrum.cz

  • Host
Re: Forum
« Odpověď #3 kdy: 2. Prosince 2007, 21:31:46 »
mám pořád problém s přihlašením.A nemohu lehce vstoupit do diskuze,když se mě to podaří,tak postup si nepamatuji,je to prostě k zbláznění,ale větší chyba bude u mne.jinak jsem velmi ráda,že mohu číst zajímavé věci.Zkoušela jsem vstoupit do diskuze na reakci článku,ale nemá to smysl.Všechny zdravím,a pokud by měl někdo jednoduchy návod s přihlášením se,díky předem.e.weissova

myroch

  • Host
Re: Forum
« Odpověď #4 kdy: 2. Prosince 2007, 22:42:30 »
mne to funguje bez problemu, copak vam nejde?  :)

e.weissova@centrum.cz

  • Host
Re: Forum
« Odpověď #5 kdy: 6. Prosince 2007, 20:29:39 »

Doufám,že se mě podaří podle návodu tenhle zádrhel,spíš z mé strany vyřešit. ::)Díky e.weissová

myroch

  • Host
Re: Forum
« Odpověď #6 kdy: 6. Prosince 2007, 22:13:47 »
Problem mozna bude v tom, ze mate v prihlasovacim jmene otaznik. Ale jinak jsem trochu mimo misu o co vlastne jde a kde je ukryt ten tajemny navod :)

e.weissova@centrum.cz

  • Host
Re: Forum
« Odpověď #7 kdy: 7. Prosince 2007, 14:40:38 »
Problém je u mě,pokud se nenaučím postupovat správně.e.weiss

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15