Všeobecná kategorie > Bezpečnost - armáda, zpravodajství, policie

Charedim - Ortodoxové v IDF

(1/1)

zoom:
Propagační film pro vstup do jednotky Nachal Charedi - Netzach Jehuda
נצח יהודה - חנן אביטל ופרחי ירושלים
 

wocicko:
Kdysi mi jeden můj totálně anarchistický kamarád, jehož vyslali rodiče na výměnný pobyt do USA - že prý je to šance, již by byla ostuda nevyužít - zhrbuba po půl roce pobytu na malém městě v Nevadské poušti volal a sdělil mi, že do těch všudypřítomných náborových videí asi dávaj něco podprahového, protože už se přistihl, jak je mu líto, že nemůže vstoupit k námořní pěchotě, protože není občanem... Ale ať už jsou americké verbířské klipy jakékoli, určitě nemají takovýhle švunk  :D Nejvíc se mi líbí to problikávající číslo a nápisy s maskovanou texturou o chytlavé melodii nemluvě. S takovým mediálním backgroundem určitě bude jednotka brzy přecpaná  ;)

petahyah:
Jednoduchým výpočtem je možné zjistit, že kdyby sloužilo v IDF stejné procento ne-ultra-ortodoxních branců, jako branců ultra-ortodoxních (například v Nachal Charedi), měly by Izraelské obranné síly asi 8000 vojáků. 

gvodrazka:
REFERS TO: Propagační film pro vstup do jednotky Nachal Charedi - Netzach Jehuda
♥Je to perfektní, je to emotivní, má to spád, šmrnc ♥ - jenom mi v ♪ hudebním aranžmá ♫ trochu "skřípl" (skoro jen jako krátké frázování) motiv z "Kaťuše" - což nepochybně svědčí o faktu, že řada hudebníků v Erecu pochází z matičky Rusi. Kdyby více hudebně výkonných našinců v Erecu pocházelo z české kotliny, ozval by se ve filmu možná
motiv "Roll out the barrel"... 8)  

Navigace

[0] Index zpráv

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi