Autor Téma: Podlé Koránu dal Alláh Izrael Židům  (Přečteno 10907 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline petahyah

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 618
Podlé Koránu dal Alláh Izrael Židům
« kdy: 9. Února 2014, 11:53:52 »
Podlé Koránu dal Alláh Izrael Židům, a to až do Soudného dne, tvrdí islámský učenec šejk Ahmad Adwán.


https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/177182#.UvaLMGJ5OHI

Sůra 26 verš 59

a tak stalo se a učinili jsme dítka Izraele toho všeho dědici

Sůra 5 verše 20-21


A hle, pravil Mojžíš lidu svému: „Lide můj, pomněte dobrodiní Božího vůči vám, když mezi vámi učinil proroky a vás učinil vládci a dal vám to, co nedal nikomu z lidstva veškerého! Lide můj! Vstupte do svaté země, kterou vám Bůh zaslíbil, a neobracejte kroky své, abyste se neobrátili v ty, kdož ztrátu utrpí!
« Poslední změna: 9. Února 2014, 12:01:04 od petahyah »
יואל טייטלבוים

Offline cogavec

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 140
Re:Podlé Koránu dal Alláh Izrael Židům
« Odpověď #1 kdy: 11. Února 2014, 21:08:01 »
Súra 26.Básníci,53-59:


Faraón pak vyslal svolavatele v města svá,aby řekli:"Tamti jsou jen skupina nepočetná a na nás vskutku jsou rozhněváni,však my množství jsme věru,jež se má na pozoru!"A odvedli jsme Faraóna a lid jeho ze zahrad a od pramenů,od pokladnic a ze vzácných příbytků,a tak se stalo a učinili jsme dítka Izraele toho všeho dědici...   


Z textu spíše vyplývá,že děti Izraele se stali dědici zahrad,pramenů,pokladnic a vzácných příbytků,které mohli vybrat,tedy podle Koránu.Islámský učenec může mít svůj vlastní výklad,který nemusí odpovídat většinovému názoru,výkladu.


Podlé Koránu dal Alláh Izrael Židům, a to až do Soudného dne, tvrdí islámský učenec šejk Ahmad Adwán.


https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/177182#.UvaLMGJ5OHI

Sůra 26 verš 59

a tak stalo se a učinili jsme dítka Izraele toho všeho dědici

Sůra 5 verše 20-21


A hle, pravil Mojžíš lidu svému: „Lide můj, pomněte dobrodiní Božího vůči vám, když mezi vámi učinil proroky a vás učinil vládci a dal vám to, co nedal nikomu z lidstva veškerého! Lide můj! Vstupte do svaté země, kterou vám Bůh zaslíbil, a neobracejte kroky své, abyste se neobrátili v ty, kdož ztrátu utrpí!


Co se týče Súry 5,Prostřený stůl,verše 20-21,(podle jiné varianty číslování jsou to verše 23-24) je skutečně zretelně napsáno,aby lid Izraele vstoupil do svaté země,kterou vám Bůh zaslíbil.

Offline laczko.jan

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 32
  • Pohlaví: Mužské
Re:Podlé Koránu dal Alláh Izrael Židům
« Odpověď #2 kdy: 22. Července 2014, 13:03:12 »
Skutočne nie je potrebné argumentovať Koránom. Stačí nám Biblia. A nemyslím to v zlom.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15