Všeobecná kategorie > Kresťanstvo

Jeruzalem

<< < (2/6) > >>

wocicko:
Jádro problému je asi toto: Islám vůbec není náboženství, je to jen politické hnutí s těmi nejnižšími velkomocenskými choutkami, které se schovává za roušku náboženstvḯ. Problém je, že už jsou rozlezlí všude, tak se toto nesmí říkat, přestože je to fakt... No a taky Evropu ničí velké množství pseudolevicovýých nekňubů ze střední třídy, kteří z nějakého neznámého důvodu rádi podporují "ty slabší", anižby o problému cokoli věděli viz podporovatelé palestinců, romů a podobně... Všichni jsou si rovni, všichni mají na všechno právo, ale kam to vede, ve své stupiditě  už nedohlédnou.

Tamar:

--- Citace: wocicko kdy 28. Července 2014, 21:35:08 ---... viz podporovatelé palestinců, romů a podobně...
--- Ukončit citaci ---

ale no jauvejs...  >:(   nějak mi uchází v čem si jsou podobní plastelinci a Romové.. (??)

wocicko:

--- Citace: Tamar kdy 28. Července 2014, 23:01:27 ---
--- Citace: wocicko kdy 28. Července 2014, 21:35:08 ---... viz podporovatelé palestinců, romů a podobně...
--- Ukončit citaci ---

ale no jauvejs...  >:(   nějak mi uchází v čem si jsou podobní plastelinci a Romové.. (??)


--- Ukončit citaci ---

To jsi mě nepochopila: nejde o to, že jsou si podobní, ale jde o ty pseudo-intelektuály, kteří se za každou cenu zastávají "menšiny", i když není objektivně v právu a zastávají se jí, anižby sami věděli proč.

laczko.jan:
No v práve je len ten, kto koná podľa božieho zákona. Podľa židovsko-kresťanského zákona. Neviem či si to vôbec môžem dovoliť takto napísať, ale ja to takto cítim a vnímam.

laczko.jan:
Takze je to tu. Zidia sa budu stahovat do Izraela. Presne tak ako to ma byt podla Biblie. Zacne sa uz posledna vlna?

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi