Všeobecná kategorie > Všeobecná diskuse

Dostane se Moloch k jadernému kufříku ?

<< < (7/7)

talarich:
Ale já se vás ptal, proč jste měl potřebu o tom psát zrovna na tomto webu. Tyto teorie o tom, co nebo kdo ovlivňuje Hillary jsou většinou doménou konspiračních webů, případně rusofilních webů. Otázka tedy zůstává z vaší strany nezodpovězena: Proč jste to měl potřebu napsat zde?

talarich:
Pane, co si říkáte "cogavec", jak se změnil váš názor na konspirační teorie, když dnes víme, že volby vyhrál Trump?

cogavec:
Právě "konspirační" web Infowars.com předvídal že vyhraje Trump.Většina předvolebních průzkumů v USA ukazovala na vítězství Clintonové.Tyto průzkumy jsem považoval za lehce nadsazené ve prospěch Clintonové,byly nadsazené více než jsem odhadnul.Vítězství Clintonové odhadovala i tzv. "nekonspirační" média,která jí fandila.Proto u nich zavládlo zklamání,když vyhrál Trump.


Já jsem rád,že jsem se spletl,pro mě je Trump přijatelnější než Clintonová.Nejásal bych předčasně.Někteří velcí levicoví "hráči",kteří pomáhali financovat velkými částkami kampaň Clintonové,se nesmířili s prohrou,a podle zpráv z některých amerických médií podporují současné nepokoje proti Trumpovi.Na jednoho z těchto "velkých hráčů" vydalo Rusko mezinárodní zatykač,to je spíš taková kuriozita.

talarich:
Jestliže konspirační weby (zajímavé je, že ne všechny, ale to je lepší neříkat, že?) odhadovaly, že vyhraje Trumpeta, tak proč jste sem psal, co jste psal? Proč jste měl potřebu zanášet tento web konspiracemi a nepodloženými informacemi? Tvrdit tady takové věci jako oběti v lese přinášené nějakému božstvu, svět organizovaný úzkou skupinou lidí, ... cožpak nevíte, že tyto konspirace jsou velice často spojené s antisemitskými postoji a tedy na tomto webu mohou být chápány velice urážlivě? Proč asi nikdo jiný kromě mě s vámi na téma vašich konspirací nediskutoval?

Vader:
Poslouchaj, Cogavec, tohle by už vážně stačilo. Všechno co jste sem nasáčkoval metodou copy-paste nebo z vlastní hlavy je tak jako tak těžce off-topic a s Izraelem nebo judaismem to souvisí asi jako špagety s válcováním asfaltek v Egyptě.
Byl bych rád, kdyby se tu v plácání jater nepokračovalo, maximálně bych ještě snesl stručnou odpověď na otázku, kterou vám v tomhle monologovém threadu několikrát položil Talarich  >:(

Navigace

[0] Index zpráv

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi