Všeobecná kategorie > Kultura, hudba, literatura

film

(1/3) > >>

Yan:
Omlouvám se že to dávám sem, ale vhodnější umístění mě nenapadlo (viz můj příspěvek v připomínkách k podobě tohoto fóra).

V článku k dnešnímu datu je zmínka o filmu Stevena Spielberga Mnichov. Já si tak nějak pamatuju že jsem viděl film s podobnou (no vlastně stejnou) tematikou již dříve, ale na název si nepamatuju. Jednu z hlavních rolí tam hrál Michael York. Když jsem pak viděl Mnichov, tak mi to přišlo spíš jako remake. Nevíte někdo co to bylo za film?

Ten hlavní hrdina (toho York nehrál) byl voják, který se stal členem toho likvidačního komanda, pak se živil jako taxikář v New Yorku, a končilo to (myslím) scénou z války Yom Kipur.........

Vader:
Taky jsem si na to vzpomnel. Mam z filmu Mnichov stejny pocit.
Predpokladam, ze to co mame oba na mysli, je dvoudilny film "Mec Gideonuv" (Sword of Gideon) z roku 1986. Nekde bych ho mozna jeste vyhrabal na VHS  :)

1:
Jééé, tak ho vyhrabej! Neni to nikde k sehnání. Ani na výměnnejch sítítích, prostě nikde.

Scooolie:
Dobrý film. Mám ho na VHS, ale už ve špatné kvalitě - je to už nahrané dávno, z ČT.

Vader:
Presne tak, jen nevim, ze ktere TV jsem to nahraval. Ale rekl bych, ze je to lepe provedene, nez Mnichov. Zkusim to vyhrabkat, ale jak to bude s digitalizaci, to vi jen HaShem, protoze moje TV karta nepatri k tem nejlepsim..

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi