Judaismus > Obecná náboženská debata

Židovská duše

<< < (2/7) > >>

zoom:
Co chcete slyšet? Pseudo hlubokomyslné blábolení prošpikované termíny ze světa Kabaly?  Anebo se chcete seznámit s židovským pohledem, proto musíte znát základní informace, jejichž získání je sice snadné, ale časově, intelektuálně a možná i citově náročné. Ovšem když toto zvládnete budete vědět jak to je. Instatní odovědi jsou vždy podezřelé a zavádějící. Viz jiné vlákno v tomto fóru.

אאאאא:

--- Citace: zoom kdy 25. Prosince 2014, 18:56:35 ---Co chcete slyšet? Pseudo hlubokomyslné blábolení prošpikované termíny ze světa Kabaly?  Anebo se chcete seznámit s židovským pohledem, proto musíte znát základní informace, jejichž získání je sice snadné, ale časově, intelektuálně a možná i citově náročné. Ovšem když toto zvládnete budete vědět jak to je. Instatní odovědi jsou vždy podezřelé a zavádějící. Viz jiné vlákno v tomto fóru.

--- Ukončit citaci ---

Myslím, že svou otázku jsem položil srozumitelně. Chci znát význam spojení "židovská duše". Proti studiu Bible a dalších zdrojů nic nemám, ovšem vzhledem k položené otázce mi to nepřipadá přiměřené.

"Instantní odpovědi" jsou "podezřelé a zavádějící" jen někdy. V jiných případech je naopak "podezřelé a zavádějící" "instantní odpověď" nedat.

Pokud se mě někdo zeptá, jaká je v našem právním řádu definice trestného činu podvod, a já mu místo citování patřičných míst zákona řeknu "nemá smysl ti to říkat, nejdřív musíš vystudovat práva, získat pět let praxe v oboru a teprv pak bys to možná pochopil", je taková odpověď taky silně "podezřelá a zavádějící".

Tamar:

--- Citace: אאאאא kdy 25. Prosince 2014, 19:18:43 --- Proti studiu Bible a dalších zdrojů nic nemám, ovšem vzhledem k položené otázce mi to nepřipadá přiměřené.
"Instantní odpovědi" jsou "podezřelé a zavádějící" jen někdy. V jiných případech je naopak "podezřelé a zavádějící" "instantní odpověď" nedat.
--- Ukončit citaci ---

Ale vy jste ten, kdo se ptá.. nebylo by lepší nechat na tom kdo odpovídá, aby rozhodl, zda je v tuto chvíli "instantní odpověď" vhodná?

Vader:

--- Citace: אאאאא kdy 25. Prosince 2014, 00:43:29 ---A můžete přidat tipy na relevantní literaturu?

--- Ukončit citaci ---

Stalo se.

אאאאא:

--- Citace: Tamar kdy 25. Prosince 2014, 19:25:51 ---
--- Citace: אאאאא kdy 25. Prosince 2014, 19:18:43 --- Proti studiu Bible a dalších zdrojů nic nemám, ovšem vzhledem k položené otázce mi to nepřipadá přiměřené.
"Instantní odpovědi" jsou "podezřelé a zavádějící" jen někdy. V jiných případech je naopak "podezřelé a zavádějící" "instantní odpověď" nedat.
--- Ukončit citaci ---

Ale vy jste ten, kdo se ptá.. nebylo by lepší nechat na tom kdo odpovídá, aby rozhodl, zda je v tuto chvíli "instantní odpověď" vhodná?

--- Ukončit citaci ---

Ano. Ale mně nedáte právo vyjádřit s touto "odpovědí" nespokojenost?

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi