Autor Téma: Původ Aškenázských Židů - Aškenázové jsou potomci židovských vyhnanců a římských  (Přečteno 14070 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Dan

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 134
Aškenázové jsou potomci židovskejch vyhnanců a římskejch žen, v otcovskej linii jsou semiti a v mateřskej linii jsou blízce příbuzní Italum, takže na základě genetickejch výzkumů padaj antisemitský teorie o chazarskym původu.
 
https://www.israelhayom.com/site/newsletter_article.php?id=12473

Offline petahyah

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 618
Buongiorno! Nyní mi je jasné proč mi tak chutná italská kuchyně.
יואל טייטלבוים

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Dan: To jsou věci! Tenhle článek stojí za překlad. Sice jsem se po přečtení nadpisu lekl, že to je založené na nějakém vpravdě vědeckém výzkumu italské provenience, ale když to tvrdí Britové...

Jak to říkal kdysi na Nyxu pan Jaeger: "Židovský holky randí s katolickými intelektuálama z Olomouce... a mě se taky nějak víc líbí blondýnky."  :D


Petahyah: (Prapraprapra-) babičky kuchyně se u Vás zjevně nezapřela  :) Ovšem proč chutná taliánská strava mě, který nemá víc než 300 let mezi předky z Itálie ani živáčka... to je záhada.

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Takže židovští muži mají ty blondýnky v genech, to je skvělá novinka, kdekdo to ocení ....

Offline Dan

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 134
Dan: To jsou věci! Tenhle článek stojí za překlad.
To teda stojí  ;D

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Přeloženo, vyjde 16. 10. v 7:00 SELČ. Doplněno o odkaz na originální článek na webu Nature Communications (kde je možné podrobně a v podobě nezkreslené popularizační zkratkou našeho článku se s věcí seznámit) a o jednu zajímavost ve vztahu k Univerzitě Karlově.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15