Všeobecná kategorie > Bezpečnost - armáda, zpravodajství, policie

Uchvatna zbran

(1/3) > >>

Vader:
Tak takhle uz jsem se dlouho nepobavil, byt je to svym zpusobem tragicke :-[ Clanek popisujici ostrelovani Gazy vajicky a rajcaty je dobry, ale nejlepsi je zaver, ve kterem konstrukter tohoto silne destruktivniho systemu doufa ve vyvinuti jednostupnove rakety schopne nest konvencni hlavici velke hmotnosti, konkretne hlavku zeli  ;D ;D ;D
Pratele, TAKHLE kdyby se bojovalo vsude na svete, tak by byl klid, a valka by byla spise zabavou. Pravda, pripoustim, ze kineticka energie letici hlavky zeli by nekomu mohla zpusobit pohmozdeninu, ale to se stava i pri fotbalu, neni-liz pravda  ;D

menagen:
No jo, podle hesla "On do tebe kamenem, ty do něj chlebem --- nebo něčím ještě tvrdším...". Kdyby byli ostřelovali Gazu jídlem z naší jídelny, tak už někdo u OSN protestuje kvůli porušování ženevských konvencí.

Vader:
Rozdelil jsem thread, protoze zbytek byl silne off-topic. Nove tema se jmenuje "Valky (was: Uchvatna zbran)".
Omlouvam se, ze tim zmenil (moji chybou) misto i Tomsikuv roztomily prispevek.

Tomsik napsal:
Tahle akce je naprosto super, nejvíc mě dostala poznámka, že důstojník IDF zakročil, když zjistil o co jde, tak povolil pokračovat v "ostřelování"  :) Jen tak dál, zasypte palestince jídlem, třeba se jim po lepší stravě spustí mozková aktivita.  ;)

Yan:

--- Citace: Vader kdy  5. Srpna 2007, 20:33:57 ---Pratele, TAKHLE kdyby se bojovalo vsude na svete, tak by byl klid, a valka by byla spise zabavou. Pravda, pripoustim, ze kineticka energie letici hlavky zeli by nekomu mohla zpusobit pohmozdeninu, ale to se stava i pri fotbalu, neni-liz pravda  ;D

--- Ukončit citaci ---

Nikdy a nikde se takhle bojovat nebude. Žádná ze stran když si bude moci zvolit si takovouto zbraň nezvolí a šáhne po konvenčnějších zbraních. Takže se jedná pouze o propagandistickou záležitost.

Doufám Vadere že uznáš že tohle je k věci.

Vader:
No ano, samozrejme TAKOVE valky jsou jen pranim :-(
Jde tady o jinou vec - "raketometcici" poukazali na absurditu, kdy prokazatelne maji lepsi vybaveni, nez jednostupnove hlavkove rakety kratkeho doletu zeme-zeme, ale presto, nebo prave proto, si ze situace delaji absurdni humor. Navzdory palestinskemu ostrelovani zapadniho Negevu.
Je jiste, ze se takto valky nikdy nepovedou, i kdyz idea filmu Future Sport je mi velmi blizka. To ovsem neznamena, ze by Izraelci ostrelovali Gazu legracnimi raketami jen proto, ze by jine zbrane nemeli. Nepokladas doufam za duvod cele akce to, ze nemaji, cim by na Gazu strileli ?

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi