Všeobecná kategorie > Náměty ohledně podoby tohoto fóra

Titulní stránka - Vaše názory?!

(1/4) > >>

Scooolie:
Dnes proběhla drobné designová úprava titulní stránky Eretzu:

 články, u nichž je zveřejněn jen úvod (tj. starší články) jsou zobrazovány jen v 1 sloupci, namísto předchozích 2.

Která varianta Vám přijde lepší?

A proč?

Díky za zpětnou vazbu, za celý tým Eretz,

Sc.

Vader:
Nevim, jestli muj nazor bude povazovan za nezaujaty, ale i tak se vymacknu  ;)
Jeden sloupec mi pripadne pro oko lepsi, protoze dvousloupcova varianta zobrazovala v jednom sirokem radku dva uvody ke clankum. Samozrejme byl velmi casto kazdy uvod jinak dlouhy, a tak to obcas (alespon na me) pusobilo jako pest na oko.
Je sice pravda, ze se ted na uvodni stranku vejde mene clanku, ale alespon lze bez problemu vyhledavat dle klicovych slov a kategorii. Sam jsem zkousel hledat slova "elul" a "Merkava" a vysledek byl uspokojivy.
Primlouval bych se vsak za jinou vec, o ktere nevim, zda bude v ramci redakcniho systemu aplikovatelna : dejme tomu, ze se budu chtit podivat, co se psalo na Eretzu 16.4.2007. Bylo by hezke kliknout na kalendar  v pravem pruhu a nechat si stav vypsat.

Scooolie:

--- Citace: Vader kdy 21. Srpna 2007, 17:47:39 ---...
Je sice pravda, ze se ted na uvodni stranku vejde mene clanku, ale alespon lze bez problemu vyhledavat dle klicovych slov a kategorii. Sam jsem zkousel hledat slova "elul" a "Merkava" a vysledek byl uspokojivy.
...
Primlouval bych se vsak za jinou vec, o ktere nevim, zda bude v ramci redakcniho systemu aplikovatelna : dejme tomu, ze se budu chtit podivat, co se psalo na Eretzu 16.4.2007. Bylo by hezke kliknout na kalendar  v pravem pruhu a nechat si stav vypsat.

--- Ukončit citaci ---

Díky za názor  :)

1) S tím, že se na titulní stránku vejde méně článků, je to optický klam, daný právě tím, co jsi napsal - články jsou lépe rozložené, a proto se zdá, že jich tam je méně, i když jich tam je pořád stejně.

2) Hmmm... ve stávájící RS zhola nemožné. Snad do budoucna se s tím něco udělá. Dobrý nápad.

Samuel:
Jednosloupcové zobrzení je jistě přehlednější. A když už bych měl svůj názor ještě upřesnit, pak mě osobně by více vyhovovalo, kdyby u všech (i nových) článků byly standardně zobrazeny jen kratší upoutávky s možností zobrazit celý článek, jako je tomu u starších článků.

Scooolie:

--- Citace: Samuel kdy 22. Srpna 2007, 07:13:52 ---Jednosloupcové zobrzení je jistě přehlednější. A když už bych měl svůj názor ještě upřesnit, pak mě osobně by více vyhovovalo, kdyby u všech (i nových) článků byly standardně zobrazeny jen kratší upoutávky s možností zobrazit celý článek, jako je tomu u starších článků.

--- Ukončit citaci ---

Díky za postřeh. Myslím, že to kdysi už zmiňoval i Vader. Jde snadno nastavit, kolik článků se má zobrazit v plném znění.  Když je v plném znění jen málo článků, je to asi přehlednější. Ale delší články zase dělají dobře SEO  :)

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi