Všeobecná kategorie > Hyde Park

Íránský protižidovský film

<< < (3/3)

Scooolie:
Je s Vámi skutečná legrace  :D Amíci nepřistáli na Měsíci, program Apollo neexistuje a koordináty GPS zřejmě sděluje orákulum  >:D Nejen technický, ale komplexně vědecký pokrok je velkým přínosem USA. Samozřejmě, že vědecký pokrok nepochází JEN z USA, ale i dalších regionů a zemí, o tom není sporu. Ovšem má reakce byla na Vaše půvabně stupidní tvrzení, že z USA nikdy nic dobrého nevzešlo.

Osobně to neberu, jen mi prostě přijde neuvěřitelně hloupé hledat si stále nějakého nepřítele. Netvrdím, že USA nemají své chyby, dal by se sepsat dlouhý seznam. Ale mají také své přínosy vědě a třeba i té kultuře.

A k tomu závěru: Spojenci nás "nenaservírovali". Nastudujte si dějepis. Ono moc jiných možností nebylo, pokud tedy samozřejmě USA, Británie, Francie a další nechtěly Druhou světovou válku plynule překlopit do Třetí světové. Což není hypotéza, neb jen o 5 let později se to projevilo v Koreji, kde síly OSN (čti: USA a spol.) 3 roky zoufale bránily jih země před rudou invazí a podařilo se jim to tak tak. A to proti nim nebojovali Sověti, ale "jen" jimi řízení Severokorejci a Číňané...

P.S. Free Software Foundation sídlí kde? V Německu, Francii, Rusku, Japonsku anebo.... ?  :D
Unix a následně první linuxový kernel vznikl v které zemi?  ;D
Anebo naopak - který alespoň trochu rozšířenější operační systém nevznikl zcela nebo zčásti na území USA?  ::)

laczko.jan:
Ľudia uvedomte si, že akákoľvek pozemská mocnosť nie je ideálna. Ale je potrebné trošku rozlišovať a podporovať akúkoľvek snahu o lepší život. Čiže možno Američania nie sú ideál dobra a poriadku, ale sú určite aspoň o čosi lepší ako Rusi, Číňania, alebo Arabi. Či nie? Radšej by ste žili v USA, alebo v nejakej Arabskej krajine kde platí šaríja. Prosím trošku rozlišovať! Len trošku.

Navigace

[0] Index zpráv

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi