Všeobecná kategorie > Hyde Park

Seznam "košér" neizraelskejch rabínů

<< < (2/5) > >>

cogavec:
Francie už je v občanské válce,proto tam taky mají vyhlášený vyjímečný stav,který slouží k ochraně občanů před jinými občany.Do budoucna se to bude zhoršovat,a nejenom ve Francii.

gvodrazka:
...občanská válka?! Pouze nominálně.

Nikoliv, tohle není občanská válka. Občanskou válkou to nazývají ti, kteří přehlédli, že se tu střetávají nefrancouzské hodnoty s hodnotami francouzskými. Nemohu se dost dobře stylizovat do role francouzského občana a říkat si francouzský občan, když nejsem loyální, francouzské hodnoty uznávající obyvatel Francie.
Uvažoval bych o zákoně, upravujícím ztrátu občanství jako trest za činy proti Francii. Poté bych ho aplikoval na všechny subverzivní, protifrancouzské elementy. V poslední fázi by se ze zákona nejednalo o OBČANSKOU válku, ale o regulérní a legitimní válku proti nefrancouzským, nekompatibilním asociálům, kteří se nikdy neabsorbovali do francouzské společnosti.

V závěrečné fázi bych zcela samozřejmě převzal Řád čestné legie ..... 

gvodrazka:
...ale celý ten brajgl asi odložíme na neurčito, protože nejvíc mně z dnešní grandiózní přehlídky na Champs Élysées oslnily opravdu pěkné nohy Madame Macron... Působí to uklidňujícím dojmem a asi je vše ve Francii v pořádku, když má Bibi svoje nohy taky v pořádku ....

♥♥♥


♫♪♫♪♫♪

 :-* :-* :-*

gvodrazka:
https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4990403,00.html

Jewish visitors go to the Temple Mount for 1st time since attack

21 Jewish activists visit Temple Mount for 1st time in years without accompaniment of Waqf Muslim security, who refused to work due to new metal detectors; 'We'll remember the meaning of this day for generations,' says one of the activists

BTW: Magnetometry (detektory) citlivě rozeznávají mezi jednotlivými denominacemi - ortodoxní, konzervativní a reformní. Přistavené manipulační stolky mohou v případě potřeby sloužit i jako lehátka, event. nosítka  8)

talarich:
Hmm, Rabbi Jeremy Gimpel byl dnes zadržen (zatčen) za to, že na Chrámové Hoře se dopustil přestupku proti veřejnému pořádku - klekl si a modlil se tam.
Zvláštní, že stovky muslimů se tam modlit můžou a ostatní lidé nikoliv? Je to zvláštní doba, ve které je jedno náboženství privilegované nad ostatními. A smutné je, že i v Eretzu.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
Navštívit plnou verzi