Všeobecná kategorie > Náměty ohledně podoby tohoto fóra

Provoz Eretz.cz

(1/1)

cogavec:
Všiml jsem si,že je uvedena možnost přispívat na provoz Eretz.cz.Bylo by škoda,kdyby tento web zanikl kvůli nedostatku financí.Nemám vůbec představu,kolik asi může stát provoz.Uvažuji o možnosti,že bych dal trvalý příkaz,třeba drobnou částku,ale pravidelně každý měsíc.Podobně to dělám i u jiných projektů,o kterých si myslím,že jsou užitečné.

Scooolie:
Hezký den. Díky za zájem a podporu.

Eretz v posledním roce musel projít a ještě projde některými změnami v reakci na opakující se (pravda, už roky se opakující, ale stále silnější a chytřejší) útoky. Změny to nebyly a nebudou úplně levné, týkají se především technického a bezpečnostního zajištění provozu (např. v dohledné době dojde k přechodu na lepší server).

Během let provozu (v roce 2016 už oslavíme 10 let) nám občas někdo z čtenářů nabídl podporu nejen morální, ale i materiální. Vždy jsme upřímně děkovali s tím, že si nabídky velmi vážíme, ale zatím není třeba, neb zvládáme vlastními silami. Nicméně nyní by se podpora hodila, a proto je na titulní straně webu informace o účtu, kam lze podporu zaslat.

Myšlenka je přesně taková, jakou jste vystihl Vy: pokud někteří naši čtenáři chtějí finančně podpořit další provoz tohoto webu, budeme vděčni, přičemž pravidelná měsíční částka dle vlastní úvahy je ideální formou podpory.

cogavec:
Díky za vysvětlení.

Vader:
Podpořit Eretz lze i méně konvenčně, pseudonymně - třeba bitcoinem.
BTC adresa pro tyto účely je 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


QR kód pro uložení/sejmutí :

Navigace

[0] Index zpráv

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi