Autor Téma: co sem zas proved?  (Přečteno 6141 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

nillbert

  • Host
co sem zas proved?
« kdy: 21. Července 2007, 21:19:44 »
proč už nejsem moderátor?!

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: co sem zas proved?
« Odpověď #1 kdy: 25. Července 2007, 15:50:41 »
Neprovedl jsi nic. Ale najednou jsi beze slova zmizel a vydrzelo ti to nekolik tydnu. Takze jsem myslel, ze jsi odesel znechucen a s Eretzem koncis. Proto ona zmena.

nillbert

  • Host
Re: co sem zas proved?
« Odpověď #2 kdy: 12. Září 2007, 02:29:41 »
to jsem udělal až po té cos mi na tento dotaz 3 dny neodpověděl....
ted jsem tu čirou náhodou - protože mi redakce poslala přání novýho roku....

nebyl jsem tu jen posledních 14 dní v červnu , byl jsem pryč , nepsal jsem jsem nejen sem, ale vůbec nikam - což jsi mohl poznat z mého zcela zaspamovaného fora.... nicméně je tu přece daleko víc lidí co tu nebyly dýl jak 14 dní - a byly též odejiti v nepřítomnosti???

navíc nevidim důvod (kromě toho žes ignoroval tento můj dotaz přestože jsi tu očividně byl a odpovídals jinejm) proč bych se měl urážet a odcházet?!? můžeš mi nějakej připomenout???

(PŘIŠLO MI TO TAK PRAPODIVNÝ - ŽE JSEM SE ANI NEHÁDAL - COŽ JE U MĚ - JAK JISTĚ UZNÁŠ - UNIKUM)

« Poslední změna: 12. Září 2007, 02:38:12 od nillbert »

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: co sem zas proved?
« Odpověď #3 kdy: 12. Září 2007, 18:52:45 »
Fórum máš zaspamované pořád  :D Nicméně to neber nijak osobně, prostě se děla tak nějak ordung a protože jsi bez vysvětlení zmizel, tak jsi byl přehozen na klasického uživatele. Nic víc, nic méně.

Já to nebral tak, že by ses urazil. Nevěděl jsem, proč jsi zmizel. Jinak do jednotlivých rubrik přispívám nahodile, takže klidně je možné, že jsem někam psal dříve,  než jinam.

nillbert

  • Host
Re: co sem zas proved?
« Odpověď #4 kdy: 14. Září 2007, 08:47:03 »
fajn - jeli to tak jak říkáš - nic ti jistě nebrání mi vrátit funkci , což se jistě do mého večerního příchodu stane  ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15