Anketa

Lepší je titulní strana

v 1 sloupci (jak to je nyní)
6 (75%)
ve 2 sloupcích (jak to bylo)
2 (25%)

Celkem hlasovalo: 6

Autor Téma: Titulní stránka - Vaše názory?!  (Přečteno 22169 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Titulní stránka - Vaše názory?!
« kdy: 21. Srpna 2007, 15:02:26 »
Dnes proběhla drobné designová úprava titulní stránky Eretzu:

 články, u nichž je zveřejněn jen úvod (tj. starší články) jsou zobrazovány jen v 1 sloupci, namísto předchozích 2.

Která varianta Vám přijde lepší?

A proč?

Díky za zpětnou vazbu, za celý tým Eretz,

Sc.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Titulní stránka - Vaše názory?!
« Odpověď #1 kdy: 21. Srpna 2007, 17:47:39 »
Nevim, jestli muj nazor bude povazovan za nezaujaty, ale i tak se vymacknu  ;)
Jeden sloupec mi pripadne pro oko lepsi, protoze dvousloupcova varianta zobrazovala v jednom sirokem radku dva uvody ke clankum. Samozrejme byl velmi casto kazdy uvod jinak dlouhy, a tak to obcas (alespon na me) pusobilo jako pest na oko.
Je sice pravda, ze se ted na uvodni stranku vejde mene clanku, ale alespon lze bez problemu vyhledavat dle klicovych slov a kategorii. Sam jsem zkousel hledat slova "elul" a "Merkava" a vysledek byl uspokojivy.
Primlouval bych se vsak za jinou vec, o ktere nevim, zda bude v ramci redakcniho systemu aplikovatelna : dejme tomu, ze se budu chtit podivat, co se psalo na Eretzu 16.4.2007. Bylo by hezke kliknout na kalendar  v pravem pruhu a nechat si stav vypsat.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Titulní stránka - Vaše názory?!
« Odpověď #2 kdy: 21. Srpna 2007, 17:51:22 »
...
Je sice pravda, ze se ted na uvodni stranku vejde mene clanku, ale alespon lze bez problemu vyhledavat dle klicovych slov a kategorii. Sam jsem zkousel hledat slova "elul" a "Merkava" a vysledek byl uspokojivy.
...
Primlouval bych se vsak za jinou vec, o ktere nevim, zda bude v ramci redakcniho systemu aplikovatelna : dejme tomu, ze se budu chtit podivat, co se psalo na Eretzu 16.4.2007. Bylo by hezke kliknout na kalendar  v pravem pruhu a nechat si stav vypsat.

Díky za názor  :)

1) S tím, že se na titulní stránku vejde méně článků, je to optický klam, daný právě tím, co jsi napsal - články jsou lépe rozložené, a proto se zdá, že jich tam je méně, i když jich tam je pořád stejně.

2) Hmmm... ve stávájící RS zhola nemožné. Snad do budoucna se s tím něco udělá. Dobrý nápad.

Offline Samuel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Pohlaví: Mužské
Re: Titulní stránka - Vaše názory?!
« Odpověď #3 kdy: 22. Srpna 2007, 07:13:52 »
Jednosloupcové zobrzení je jistě přehlednější. A když už bych měl svůj názor ještě upřesnit, pak mě osobně by více vyhovovalo, kdyby u všech (i nových) článků byly standardně zobrazeny jen kratší upoutávky s možností zobrazit celý článek, jako je tomu u starších článků.
Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Titulní stránka - Vaše názory?!
« Odpověď #4 kdy: 22. Srpna 2007, 19:23:37 »
Jednosloupcové zobrzení je jistě přehlednější. A když už bych měl svůj názor ještě upřesnit, pak mě osobně by více vyhovovalo, kdyby u všech (i nových) článků byly standardně zobrazeny jen kratší upoutávky s možností zobrazit celý článek, jako je tomu u starších článků.

Díky za postřeh. Myslím, že to kdysi už zmiňoval i Vader. Jde snadno nastavit, kolik článků se má zobrazit v plném znění.  Když je v plném znění jen málo článků, je to asi přehlednější. Ale delší články zase dělají dobře SEO  :)

Offline Samuel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Pohlaví: Mužské
Re: Titulní stránka - Vaše názory?!
« Odpověď #5 kdy: 22. Srpna 2007, 19:38:32 »
... Ale delší články zase dělají dobře SEO  :)
To je pravda. No, ono takřka vše v životě je otázkou kompromisů a priorit  :)
Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.

Yan

  • Host
Re: Titulní stránka - Vaše názory?!
« Odpověď #6 kdy: 1. Září 2007, 14:49:07 »
Spíš taková kosmetická připomínka. V té části kde už nejsou celé články ale jen jejich úvod je mezi předchozím článkem a nadpisem nového velmi malá mezera (výrazně menší než mezi nadpisem a hodnocením čtenářů respektive samotným článkem). Dost to mate ve smyslu co k čemu patří. Chtělo by to trochu pozměnit formátování.

Max

  • Host
Re: Titulní stránka - Vaše názory?!
« Odpověď #7 kdy: 1. Září 2007, 15:22:26 »
Souhlasím. Snad se dočkáme během podzimu, kdy by se mělo začít dělat na updatu redakčního systému.

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re: Titulní stránka
« Odpověď #8 kdy: 24. Dubna 2008, 22:13:11 »
Zdravím vespolek...
nevím, jestli si toho ještě někdo všiml, ale když otvíráte web, naskočí tam hlavní stránka - uprostřed reklama na košer potraviny a pod ní odkaz na články okolo Iniciativy "ne základnám". Ten odkaz tu visí už dost dlouho a dokud na něj nekliknete, vypadá jako reklama PRO výše zmíněnou iniciativu. Pár dnů už přemýšlím o tom - je to tak schválně?
Opravdu to vypadá, jakoby stránky Eretz.cz podporovaly iniciativu "Ne základnám"...  :o

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Titulní stránka - Vaše názory?!
« Odpověď #9 kdy: 25. Dubna 2008, 07:43:08 »
Jsem podobneho nazoru, ale uvidime, co na to zbytek redakce. Nestoji to na jednom cloveku.
Mimochodem, vsimla jste si toho obrazku na tom stejnem banneru ? Vypada snad jako pordpora ?  ;)

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re: Titulní stránka - Vaše názory?!
« Odpověď #10 kdy: 25. Dubna 2008, 21:28:30 »
Obrázek je pro mě i po zvětšení zcela nesrozumitelný..

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Titulní stránka - Vaše názory?!
« Odpověď #11 kdy: 27. Dubna 2008, 21:32:52 »
Ten obrázek je, resp. byl, logem Hizballáhu  ;D Cílem bylo, aby si lidé klikli... a přečetli si, kdo je podporuje.

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re: Titulní stránka - Vaše názory?!
« Odpověď #12 kdy: 28. Dubna 2008, 22:52:13 »
aha.. to jsem netušila.. už chápu.. 

Offline Jicchak

  • Globální Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 349
Re: Titulní stránka - Vaše názory?!
« Odpověď #13 kdy: 30. Dubna 2008, 13:51:56 »
Já se stotožňuji s tím že obrázek neustále upoutavající k iniciativě trojského koně Ne základnám vypadá divně, nicméně v každém případě ona iniciativa vypadá podstatně divněji a jsem v údivu jak se uprostřed Evropy podařilo takovou organizaci vybudovat, nemám tím ani nemysli podstatu sporu samotnou jako napojení iniciativi na Irán a teroristické organizace.

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
Re: Titulní stránka - Vaše názory?!
« Odpověď #14 kdy: 30. Dubna 2008, 15:00:41 »
Rabi Jicchak: .... jsem v údivu jak se uprostřed Evropy podařilo takovou organizaci vybudovat, nemám tím ani nemysli podstatu sporu samotnou jako napojení iniciativi na Irán a teroristické organizace.

Když se íránské peníze ožení s českou hloupostí, chamtivostí a bolševickou podlostí, lze v centru Evropy, ve spojeneckém státě NATO navzdory smlouvě o spojenectví, vybudovat ledacos. Navíc většina těch ubohých, mávátky se ohánějících křupanů a z piva zblblých chrapounů ani netuší, která bije, resp. kdo s nimi manipuluje.

Milý rabi, ve vztahu k této republice šetřete údivem, aby se Vám ho dostávalo na to, co ještě přijde...

 ;)

gv



Offline Jicchak

  • Globální Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 349
Re: Titulní stránka - Vaše názory?!
« Odpověď #15 kdy: 6. Května 2008, 23:27:21 »
Již delší dobu přemýšlím nad rubrikou sport od pana Stejskala. nEBYLO BY DOBRÉ NA NI UDĚLodkaz na první stránce vždyť jsou tam denně nové a nové informace a je hodně lidí které to zajímá. Můj osobní názor jsem zapřísáhlím pohrdlivým nepřítelem sportu radši svoje názory ani nebudu veřejně prezentovat ale je to děs jak může někdo zasvětit život tomu aby kopl do něčeho kulatýho nějakým úžasným způsobem letí za tím v trenkách tisíce lidí na to koukají no rpostě nechápu. Ještě dovedu pochopit když někdo dělá nějaký sport jen tak pro svoje zdraví. Příznivci sportu prominou.

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re: Titulní stránka - Vaše názory?!
« Odpověď #16 kdy: 6. Května 2008, 23:54:39 »
 :D  upřímně souhlasím.. (i s odkazem na hlavní stránku). A vůbec ze všeho mi připadá nejhorší, že kolik peněz se do toho vrcholového sportu cpe..
(ale zajímavé je, jak mě zahřeje, když čtu někde, že to a to vyhrál izraelský sportovec.. :D  :D )

Offline Jicchak

  • Globální Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 349
Re: Titulní stránka - Vaše názory?!
« Odpověď #17 kdy: 8. Května 2008, 10:44:36 »
M+ to spíš dohřeje než zahřeje, ale ten odkaz bych udělal zajisté mnoho čtenářů je oblíbenci sportu nebo naopak kvůli tomu na web nějaký nadšenec vstoupí takto o tolikeré práci skoro nikdo neví.

Offline fanuel

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Zdravím
Re: Titulní stránka - Vaše názory?!
« Odpověď #18 kdy: 6. Srpna 2009, 17:27:39 »
Zdravím, to vydeo Jeruzalem a zpravy v anglině nešlo by to přeložit s titulkama???
                                                  Dík za info Stanek (Fanuel)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15