Autor Téma: Neonacista Stwora  (Přečteno 92791 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

leho

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #25 kdy: 27. Července 2007, 06:27:32 »
Myslím, že v iráckém Kurdistánu Mossad měl (a asi i má) své lidi.
Musim se trochu opravit, asi urcite v Iraku nejaci agenti Mossadu nekde budou. Ale rozhodne jich nebude moc, odhadoval bych to na par jednotlivcu a asi take budou na nekterych americkych zakladnach coby neoficielni hoste. Totiz znam se tu v USA s jednim Izraelcem, co se sem prizenil a on je porad izraelsky obcan. Nevim presne jakou ma hodnost a u jake jednotky je v izraelske armade, ale je samozrejme jako kazdy Izraelec rezervista a kazdy rok jezdi do Izraele na cviceni. Kdyz jsme spolu mluvili o Iraku kde jsem byl a co jsem videl, tak on znal ta mista taky vcetne jmen americkych zakladen, ktere normalni smrtelnik nezna. Na otazku jak je to mozne, mi odpovedel spikleneckym usmevem. Takze nejaka neoficielni spoluprace mezi USA a Izraelem urcite je. Ostatne ona vzdycky byla, ale nemluvi se o tom, Pentagon napriklad nikdy neposkytuje informace o spolecnych vojenskych cvicenich a jestli nejaka jsou. Ostatne, je preci jasne, ze nase zeme, tedy USA a Izrael, maji spolecne zajmy a spolecneho nepritele. Nebylo by tedy prirozene, kdyby v tomto boji spolupracovali? Podle mne nespolupracuji dostatecne. Americka armada nevyuziva zkusenosti IDF a naopak. Tesnejsi spoluprace by rozhodne usetrila mnoho lidskych zivotu. Je hrozne smutne, kolik nas ta politicka korektnost s jistou davkou antisemitismu stoji ...

Offline Jicchak

  • Globální Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 349
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #26 kdy: 3. Srpna 2007, 01:42:40 »
Jisraelská pomoc kurdům skutečna byla a je a obyvatelstvo kurdistánu to též velmi oceňuje, další podrobnosti si si ale nejspíše po nějakou dobu budu muset nechat pro sebe. V ostatních částech Iráku opravdu žádná komanda nikdy neexistovali kromě lidí zabývajících se emigrací tamní komunity asi 30 lidí apod. Kdo říká něco jiného opravdu nevím kde bují takovéto nesmyslné dohady.

Mikin

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #27 kdy: 6. Srpna 2007, 07:37:31 »
Takhle se projevuje na nacistickem Zvedavci jisty Trodas.
----------------------------------------------------------------------
"Klasicky priklad - po osvobozeni Gazy od zidy zkurumpovaneho Fatahu popravil Hamas na verejnosti pred zraky jejich rodin 6 clenu vladnouci kliky Fatahu. Relativne humanne (jak jen muze verena poprava byt) pistoli z blizka do hlavy.
Je videt, ze Hamas jsou idealiste. Idealiste proto, ze veri, ze verejna poprava naznaci, jak se tresta sprosta vlastizrada (nechat se zkorumpovat nekym, kdoz 60 let zabiji Palestince a krade jim jejich zem je nevyslovne strasna vlastizrada) a ze to ostatnim potencionalnim vlastizradcum vysle jasny signal ze vlastizradou nic neziskaji.
Pragmaticke reseni by bylo zabit je i s rodinami, aby se jeden ujistil, ze ty zradcovske geny zemrou s nimi a ze nikdo ani z jejich rodin jejich zradou nikdy nic nemuze ziskat - jen ztratit."
--------------------------------------------------------------------------
Zbyva jen dodat, ze "Trodas" podobne zvratky uverejnuje s plnou podporou a vedomim torontskeho neonacisty Stwory, ktery materialy s kterymi nesouhlasi vubec neuverejnuje, nebo je maze nekolik minut od jejich zverejneni.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #28 kdy: 6. Srpna 2007, 09:02:34 »
No jo, co cekat od lidi kolem Stwory ? Ale na Zvedavce taky dojde. Statement si rovnez myslel, ze mu projde vsechno... Vic k tomu snad neni co dodat.

Mikin

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #29 kdy: 7. Srpna 2007, 21:32:11 »
Zwedavi hosi se v posledni dobe ponekud rozvasnili. A to pak jde i gramatika stranou......

"Mili Side, nikdo nema monopol na slovo holokaust, i kdyz by se to nekterym libilo...
V holokaustu zahynulo mnohem vice skupin lidi, nez jen jista skupina grazlu a dnesnich masovych vrahu z okupovane Palestiny, kterych. konec konc,u neni zadna skoda... Pokud nahlednete do historie tak zjistite, ze Hitler prvni zaviral a zabijel svou opozici..."

Brady

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #30 kdy: 3. Září 2007, 00:47:20 »
Ahoj Leho,
tvuj prispevek ohledne prace v US armade me zaujal. Nekde jsem cetl, ze v Iraku pusobi nekolik soukromych armadnich firem (USA - Blackwater, GB - ArmorGroup a dalsi). Jaky je tvuj nazor - tedy nazor US vojaka -  na tyto organizace, pripadne obecny nazor na tento jev na mezinarodnim valecnem "trhu"?

Tady je odkaz: Zpravodajsky portal NATO
https://www.natoaktual.cz/soukrome-armady-v-dnesnim-iraku-dnu-/na_analyzy.asp?c=A050426_100249_na_analyzy_m02
« Poslední změna: 3. Září 2007, 09:54:25 od Brady »

V.Neckar jr

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #31 kdy: 9. Září 2007, 21:11:38 »
Zvědavec i Nezvědavec jsou dost extremistické weby a většina diskusních příspěvků i článků na obou webech jsou kokotiny. Na rozumného člověka, který dokáže argumentovat s nadhledem a ne s pěnou u huby tam narazíte zřidkakdy čest vyjímkám (Vodník, drbenway)
Jinak bych Zvědavce ignoroval. Stwora pak píše články kal ho chce "Mezinárodní Žid" zničit a dostane tak z důvěřivých prosťáčků a prosťaček jako je Jarmila nebo Trodas nebo fachidiotů jako google další money na cigarety a 12-ti leté prostitutky.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #32 kdy: 10. Září 2007, 02:21:55 »
Kolego Neckari, o tom, ze je V. Stwora emocionalne i mentalne postizeny neni treba vest spory. Ale ac je to prizivnik, primluvil bych se, aby ses napriste zdrzel obvinovani z pedofilie. Toto neni Zvedavec, toto je seriozni web. Diky  ;)

Mikin

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #33 kdy: 15. Září 2007, 08:46:42 »
To je rozumne napsano.
I kdyz se Stwora pedofilu mnohokrat zastaval, przneni mladistvych cikanek od przneni mladistvych arijskych devcat odlisoval a pedofilli za lasku k detem povazuje, presto neni primeho dukazu ze touto uchylkou on sam trpi.
Nesouhlasim ovsem se srovnanim Vodnika a Dr. Benwaye. Vodnik je na rozdil od Benwaye antisemita prvniho radu, ktery si zaslouzi jen politovani a pomocnou ruku v jeho trapeni.

Vodník

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #34 kdy: 15. Září 2007, 12:50:37 »
Já se rovněž distancuju od dr. benwaye, byť ze zcela jiných důvodů (a Neckáře jr. zároveň zdvořile žádám, aby na internetu nezveřejňoval soukromé údaje, zejména má-li je od notorických lhářů a pomlouvačů). Osoba, vystupující pod jménem Mikin, ačkoli si nevzpomínám, že bych s ní kdy vedl nějaký dialog, o mně šíří už delší dobu pomluvy, že jsem antisemita. Není v tom sama: k tomuto lacinému triku se uchylují všichni moji oponenti, kterým v názorovém střetu se mnou nestačí argumenty. Žádný z nich - a že jich není málo - nebyl s to do dnešního dne uvést nějaký můj protižidovsky zaměřený příspěvek. Vím, že i na tomto webu jsou tací, kteří považují antisionismus a kritiku Israele za pláštík pro antisemitismus jejich nositelů; že tím poškozují samotné Židy, to jim kupodivu stále nedochází. Pro tato individua ovšem zůstávám antisemitou, s tím bohužel nemohu nic dělat. Ale od skutečného antisemitismu, tedy plošného antižidovství, se nepřestanu důrazně distancovat, dokud budu moct!

V.Neckar jr

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #35 kdy: 16. Září 2007, 02:16:18 »
Já se rovněž distancuju od dr. benwaye, byť ze zcela jiných důvodů (a Neckáře jr. zároveň zdvořile žádám, aby na internetu nezveřejňoval soukromé údaje, zejména má-li je od notorických lhářů a pomlouvačů). Osoba, vystupující pod jménem Mikin, ačkoli si nevzpomínám, že bych s ní kdy vedl nějaký dialog, o mně šíří už delší dobu pomluvy, že jsem antisemita. Není v tom sama: k tomuto lacinému triku se uchylují všichni moji oponenti, kterým v názorovém střetu se mnou nestačí argumenty. Žádný z nich - a že jich není málo - nebyl s to do dnešního dne uvést nějaký můj protižidovsky zaměřený příspěvek. Vím, že i na tomto webu jsou tací, kteří považují antisionismus a kritiku Israele za pláštík pro antisemitismus jejich nositelů; že tím poškozují samotné Židy, to jim kupodivu stále nedochází. Pro tato individua ovšem zůstávám antisemitou, s tím bohužel nemohu nic dělat. Ale od skutečného antisemitismu, tedy plošného antižidovství, se nepřestanu důrazně distancovat, dokud budu moct!


O.K Vodníku. Já si nemyslím jako mikin, že jsi antisemita. Ale ten pojem antisionismus je dost vágní a mám dojem, že se k němu dost často hlásí i skuteční antisemité NS ražení. Navíc jestli by ti nevadil samostatný židovský stát někde jinde než v Israeli tak jsi vlastně svým způsobem sionista. V dobrém.

leho

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #36 kdy: 16. Září 2007, 04:22:49 »
Vím, že i na tomto webu jsou tací, kteří považují antisionismus a kritiku Israele za pláštík pro antisemitismus jejich nositelů; že tím poškozují samotné Židy, to jim kupodivu stále nedochází. Pro tato individua ovšem zůstávám antisemitou, s tím bohužel nemohu nic dělat. Ale od skutečného antisemitismu, tedy plošného antižidovství, se nepřestanu důrazně distancovat, dokud budu moct!
Ja jsem rovnez jeden z tech inidividui. Dnes se zna presna historie Izraele a okolnosti jeho vzniku. Ztotoznuji se plne s nazorem Jana Wericha, coz je nazor, ze antisionismus neboli nesouhlas s faktem, ze Zide maji pravo na svuj vlastni stat a jeho obranu tam kde je a ne na zadnem Madagaskaru, ci nekde jinde nebo treba vubec ne, je rozhodne plastik antisemitismu. Je to nazor byvalych komunistu a take nacistu. Kdo se ztotoznuje s timto nazorem, tak je proste antisemita, i kdyz kolem sebe kope a krici hlava nehlava ze to neni pravda...
https://www.nezvedavec.org/clanky.htm#werich
« Poslední změna: 16. Září 2007, 04:27:47 od leho »

Ben Hur

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #37 kdy: 16. Září 2007, 08:21:41 »
Zvědavec i Nezvědavec jsou dost extremistické weby a většina diskusních příspěvků i článků na obou webech jsou kokotiny. Na rozumného člověka, který dokáže argumentovat s nadhledem a ne s pěnou u huby tam narazíte zřidkakdy čest vyjímkám (Vodník, drbenway)
Jinak bych Zvědavce ignoroval. Stwora pak píše články kal ho chce "Mezinárodní Žid" zničit a dostane tak z důvěřivých prosťáčků a prosťaček jako je Jarmila nebo Trodas nebo fachidiotů jako google další money na cigarety a 12-ti leté prostitutky.

Mohu se zeptat, jak jste dosel k vasemu uzasnemu poznani, ze Nezvedavec je extremisticky web. Nebo jeste lepe, mate vybec minimalni povedomost o vyznamu slova extremisticky. My si na Nezvedavci dokonce ani tak moc nemyslime, ze Zvedavec je extremisticky. My zastavame vetsinovy nazor, ze je to "mucholkapka na blbce", kteri si chodi utirat penu u huby pod jinymi nicky, nez ktere pouzivaji na Zvedaci na Nezvedavce. A s tim zebranim penez od prostacku, ma Stvora problemy od prveho dne kdy to sve pokroucene neduzive dite v hezkych satickach se stupidni cepickou (logem nacistky Mindy) zvane Zvedavec spatrilo svetlo sveta. Co se tyce clanku na obou webech, tak Nezvedavec jich nechrli tolik jako Stwora, ale ani jeden se nada nazvat kokotinou, jak je vy tady smahem odsuzujete. Docela by mne zajimalo jestli jste je vubec cetl, ze jste je vsechny tak smahem odvrhl. Na Zvedavci je to ovsem posledni asi dva roky uplna tragedie. Lzi, blbosti, pokroucene preklady lidi, kteri naznaji zcela zjevne ani zaklady anglickeho jazyka, hoaxy, stupidni donekonecna omilane konspirace. V diskusi je to jeste horsi. Ta se neudrzi ani prvnimi tremi prispevky daneho tematu a zcela ji ovlada nekolik grafomanskych blbu, kteri nad jakymkoliv tematem melou stereotypne porad dokola sve osobni vylevy k zidum, Izraeli, USA, demokracii a civilizovane vetsine sveta.  Vetsina z nich jsou zcela zjevne obstarozni komuniste, kteri jeste dnes jsou ochotni lestit Kremelskou hvezdu a zametat z vdecnosti k Rusum Rude namesti. Ostatne sam Stwora publikoval uz pred roky svou uvahu o tom, ze se sam nasel mezi komunisty a vsoucasnosti se vyjadril, ze by moc rad prestehoval svou domenu z USA do SVOBODNEHO Ruska.

Vodník

  • Host
Ad leho
« Odpověď #38 kdy: 16. Září 2007, 12:11:09 »
Ztotoznuji se plne s nazorem Jana Wericha, coz je nazor, ze antisionismus neboli nesouhlas s faktem, ze Zide maji pravo na svuj vlastni stat a jeho obranu tam kde je a ne na zadnem Madagaskaru, ci nekde jinde nebo treba vubec ne, je rozhodne plastik antisemitismu. Je to nazor byvalych komunistu a take nacistu.
Je mi líto, ale nemáte pravdu ani Vy ani Werich. To je jako byste prohlásil kněžství v římskokatolické církvi za pláštík homosexuality a pedofilie. Je to nejen nepravda, ale logicky přímo protichůdné: kdybych skutečně nesnášel Židy, nic bych si nemohl přát víc než aby zmizeli někam, kamkoli, třeba do Palestiny, ať si to tam s těmi Araby vyřídí po svém (toto byl mimochodem postoj většiny, ne-li všech nacistů, aspoň ze začátku). S názorem na to, zda mají nebo nemají Židé právo na svůj stát, kde a za jakých podmínek, to v podstatě nesouvisí (viz poznámku Neckáře jr.) A které kommunisty máte na mysli?  ??? Jistě ne sovětské bolševiky před WW2, kdy byl v SSSR jako v jediné zemi na světě za antisemitismus trest smrti!  :-\

Kdo se ztotoznuje s timto nazorem, tak je proste antisemita, i kdyz kolem sebe kope a krici hlava nehlava ze to neni pravda...
Ano, tohle je způsob argumentace, kde jakákoli diskuse postrádá smyslu: tak to prostě je a basta!... :(

« Poslední změna: 17. Září 2007, 11:23:50 od Vodník »

V.Neckar jr

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #39 kdy: 16. Září 2007, 16:02:16 »
Mne taky přijde že pan Werich tomu moc nerozuměl, i když v tom jeho projevu je dost věcí, s kterými souhlasím. Jeho názor je zřejmě ovlivněn zkušenostmi z války. Je dost pravděpodobné že měl mnoho známých, kteří v té době byli zavražděni nacisty nebo pronásledováni. Se skutečným antisemitismem se člověk skutečně setká u některých diskutérů na Zvědavci a je to přesvědčení, že samotný fakt že je někdo nábožensky nebo etnicky Žid toho člověka determinuje k nějaké pochybné morálce, nepoctivosti nebo ještě něčemu horšímu. Jakýsi zoufalec albert na Zvědavci psal že Židé mají v sobě zakódováno "DNA samotného ďábla". Podobné nesmysly tam smolil google z Bavorska. Ani fakt že někteří Židé konvertovali ke křesťanství z nich podle něho nedělal lepší lidí což je dost radikální názor, který snad neměla ani svatá inkvizice.

Mikin

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #40 kdy: 16. Září 2007, 17:39:39 »
Castecne s vami pane Neckar souhlasim. Mnozi "Zvedavci" jsou otevrene antisemitisticti nebo neonacisticti a jen jejich anonymita nebo misto bydliste je chrani pred trestnim stihanim. Zde neni snad ani o cem diskutovat.
Mnohem zajimavejsi jsou pripady lidi, kteri se povazuji pouze za antisionisty.
Co si myslet o grafomanovi, ktery prosedi cely den u sveho computeru a pise o zidech. Kritizuje Izrael za vsechno co ten stat udelal i neudelal, zpochybnuje holocaust, propaguje nejruznejsi konspiracni teorie o spiknuti zidovskych bankeru, zidovskych politiku, udajne vine Mossadu na 9/11, proleva krokodyli slzy nad palestinskymi teroristy i americkymi danovymi poplatniky (kteri kdejakou zidovinu musi financovat) atakdale, atakdale.....
Podotykam, ze nemluvim jen o Vodnikovi. Takovych "slusnych antisionistu" je na Zvedavci hned nekolik.
Z antisemitismu je ovsem obvinit nesmite. Vzdyt i Arabove jsou semite a oni maji Araby hrozne radi. A navic - oni maji radi i zidy. Chomskeho, Finkelsteina, I.Shamira a take ortodoxni rabiny, kteri neuznavaji stat Izrael.
Ja bych pro ne tedy navrhl nove jmeno. Co takhle ZNPF (zidovskym nebezpecim posedli fanatici)?

Vodník

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #41 kdy: 16. Září 2007, 19:17:07 »
Co si myslet o grafomanovi, ktery prosedi cely den u sveho computeru a pise o zidech. Kritizuje Izrael za vsechno co ten stat udelal i neudelal, zpochybnuje holocaust, propaguje nejruznejsi konspiracni teorie o spiknuti zidovskych bankeru, zidovskych politiku, udajne vine Mossadu na 9/11, proleva krokodyli slzy nad palestinskymi teroristy i americkymi danovymi poplatniky (kteri kdejakou zidovinu musi financovat) atakdale, atakdale.....Podotykam, ze nemluvim jen o Vodnikovi.
No Vy vůbec nemluvíte o Vodníkovi, Mikine! Protože z toho, co jste tu vypsal, je pravda jen to, že občas prosedím celý den u počítače, občas píšu i o židech a přitom kritisuju stát Israel, což není nic zakázaného ani antisemitského. Všechno ostatní jste si vymyslel a nebo si mě s někým intensivně pletete! Dávejte si ve svém zápalu laskavě pozor! Popírání holokaustu je v ČR trestný čin - to je jako kdybych já o Vás tvrdil, že jste zloděj nebo vrah! Zdejší správce se postavil proti obviňování V. Stwory z pedofilie, jsem zvědav, zda napomene i Vás!

Mnozi "Zvedavci" jsou otevrene antisemitisticti nebo neonacisticti ...- oni maji radi i zidy. Chomskeho, Finkelsteina, I.Shamira a take ortodoxni rabiny, kteri neuznavaji stat Izrael.
No zde si protiřečíte, protože pokud jsou skutečně antisemitští nebo neonacističtí, tak nemají rádi vůbec žádné Židy a těžko můžou mít rádi Chomského nebo orthodoxní rabíny.  :D Ale třeba se lstivě přetvařují...

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #42 kdy: 16. Září 2007, 21:35:45 »
Nějaké ty důkazy o tom, že Vodník zpochybňuje holocaust by byly více než vhodné. Anebo takový výrok neříkat. Já Zvědavce sleduji jen velmi nahodile, takže (pravidelní čtenáři Z. prominou) nemám potuchy o čem je řeč. Pravda je ta, že popírání nacistické nebo komunistické genocidy je trestné. A říct o někom, že páchá trestný čin, je silné kafe, které by mělo být doloženo.

Neříkám, kdo z obou diskutujících má pravdu, protože to sám nevím. Ale bez jasných důkazů buďme prosím velmi zdrženliví na adresu ostatních. Platí to, co už řekl Vader ohledně V. Stwory.

Mikin

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #43 kdy: 17. Září 2007, 03:51:54 »
Zdravim Scoolie,
dal jsem si praci se ctenim prispevku Mr. Vodnika na Zvedavci (ne vsech, ono je jich pres 700 :o ) a zda se, ze jsem slapl nechtene do lejna. Oni se me ti zidy ze vseho vinici Stworomilci pomichali, za coz se jak vam, tak Vodnikovi omlouvam.
Vodnik nevyvraci holocaust, pochybuje pouze o 6 milionovem cisle a dokonce se vyjadril, ze i vrazda mensiho poctu lidi je zlocinem.
To je ale bohuzel jedina pozitivni vec, kterou mohu na adresu toho pana napsat.
Tak jak jeho soukmenovci i on mluvi rad o neexistujici zemi zvane "USrael", i on nazyva ty, kteri se o zidovskem statu pochvalne vyjadri "shabesboys".
I on projevuje selektivni zajem o lidska prava tzv. revizionistu a to i v pripade, ze se jedna prokazatelne o nacisty. V diskuzi o nacistovi Ernstu Zundelovi, ktery se pred spravedlnosti ukryval nelegalne v USA a odkud pres svou zasilkovou sluzbu "Samisdat" rozesilal nacistickou propagandu a "hudbu Treti Rise" odpovedel Vodnik na jeden z mych prispevku:
Citovat
Další Zündelův dopis z vězení
105130
Počkat, počkat, pane kemo,
já jsem to ale pochopil tak, že Zündelovi právě žádné hajlování nedokázali (to by se ho zastávaly opravdu jen holé lebky) a přesto ho zatkli, deportovali a pochybným způsobem soudí.
Vodník 06.05.06 01
Takze tak. Nacistu odsoudili (pochybnym zpusobem, protoze se v soudni sini hajlovalo) a u Vodniku v Holandsku nejspis zavladl smutek nad porusovanim lidskych prav.
Takze tak.......

leho

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #44 kdy: 17. Září 2007, 06:30:29 »
Ahoj Leho,
tvuj prispevek ohledne prace v US armade me zaujal. Nekde jsem cetl, ze v Iraku pusobi nekolik soukromych armadnich firem (USA - Blackwater, GB - ArmorGroup a dalsi). Jaky je tvuj nazor - tedy nazor US vojaka -  na tyto organizace, pripadne obecny nazor na tento jev na mezinarodnim valecnem "trhu"?
Rekl bych, ze na tento jev nemam temer zadny nazor. Ja jsem je v Iraku vidal a par jsem jich potkal zde ve Statech, ale podle mne pozornost, jaka se jim dostava v mediich, je silne v disproporci s jejich dulezitosti a jejich poctem v Iraku a jinde operujicich. Tyto firmy jsou najimany predevsim na strezeni objektu jako napriklad vojenskych zakladen v Kuvajtu  a jako osobni ochranky bohatych Iracanu a snad i jejich vladnich cinitelu. Jejich moznosti jsou velmi omezene hlavne co se tyce vyzbroje, ktera se sklada pouze z lehkych zbrani a prevazne civilnich obrnenych vozidel ozbrojenych maximalne tezkym kulometem raze 12.7 mm (.50 cal). Takze vzhledem k jejich poctu a omezene vyzbroji nemaji tyto soukrome ochranky nejaky zasadni vliv v boji s dzihadisty...

Vodník

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #45 kdy: 17. Září 2007, 09:44:26 »
Mikine, Vaši omluvu přijímám, protože je zcela na místě. A to i přesto, že jste považoval za nutné ji vyvážit nejrozličnějžím žalobníčkováním. Já jsem naštěstí nemusel číst těch 835 Vašich příspěvků na Zvědavci, ba ani těch dalších 1630, které jste napsal pod uvedeným nickem ?kema? (zlé jazyky tvrdí, že Vašich je i 665 příspěvků podepsaných ?brňák?), protože nepodléhám stereotypům jako Vy (protiisraelský postoj = antisemitismus = popírání holokaustu) a nevymýšlím si.

- o šestimilionovém čísle ještě není zakázáno pochybovat, dokonce i Raoul Hilberg uvádí 5,4 milionů; ostatně jak jste sám uvedl, považuji nacisty za zločince, a to i v případě, kdyby nikdy žádné Židy nezavraždili.   

- ?USrael? je na netu běžně užívaný pojem pro příliš těsné spojenectví USA a Israele. Toto spojenectví snad nikdo nezpochybňuje, harvardští profesoři o něm píší studie. Rovněž termín ?šábesboy? je v běžném usu pro nekritické poklonkovače všemu židovskému ? ti rozumější Židé se od těchto telat dávno distancují, neboť prokazují Židům medvědí službu. Nemohu za to, že tento termín (nakonec oba dva) používají i skuteční antisemité. Ti totiž zdiskreditovali veškerou terminolgii z této oblasti.   

- jsem proti trestání popíračů. Tento názor zastává i Lipstadtová, ji doufám z antisemitismu neobviníte. Zündel byl ? aspoň podle zpráv, které jsem v mainstreamu přečetl - odsouzen za popírání holokaustu, nikoli za šíření nacismu. Pokud by mu prokázali šíření nacismu, byl bych ochoten demonstrovat pro jeho odsouzení. Pokud mu toto nedokázali a odsoudili ho pouze za popírání, považuju to za facku do tváře demokracie a svobody názoru. Že ho odsoudili (a zatkli a deportovali) způsobem, který vyvolává pochyby, o tom snad není třeba mluvit. Nicméně nehodlám zakládat na Eretz.cz debatu o tom, jestli a jak bychom měli trestat některé názory.
« Poslední změna: 13. Října 2008, 18:10:41 od Vodník »

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #46 kdy: 17. Září 2007, 10:01:35 »
VODNIK: Věcně se asi často neshodneme. Ale argumentace stylem, který uvádíte, je v pořádku.

Jinak jsem rád, že se vysvětlilo nedorozumění.

Vodník

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #47 kdy: 17. Září 2007, 10:21:10 »
Scooolie: taky si myslím, že neshodneme. Taky nemám v úmyslu zde diskutovat (jednalo by se asi pouze o hádky, v lepším případě nejrůznější nedorozumění), chtěl jsem jen uvést na pravou míru některé drby, šířené o mé osobě. Lidí, kteří si dokáží i protichůdné názory vyměnit ve vší slušnosti, je dnes jako šarfánu. Přeji zdar.

Mikin

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #48 kdy: 17. Září 2007, 16:53:55 »
Jenom aby nedoslo k dalsimu nedorozumneni.
Ma omluva se tykala jen jedne nepresnosti.
Zidobijce Vodnika vyrazil ze sveho webu i jinak nesmirne tolerantni pan Neff z Neviditelneho Psa, do potizi se ten pan pokud vim dostal i ve Sprse.
Ja osobne nemam zadny respekt k pokrytcum, kterym zidi strasi v hlavach od rana do vecera a kteri vam s usmevem reknou neco jako: "mam rad Chomskyho a Finkelsteina, nemuzu proto byt antisemita".
To je vse, co k tomu mohu dodat.........

Vodník

  • Host
Re: Neonacista Stwora
« Odpověď #49 kdy: 17. Září 2007, 17:58:21 »
"Tolerantní" pan Neff je bolševik, který censuruje nepohodlné názory. Nikoli rasistické, vulgární nebo osobní komentáře (jak stojí v disclaimeru NP), protože těmi se to tam jen hemží; jsou ovšem "ideologicky" nezávadné.

Ačkoli se nepovažuju za sprosťáka, je o mě na netu známo, že se vulgarismům nevyhýbám a nechodím pro ně daleko. Proto mi přijde vhodné na tomto místě notorického lháře (jak se ostatně ukázalo) a pomlouvače Mikina, který mě v životě neviděl a neslyšel, poslat do prdele.
« Poslední změna: 17. Září 2007, 18:00:09 od Vodník »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15