Všeobecná kategorie > Bezpečnost - armáda, zpravodajství, policie

Valky (was:Uchvatna zbran)

(1/15) > >>

Yan:

--- Citace: Vader kdy  5. Srpna 2007, 20:33:57 ---....Pratele, TAKHLE kdyby se bojovalo vsude na svete, tak by byl klid, a valka by byla spise zabavou. Pravda, pripoustim, ze kineticka energie letici hlavky zeli by nekomu mohla zpusobit pohmozdeninu, ale to se stava i pri fotbalu, neni-liz pravda  ;D

--- Ukončit citaci ---
Máš pravdu ale ani v roce 1956, ani v roce 1967 Izrael takovéto "střelivo" nepoužil. Konkrétně zmiňuji tyto dvě války proto, že se celkem bez problémů dají označit za dobyvačné a obě začaly bezesporu Izraelským vojenským útokem.

Vader:
Yane, v ramci sebeobrany (u nasich obcanu nas §13) je pripustne zautocit, krozi-li realne (mimo jine) skoda na zdravi ci na zivote. Kdyz mi nekdo prijde utrhnout nohu, mam pravo mu tu jeho utrhnout jeste opred tim, nez se on pokusi o totez. Jsem tedy utocnik ?
BTW Nechces tu doufam popirat, ze slo o akt obrany ? Blokada v Rudem mori atd... ? Casus belli se v techto konfliktech vyskytuje nescetnekrat. Kdo je potom utocnikem ?
A jak se to vubec tyka dalekonosnych extremne nicivych  raket s hlavkami zeli  :o ?

Yan:

--- Citace: Vader kdy  5. Srpna 2007, 23:07:25 ---.....Nechces tu doufam popirat, ze slo o akt obrany ? Blokada v Rudem mori atd... ? Casus belli se v techto konfliktech vyskytuje nescetnekrat. Kdo je potom utocnikem ?
A jak se to vubec tyka dalekonosnych extremne nicivych  raket s hlavkami zeli  :o ?

--- Ukončit citaci ---
Takže, co blokáda Kuby Spojenými státy v době tzv. Kubánské krize..... kdo byl potom útočníkem? :-))
Že to byly dobyvačné války je myslim bezesporné.


A jak se to týká hlávek zelí...... no, je to poněkud lacinná propaganda.

Vader:

--- Citace: Yan kdy  5. Srpna 2007, 23:54:29 ---Takže, co blokáda Kuby Spojenými státy v době tzv. Kubánské krize..... kdo byl potom útočníkem? :-))
Že to byly dobyvačné války je myslim bezesporné.
A jak se to týká hlávek zelí...... no, je to poněkud lacinná propaganda.

--- Ukončit citaci ---

Jak uz jsem napsal vyse: jde o casus belli, ne kdo v casovem sledu zautocil jako prvni.
Thread byl zalozen prakve kvuli raketam se zelim, takze se te, ty lacina propagando, opet ptam : jak to, co pises, souvisi se zeleninovymi raketami ? Pokud nemas (jako obvykle) racionalni odpoved, nenamahej se odpovedi.

Yan:

--- Citace: Vader kdy  5. Srpna 2007, 23:59:40 ---........jde o casus belli, ne kdo v casovem sledu zautocil jako prvni.
--- Ukončit citaci ---
Jsem rád že akceptuješ nesporný fakt že Izrael byl tím kdo vojensky zaútočil.


--- Citace: Vader kdy  5. Srpna 2007, 23:59:40 ---Thread byl zalozen prakve kvuli raketam se zelim, takze se te, ty lacina propagando, opet ptam : jak to, co pises, souvisi se zeleninovymi raketami ? Pokud nemas (jako obvykle) racionalni odpoved, nenamahej se odpovedi.

--- Ukončit citaci ---
Racionální odpověď je v tom, že pokud o něco jde, a LIBOVOLNÁ strana bude mít možnost zaútočit něčím jiným než hlávkou zelí (přes její nespornou kinetickou energii), tak tak učiní. Chtě nechtě musím trvat na tom že se jedná o propagandu. Ale ustoupím v tom že ne lacinnou (neznám cenu hlávky zelí v Izraeli).

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi