Autor Téma: Charedim - Ortodoxové v IDF  (Přečteno 7659 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Charedim - Ortodoxové v IDF
« kdy: 16. Září 2012, 00:06:10 »
Propagační film pro vstup do jednotky Nachal Charedi - Netzach Jehuda
נצח יהודה - חנן אביטל ופרחי ירושלים
 

Offline wocicko

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 93
  • Pohlaví: Ženské
Re:Charedim - Ortodoxové v IDF
« Odpověď #1 kdy: 16. Září 2012, 16:12:28 »
Kdysi mi jeden můj totálně anarchistický kamarád, jehož vyslali rodiče na výměnný pobyt do USA - že prý je to šance, již by byla ostuda nevyužít - zhrbuba po půl roce pobytu na malém městě v Nevadské poušti volal a sdělil mi, že do těch všudypřítomných náborových videí asi dávaj něco podprahového, protože už se přistihl, jak je mu líto, že nemůže vstoupit k námořní pěchotě, protože není občanem... Ale ať už jsou americké verbířské klipy jakékoli, určitě nemají takovýhle švunk  :D Nejvíc se mi líbí to problikávající číslo a nápisy s maskovanou texturou o chytlavé melodii nemluvě. S takovým mediálním backgroundem určitě bude jednotka brzy přecpaná  ;)

Offline petahyah

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 618
Re:Charedim - Ortodoxové v IDF
« Odpověď #2 kdy: 16. Září 2012, 19:39:56 »
Jednoduchým výpočtem je možné zjistit, že kdyby sloužilo v IDF stejné procento ne-ultra-ortodoxních branců, jako branců ultra-ortodoxních (například v Nachal Charedi), měly by Izraelské obranné síly asi 8000 vojáků. 
יואל טייטלבוים

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
Re:Charedim - Ortodoxové v IDF
« Odpověď #3 kdy: 27. Září 2012, 09:38:51 »
REFERS TO: Propagační film pro vstup do jednotky Nachal Charedi - Netzach Jehuda
♥Je to perfektní, je to emotivní, má to spád, šmrnc ♥ - jenom mi v ♪ hudebním aranžmá ♫ trochu "skřípl" (skoro jen jako krátké frázování) motiv z "Kaťuše" - což nepochybně svědčí o faktu, že řada hudebníků v Erecu pochází z matičky Rusi. Kdyby více hudebně výkonných našinců v Erecu pocházelo z české kotliny, ozval by se ve filmu možná
motiv "Roll out the barrel"... 8)
 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15