Všeobecná kategorie > Hyde Park

JAK TO VNÍMÁ GUGI █▄▄▄▄▄█

<< < (28/28)

gvodrazka:
Namísto „polské tábory smrti“ bude Gugi v Polsku  (aby tam nedostal 3 roky basy) říkat „tábory smrti na území, které nějakou dobu nebylo pod polskou svrchovaností a jmenovalo se GeneralGouvernement“.

gvodrazka:
GUGI NAPIATĚ SLEDOVAL

gvodrazka:
GUGI PRAVIL:

Je naprosto jasné, že Donald svými „sankcemi“ proti ruským finančníkům, kteří mají deponovány své peníze v cizině, dělá nadhaněče Putinovi, který touží tyto finanční prostředky dostat zpět do kapsy matičky Rusi. Pokud nějakému Rusovi zmrazíte jeho konta v cizině, je to totéž, jako byste je přišpendlili na daném zahraničním místě do doby, než si pro ně přijde ruská prokuratura s adekvátní žalobou na vydání peněz, které tak dotyčný mužik nebude mít možnost rychle přemístit jinam.
Putin neprojevuje nadšení z pochopitelných důvodů. V podstatě se musí smát do hrsti, jak mu spolupráce s Donnym klape. Přitom všichni si přičítají politické body: Donald „sankcionuje“ Rusy a nelze mu předhazovat proruské postoje, a Putin časem dostane ruské peníze zpět do Ruska.
Navenek se (coby úlitbu veřejnému mínění) na sebe mračí, vnitru jásají nad kooperací při rozdělování zájmových sfér. Bémáci jsou jako vždy mezi kladivem a kovadlinou. GUGI tohle zná: dost často se pohyboval v zóně, rozkládající se mezi jeho přáteli a jejich popravčí četou ....

gvodrazka:
GUGI OBDIVUJE NADČASOVOST BARUCHA BENEDICTA aneb BACHA! .....

gvodrazka:
GUGI SI SPLNIL PŘÁNÍ - TISÍC & JEDEN PÍSEMNÝ PŘÍSPĚVEK. NO, A TO UŽ SNAD STAČILO ... :D

SE SVÝMI MILÝMI ČTENÁŘI SE LOUČÍ MAGIC ORLANDO. 8)

Navigace

[0] Index zpráv

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi