Všeobecná kategorie > Všeobecná diskuse

Aktuální sdělení

(1/2) > >>

Vader:
Jak jste nepochybně zaznamenali, web Eretz, ČSPI a archív Eretz je od dnešního rána (10.06.2013) mimo provoz.
Na nápravě pracuje náš tým. Pokusíme se o zprovoznění co nejrychlejší, ale ne uspěchané.

Za celou posádku Eretz se omlouváme za nepříjemnosti.

Jicchak:
Tak zaprve jsem to nepostrehl za druhe to neni aktualni protoze utoky hackeru na erec jsou co se zname. Tak naschledanou v lepsich casech a bez zbytecne prace nad dile kazisvetu.

Scooolie:
Vážení čtenáři, následujících několik dnů budeme přinášet zprávy namísto hlavního webu na na tomto diskusním fóru Eretzu a také na facebookovém profilu(httpss://www.facebook.com/eretz.cz). Zprávy budou stručnější, důvodem jsou nezbytné práce na hlavním webu. Děkujeme za pochopení.

Vader:
Vážení čtenáři (genderově neutrálně),

jak to tak už chodí, občas se semele více věcí naráz. Jak již zmínil Scooolie, v několika příštích dnech bude provoz hlavní části zpravodajství omezený, ba chatrný.

Proběhne změna HW serveru (takové to železo, co žere proud a vedou do/z něj dráty  ;D ), protože ... ten starý už to má zkrátka za sebou. Čest jeho památce.
Nový server zajistí vyšší stabilitu, dostupnost i bezpečnost. Z vašeho pohledu se nezmění v podstatě nic.

Pro milovníky konspiračních teorií dodávám, že nás nikdo nehacknul. Na útoky jsme si za tu dobu zvykli, a těch "pár" procent nárůstu v posledním měsíci pouze uspíšilo rozhodnutí malinko modernizovat strojový park.

Tož tak. Omlouváme se za nepohodlí. S kolegy se budeme snažit o co nejrychlejší návrat k normálu. Zůstaňte na příjmu  8)

Vader:
Operace "Zdivočelý lachtan" dokončena, hlavní web zpravodajství eretz.cz opět jede  >:D

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi