Autor Téma: BADMINTON: SATISFAKCE PRO ZILBERMANA. ČÁSTEČNÁ  (Přečteno 3216 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 867
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
BADMINTON: SATISFAKCE PRO ZILBERMANA. ČÁSTEČNÁ
« kdy: 23. Srpna 2015, 19:22:52 »
Miša Zilberman, nejlepší izraelský badmintonista, vůči němuž se tak hanebně zachovala nedávno muslimská Indonésie, pořadatel světového šampionátu v této hře, se dočkal částečné sportovní satisfakce.

V druhé polovině 34. týdne (20-23/08/2015) se v Istanbulu zúčastnil mezinárodního turnaje IBB Turkish International Badminton Cup, kde byl ve dvouhře nasazen jako číslo jedna. Úspěšně se probojoval až do finále, v němž ve třech setech podlehl turnajové dvojce, Belgičanu Tanovi.

VÝSLEDKY MIŠI ZILBERMANA
1. kolo
M. Zilberman (Izrael - nasazen jako č. 1) - Aydin (Turecko) ... 21:15, 21:3

Osmifinále
M. Zilberman - Bachšulajev (Uzbekistán) ... 21:5, 21:13
Poznámka: Uzbek porazil v 1. kole Íránce Chandžaniho. Bylo by zajímavé sledovat, jestli by v případě opačného výsledku Íránec proti Mišovi nastoupil.

Čtvrtfinále
M. Zilberman - Vural (Turecko - 6. nasazený) ... 21:14, 21:19

Semifinále
M. Zilberman - Almer (Rakousko - 3. nasazený) ... 21:13, 21:18

Finále
M. Zilberman - Tan (Belgie - 2. nasazený) ... 21:12, 13:21, 18:21 - Miša obsadil stříbrnou pozici

Turnaje se zúčastnil také další izraelský badmintonista  Alexander Bass. Vyřazen byl v prvním kole:
A. Bass (Izrael) - Pratama (Indonésie - 7. nasazený) ... 10:21, 9:21

Z MIŠOVA FACEBOOKU
Psal jsem o částečné satisfakci. To proto, že Miša na svém facebooku uvedl: Prohrál jsem ve finále nikoli proto, že by byl můj soupeř lepší, ale proto, že rozhodčí byli z Turecka.  A ti dělali všechno proto, zejména poté, co jsem vyhrál první set,  aby zlato nezískal  v Turecku Izraelec.  Ale i druhé místo je dobré. Děkuji všem, kdo mě podpořili.


**

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15