Všeobecná kategorie > Hyde Park

Původ Aškenázských Židů - Aškenázové jsou potomci židovských vyhnanců a římských

(1/2) > >>

Dan:
Aškenázové jsou potomci židovskejch vyhnanců a římskejch žen, v otcovskej linii jsou semiti a v mateřskej linii jsou blízce příbuzní Italum, takže na základě genetickejch výzkumů padaj antisemitský teorie o chazarskym původu.
 
https://www.israelhayom.com/site/newsletter_article.php?id=12473

petahyah:
Buongiorno! Nyní mi je jasné proč mi tak chutná italská kuchyně.

Scooolie:
Dan: To jsou věci! Tenhle článek stojí za překlad. Sice jsem se po přečtení nadpisu lekl, že to je založené na nějakém vpravdě vědeckém výzkumu italské provenience, ale když to tvrdí Britové...

Jak to říkal kdysi na Nyxu pan Jaeger: "Židovský holky randí s katolickými intelektuálama z Olomouce... a mě se taky nějak víc líbí blondýnky."  :D


Petahyah: (Prapraprapra-) babičky kuchyně se u Vás zjevně nezapřela  :) Ovšem proč chutná taliánská strava mě, který nemá víc než 300 let mezi předky z Itálie ani živáčka... to je záhada.

zoom:
Takže židovští muži mají ty blondýnky v genech, to je skvělá novinka, kdekdo to ocení ....

Dan:

--- Citace: Scooolie kdy 14. Října 2013, 15:28:59 ---Dan: To jsou věci! Tenhle článek stojí za překlad.
To teda stojí  ;D
--- Ukončit citaci ---

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi