Všeobecná kategorie > Hyde Park

JAK TO VNÍMÁ GUGI █▄▄▄▄▄█

<< < (2/28) > >>

Dan:
V ČR je ve srovnání s Německem pouze 60% produktivita práce, proto Češi neberou 60% německých mezd (1 600 euro = 41 600 korun) ale pouze 30%. Ceny v ČR nejsou oproti Německu ani 30% ani 60% ale stejné nebo v některých případech vyšší.
K té produktivitě, to jako, že ve Škodovce udělají za stejných podmínek 60 aut zatímco ve VW jich udělají 100, nebo, že českej elektrikář, zedník nebo instalatéch maká o 30% pomaleji nebo hůř?!

gvodrazka:

Za stoprocentní efektivitu práce ►►► také stoprocentní obsah košer masa v košer uzeninách. Za nižší efektivitu ►►► nižší výhody. Za žádnou efektivitu ►►►umístěnku do ratejny...

gvodrazka:
ZPOŽDĚNÁ EXPLOZE KATAKLYZMATU

Jak se zachová lidstvo, dozví-li se, že za rok ho kompletně zruší náraz asteroidu? Jak se zachová lidstvo, dozví-li se, že šanci ovlivnit klimatické poměry na Zemi má asi takovou, jako měl pračlověk šanci oddálit dobu ledovou…
Celé hullabaloo na téma „Pařížská úmluva ano či ne“  je jen o tom, aby lidstvo získalo pocit, že klimatické změny na Zemi jsou v jeho rukou. NEJSOU. Dotyčné změny jsou v režii jiného režiséra. Jsou způsobeny odchylkami v ekliptice, vychylováním zemské osy a jinými astronomickými fenomény ve sluneční soustavě. V současnosti jde jen o to „kouřovou clonou“ celosvětové debaty o klimatu zabránit apokalyptické panice při zjištění, že Země bude zakrátko připomínat Mars, aniž do toho kdokoliv na Zemi může nějak zasáhnout ….
Doba je mrtvá, ale pozor: ještě je teplá a síly vnitřního rozkladu zapůsobí později … je třeba nové filosofie, umožňující přežít v nových podmínkách nadcházející pouště. Současný způsob světového myšlení je jen zárukou šílenství a následně kolektivní smrti.

gvodrazka:
LE PARIS CONTEMPORAIN ....

httpss://www.youtube.com/embed/Z1Js8wntdk4

(créatrice: Laureen Southern)


gvodrazka:
The Perplexed Guide for the Perplexed Crowd

Čím větší je počet politických stran, uskupení a různých spektakulárních spolků z leknutí, co se rozhodly jít do voleb, tím menší počet procent stačí nějaké partaji, k získání titulu „vítězné strany“. Pokud by existovaly strany pouze dvě, vítězná by byla nucena získat alespoň 50,1 %. Avšak při počtu x+1 různých, zčásti ne zcela vážně míněných, z hospodské recese ustavených part, postačí vítězné partaji např. pouhých 25 %, aby se jako vítězná mohla ucházet o právo protlačit svého předsedu do pozice premiéra, jmenujícího vládu. Tomuto procesu se říká rozdrobení voličských hlasů, a setkáváme se s ním v poměrném volebním systému. Tam kde se ustálil většinový volební systém, neboli „winner takes all“, se v předvolební kampani budoucí volební vítěz zatraceně zapotí, ale jeho vítězství je téměř absolutní, a odpadají trapné koaliční námluvy, vlastní systémům poměrným.
… a tak se, milá drůbeži, vždy snažte o prosazení systému co nejmenšího počtu partají, pokud jste si nezařídili ve své drůbežárně ten nejoptimálnější systém - ten většinový. Jinak žalostně nekdákejte nad patovými situacemi v politice, kdy kohouti na svých kopkách hnoje postupně poznávají, že nemohou vyzrát jeden na druhého a navzájem …..   

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi